Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

na temat forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 22 listopad 2004 - 11:51

wiele sie czyta opinii ze strony użytkowników tej czy innej strony, wiele się czta opinii o wszelkich kłopotach, czy polityce, w różnych wieku są ludzie, z wieloma ludzmi się rozmawia, ale mam jednak kłopoty z rozmowami na forum, są takie głupoty rozmawiane że aż się czytać nie chce, nie mówię że akurat tu, ale powiedzmy że gdzie indziej, co w tym przypadku ma robić, najlepiej nie czytać, pewnie że tak postąpić trzeba, ale chętnie bym soboie podyskutował na jakiś temat, ale jak tu porozmawiać, jak same głupoty chodzą komuś po głowie, nie wiem kto ile ma lat po drugiej stronie ekrany, komputera, nie czuję się winny ile razy, wiem że przeważnie podrugiej stronie może siedzieć ktoś znacznie młodszy niż ja sam, więc jak mam się czuć w tym przypadku, jak ktoś w odpowiednim tonem się zwraca do mnie, czuję się trochę nie tak
  • 0

#2 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 22 listopad 2004 - 21:34

Kolego, poszperaj po forum , a znajdziesz ciekawe tematy bo nie pisze sie tu o obciagach z polykiem jak ma to meijsce gdzies indziej. Troszku przesadzasz.
  • 0
kocham walenie

#3 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 23 listopad 2004 - 07:44

właśnie czytam, wile tem,atów jest interesujących, ale cóż z tego, jest wielka niezgodność na dany temat, jestem na wielu forum zarejestrowany, ale cóż z tego mało z kim dochodzę do porozumienia, wiadomo każdy ma swoj temat, każdy ma swoje zdanie na dany temat, ale są ludzie którzy takie głupoty wypisują że sie cztać tego nie chce, nie jestem dzieckiem , aby wierzyć w jakieś bajki, lubię pogadać trochę do rzeczy, jestem poważny, jeśli chcecie sprawdzić po spójrzcie na mój profil, bo chyba wygląda na to że tu większość to młodzież, a nie dorośli i to już glównie polityka po głowie chodzi, ale to już chyba takie zainteresowanie, ja mam inne, ale pogadać sobie mogę z kimś
  • 0

#4 Małgośka

Małgośka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 23 listopad 2004 - 09:09

Andrzeju,dyskusja miedzy innymi polega na wymianie zdań,które sie mogą różnić.
Nie wszyscy tutaj to młodzież to jedna sprawa.A druga : czy uważasz,że jak ktos jest młody to od razu znaczy,że "głupi" ??
  • 0
Małgośka

#5 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 24 listopad 2004 - 17:46

proszę o blokowanie wiadomości na temat pracy, nie uważam że to jest miejsce na to, służą one w innych miejscach, nie wiem czy to są kpiny tylko z forum, czy one są prawdziwe, te tematy powinny byc poruszone w innym miejscu, mnie to samo zwrócono uwagę na pewny temat, chyba administrator nie jest uczciwy, a pisanie o pracy przez internet to trochę lekka przesada, są na to inne miejsca
  • 0

#6 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 listopad 2004 - 09:17

dlatego to napisalem bo już nie mogłem wytrzymać, cały czas jestem na luzie, tylko dlaczego ludzie piszą na temat pracy różne głupoty takie jakie są w gazetach, czy od tego są ogloszenia na różnych stronach, a ja np, nie mogłem dać ogłosznia dla użytkowników forum, to samo miałem w pewnym sensie ogłoszenie, np. dla tych którzy nie mają własnego komputera, a chcieliby mieć własny, to też chyba nie żadna hańba podać coś takiego, to chyba myśl o niepełnosprawnych, jeśli nie życzycie sobie aby ktoś życzliwy myślał o was to mogę w ogóle nie rozmawiać z wami, też mam poważne schorzenie, które nie pozwala mi na wiele spraw, ale jeszcze współczuję wam niepełnosprawnym, bo wiem ile np. kosztuje komputer, a wiem również że nie każdy ma swój, też mam do czynienia z niepełnosprawnymi na mieście, ale ze schorzeniami psychicznymi, ale nie oznacza to że z czubkami, bo wielu ludzi pewnie tak myśli
  • 0

#7 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3585 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 25 listopad 2004 - 10:53

Andrzejku - należało umieścić swoje ogłoszenie w dziale "Potrzebuję - oferuję", a skoro umieściłeś je w dziale "Zainteresowania" - nie dziw się że moderator je usunął.
I to by było na tyle.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#8 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 25 listopad 2004 - 11:04

Marderku, owy post Andrzeja nie został przeze mnie usunięty, lecz przeniesiony do wspomnianego przez Ciebie działu Potrzebuje-Oferuje.
To tyle nt temat z mej strony.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych