Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Praca we własnym zakresie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 BuBu

BuBu

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 06 grudzień 2004 - 23:43

Czy w sytuacij kiedy mam oferte dobrej pracy z tym ze poczebuje do niej samochodu moge, mam prawo ubiegać sie o pomoc o jakies śierodki dofinasowywujace z państwa, uni, czy jakiegosc inego ośrodka. Jezeli tak to prosze o podanie szczegółowych informacij na ten temat z gury dzienkuje . :)
  • 0
Miarą mowy nie jest ten, który mówi, lecz ten, który słucha.
PLATON

#2 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 08 grudzień 2004 - 11:51

Bubu Twój post jest mało czytelny nie piszesz w nim nawet jakim jesteś inwalidą i czy wogóle nim jesteś i czy te środki potrzebne Ci są do zakupu auta czy chcesz tylko auto wziąć w leasing. Uściślij prosze pytanie. Miłego dnia.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#3 BuBu

BuBu

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 10 grudzień 2004 - 13:55

No tak, wybacje jusz poszezam moje pytanie. Mianowicie samochud chciał bym wziosc albo za gotówke albo w leseng tylko jako inwalida 2 grupy bez pracy moge chyba pomażyc o kredycje i lesengu. Samochud nie musi byc nowy firma ktura mi zaproponowała prace okreslila pewne warunki co do samochodu mają pewne wymagania. Wienc mam problem bo nie wiem co robić i gdzie zacząc :!: Wienc prosze o pomoc może ktos bendzie mi w stanie pomuc z gury dzienkuje za zainteresowanie pozdrawiam :-D
  • 0
Miarą mowy nie jest ten, który mówi, lecz ten, który słucha.
PLATON

#4 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 10 grudzień 2004 - 18:19

Faktycznie bez jakiegoś dochodu nie masz szans na leasing samochodu. Jeśli zaś chodzi o kupno musisz udać się do najbliższego PFRON-u i dowiedzieć dokładnie jakie będą programy na rok 2005, może już też będą mieli druki. Z własnego doświadczenia wiem, że dokumenty składa się tak mniej więcej w marcu i czeka na decyzje jakieć 6-8 miesięcy. Pierszeństwo w zakupie auta mają inwalidzi narządu ruchu i rodziny, gdzie jest dziecko inwalida, (przynajmniej do tej pory tak było). Szczegółów dowiesz się w PEFRON-ie, ponieważ każdego roku przepisy odrobine się zmieniają. Powodzenia.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#5 BuBu

BuBu

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 14 grudzień 2004 - 22:45

rozumiem szkoda tylko za samochód potrzebny od stycznia, nie orietujecie sie jak jeszcze moge sobie poradzić z tym problemem czyli jak zdobyć potrzebne sierodki może jest jeszcze inny sposób dzienki za informacje i czekam na dalsze pozdrawiam ;)
  • 0
Miarą mowy nie jest ten, który mówi, lecz ten, który słucha.
PLATON


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych