Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Myszoskoczek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 31 październik 2004 - 22:21

Zapragnęłam się czymś małym i futerkowatym zaopiekować, więc kupiłam sobie myszoskoczka, o imieniu Ambroży, zdrobniale nazywam go Ambroś :D
Jest super! Cały czarny, i w ogóle taki śmieszny jakiś stwór. Ale tak się zastanawiam czy myszoskoczki są w jakimś stopniu wyuczalne, pan w zoologicznym mi powiedział że tak, a w internecie wyczytałam że są 10 inteligiętniejsze od hodowlanego szczurka. No nie wiem jak to będzie z moim Ambrosiem, geniusza z niego nie chcę robić, ale żeby tak moich rąk się nie bał... jest taki słodki, a ja się trochę obawiam czy nie zrobiłam coś źle na początku... co prawda mam go od nie dawna, właściwie od paru dni, ale może jest ktoś wśród Was, kto mnie pocieszy z lekka :D i napisze że myszoskoczki z trudnem przyjmują przyswajanie do człowieka i takie tam...ale jest to możliwe. Ambroś ma kilka tygodni, młody jeszcze. Czy może być moim przyjacielem? A ja jego? Mamy szanse, nie koniecznie marne :D ?
Pozdro dla wszystkich którzy mieli lub maja podobne do moich dylematy.

  • 0

#2 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 19 listopad 2004 - 10:37

Zaden myszoskoczek nie jest inteligentniejszy od szczurów, a już napewno nie od mojej KLARY :twisted:
  • 0

#3 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 19 listopad 2004 - 10:47

Saszemio, maskot ma rację.
Wpadniej kiedyś na szczurkową listę:

For more information: http://www.szczury.prv.pl
Post message: szczury@yahoogroups.com
Subscribe: szczury-subscribe@yahoogroups.com
Unsubscribe: szczury-unsubscribe@yahoogroups.com
List owner: szczury-owner@yahoogroups.com

Lista szczurkowa, ale dotyczy wszystkich gryzoni i o wszystkich się tam rozmawia. To właśnie tam powiedzą Ci, które strony w internecie są wiarygodne i które informacje prawdziwe, a także który weterynarz zna się na gryzoniach, a do którego za żadne skarby iść nie wolno, bo zaszkodzi.

Lenka i ja pozdrawiamy Cię. ;-)
  • 0
Daga

#4 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 20 listopad 2004 - 01:03

Daga musimy kiiedyś przy kawie pogadać o ogonkach....
POZDRO!
  • 0

#5 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 20 listopad 2004 - 01:08

Daga musimy kiiedyś przy kawie pogadać o ogonkach....
POZDRO!


11 grudnia jest spotkanie w PH na Bankowym. :D Zapisz w kajeciku i zjaw się wreszcie!
  • 0
Daga

#6 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 21 listopad 2004 - 09:45

Czy będziecie rozmawiać i o innych ogonkach czy tylko o szczurowych?
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#7 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 21 listopad 2004 - 09:48

Czy będziecie rozmawiać i o innych ogonkach czy tylko o szczurowych?


Wszystkie ogonki są najważniejsze na świecie i będziemy rozmawiać o wszystkich, bez wyjątku. O tym rudym, puszystym też. :D

Papatki, wracam za 2 tygodnie. A spotykającym się dziś życzę świetnej zabawy - ogonki też wspomnijcie. :)
  • 0
Daga

#8 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 06 kwiecień 2005 - 12:23

:D
yo!
miałam a jakże myszoskoczka,a le jak go kupiłam to był już za duzy i nie dał się oswoić, potem po jakiś 2 ch latach złamał se kręgosłup i zmarrł.
proponuje zwierzątko zwane koszatniczką. kupiłam ja po smierci rudolfa i zwie sie fred. normalnie jest boski. pisza tu i ówdzie, że jak chce go oswoic to trudne itp. a mój mały biega po całym domu i nie mam obaw co doniego,że mi coś pogryzie czy jak. jest słodki uwielbia jak sie go non stop drapie, jest szalony...
pozdroo
ewa
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych