Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

MODA NA ORGINALY:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#21 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 26 październik 2004 - 22:36

ja nie kpiem :oops: ja sie tyko piszem jusz na początku...bo potem jak sie firma rozwinie to i ceny pudom w gore i ...znofu bede bulic ;) :P :evil: no co mlodzi projektanci swierzy powiew na scenie mody polskiej :-D do dziela toowarzysze :!: :!: :!: " nie pytajcie co moda moze zrobiic dla was....spytajcie co wy mozecie zrobic dla mody" :D :D :D
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#22 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 październik 2004 - 22:48

a kiedy casting na modelki?!
mleczko idziemy?-będziemy miały ciuchy za darmo,he he
  • 0

#23 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 27 październik 2004 - 07:15

a tak, skoro już mowa o ciuchach - jak to jest dziewczyny ?
Ubiorem można dużo podkreślić i wyeksponować lub też ukryć niedoskonałości figury. Ubieracie się raczej seksownie czy bardziej mają retuszować to i owo. Pytam tak z ciekawości. Ja z racji tego, że moje nogi odbiegają nieco od przyjętych standardów nie noszę krótkich spódniczek (o ile pamiętam, raz jeden przekonał mnie do tego mój Piotr). Nie znoszę też kupować butów, bo na te ładne mogę tylko sobie popatrzeć. No ale dopasowana bluzka z większym dekoltem chętnie. Kilka lat temu kupiłam sobie króciutką sukienkę, pomimo, że wiedziałam, że jej nie będę nosić. Podobała mi się i pomyślałam, że skoro ja jej nie założe nikt inny tez nie. Po jakimś czasie mi przeszło, a sukienka powędrowala do szafy mojej siostry. A jak jest u was ?
  • 0

#24 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 27 październik 2004 - 08:09

hmm...ja osobiscie mam tendencje do kupowaniia rzeczy w ktorych jest mi nie dobrze....ale są na topie. Na szczescie juz coraz zadziej mi sie to zdaża...choc przyznam sie ze w niektorych przypadkach nadal slepo podązam za modą...nap .spodnie biodrowki są niewygodne ...ze szok ,alo są sexi i na czasie :D wiec je nosze na przekor niewygodzie i memu chlopakowi ktory nie bardzo lubi tego typu spodnie u mnie...niewiem dlaczego :twisted: ;) :P Kiedys poprostu wchodzilam i kupywalam rzeczy bo mi sie podobaly ...teraz mysle do czego to zaloze staram kupywac sie z glową 8) Zauwazylam jedno ze jak kupie cos nowego...nap spodnie to zaraz przydaly by sie do tego inne buty ,bluzka torebka.......i tak zakupom nie ma konca... myslalam ze to tylko moj nalog ale caue szczescie kolezanki mają te same objawy :D Kobieta chocby miala calą szafe ubran to zawsze jej czegos brak... a propos zawsze chce mi sie smiac gdy jade do senatorjum i widze panow z podreczna torbą...i panie z trzema torbami... :D ale coz taka kobieca natura :oops:
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#25 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 27 październik 2004 - 08:16

a kiedy casting na modelki?!
mleczko idziemy?-będziemy miały ciuchy za darmo,he he

no mysle natali, ze pedro i livka nie zapomną o nas i ...w ramach przyjacielskiej protekcji wezmą nas na modelki :D ;) :P
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#26 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 27 październik 2004 - 08:21

nie zapomną o nas i ...w ramach przyjacielskiej protekcji wezmą nas na modelki :D ;) :P


Nie ma sprawy, cala przyjemnosc bedzie po mojej stronie :-D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#27 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 27 październik 2004 - 09:59

hura ...mamy fuche natli... :D przed nami kariera modelek ...pokazy przyjecia dla elity...swiatowe zycie...bedziemy promowac ciuszki...Domu mody "PEDRO & LIVIA " :shock: "Tylko ze jeszcze Livka musi to zatwierdzic :oops: Pedro so ty tak sam decydujesz bez wspolmiczki :twisted: ;) :P
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#28 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 27 październik 2004 - 10:34

Nie lubie dzialac w pojedynke, a ponadto potrzebowalbym jeszcze oswiadczen Waszych mezczyzn, ze nie maja nic przeciw :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#29 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 27 październik 2004 - 11:07

Livka jest nak najbardziej za. Teraz trzeba tylko sieść i współnie napisać plan działania firmy...

potrzebowalbym jeszcze oswiadczen Waszych mezczyzn, ze nie maja nic przeciw :D

Pedro widzę, że bardzo profesjonalnie podchodzić do sprawy. Tak trzymać :D :D :D

Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#30 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 27 październik 2004 - 11:21

pedro...hehe pszepraszam a na czym ma polegac ta praca oprocz prezetowania ubran
ze az trzeba pozwolenia faceta? :D :oops: Moj bylby dumny ze sie spotyka z modelką :D :D :D i ma kogos na kogo inni tylko patrzą(przynajmniej mam taką nadzieje ze bylby dumny ...a nie zadrosny :twisted: ) :D
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#31 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 27 październik 2004 - 11:47

Ja tam wole zabezpieczac sie na wszelkie sposoby, wolbym nie byc pozniej na celowniku jakiegos zazdrosnego, tacy sa nieobliczalni :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#32 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 27 październik 2004 - 12:08

oj pedro pedro ty bys odrazu miod spijal i modelki zatrudnial :D narzazzie trzeba usiąsc i popracowac nad planem strategicznym rozwoju firmy,pomyslec :twisted: o wkroczeniu na rynki unijne... o podbiciu Europy ,Londyn,Paryz :D :D :D a ty od razu moelki :twisted: :P
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#33 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 27 październik 2004 - 12:19

Ja o tym mysle i to bardzo perspektywistycznie, juz mam przed oczami pokazy na hiszpanskich schodach, pokazy dla moznych tego swiata, albumy, portfolja, kalendarze, podroze za pieknymi plenerami, ekscytujace chwile przy probie uchwycenia najlepszych poz. Juz widze ten butique w centrum Londynu, Paryza, Nowego Yorku, a nawet i w Tokio, juz czuje smak sukcesu, a moze to ta nieswierza bulka ze sniadania :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#34 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 27 październik 2004 - 12:33

:D :D :D Fantazja fantzja jest od tego aby bawic sie bawc sie na cauego :D :D :D ja bawie sie swietnie ...tworzac firme marzen i ...czekajac na montera od kompa...ktory mnie juz wkorza :evil: ej pomyl pedro take zycie...gdzies ktos prowadzi...ech....przezyc tak choc tydzien.... :oops: uciec od monotonni....liczenia sie z kazdym groszem...dawaj te bulke pedro...a tam wracam do ...Paryza na wybieg :D :twisted:
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#35 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 27 październik 2004 - 16:40

[quote]Ubieracie się raczej seksownie czy bardziej mają retuszować to i owo.[/quote]
Ja ubieram się tak żeby czuć się swobodnie,żeby nic nie krępowało moich ruchów.Także raczej retusz niż sex.
Bardzo ważne dla mnie jest też to żeby strój oddawał móją osobowość,tzn żeby była zgodność-skoro jestem raczej twardo stąpająca po ziemi ,to nie chodzę w powłóczystych szatach i pastelowych kolorach.[/quote]
[quote]Ja z racji tego, że moje nogi odbiegają nieco od przyjętych standardów nie noszę krótkich spódniczek [/quote]
moje nogi ponoć nie odbiegają od przyjętych standardów,ale w krótkiej spódniczce czuję się głupio :oops: -nie dla mnie.
[quote]Nie znoszę też kupować butów, bo na te ładne mogę tylko sobie popatrzeć. No ale dopasowana bluzka z większym dekoltem chętnie[/quote].

A ja KOCHAM BUTY!!! Każdy strój(nawet niezbyt wyszukany)można "doładować" butami.Niby detal a kurcze może naprawdę dużo wnieść do naszego wizerunku.Zresztą podobnie jest z torebkami,tzn torbami,bo nie znoszę takich małych .
I jeszcze lubię szaliki.
  • 0

#36 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 27 październik 2004 - 16:49

Widzę że plany dotyczące firmy odzieżowej nabierają powoli kształtów.
Pragnę tylko przypomnieć że TO JA rzuciłam hasło w związku z czym należy mi się conajmniej 30% udziałów .O nie nie pozwolę się wyrzucić z firmy!!!W szoł biznesie nie ma sentymentów. :twisted: :evil:

ps rola modelki to stanowczo dla mnie za mało
aha Mleczko też ma mieć prawo głosu przy inwestycjach i projektach.W końcu działamy na jej terenie!!!
  • 0

#37 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 27 październik 2004 - 19:32

Natalio co do rozdzialu akcji to porozmawiamy po zebraniu rady nadzorczej :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#38 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 27 październik 2004 - 19:53

natali :D :D :D super bronsz moich interesow -ja to raczej romatyczka zwiewna poetka-niemam glowy do interesow -ciągle w chmurach... :oops: no tak poezja poezją...ale ...ja tez mam prawo do udzialow -tak mowi moj prawnik :natali :D
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#39 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 27 październik 2004 - 20:09

Pedro
Zebranie rady nadzorczej odbyło się wczoraj.Wszystko już zostało ustalone,sprzeciwu nikt nie zgłaszał;kopie umowy prześle Ci faxem. :D
  • 0

#40 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 27 październik 2004 - 20:20

Zebranie jest nie wazne!! bowiem nie byla pelna obsada :D A ponadto nikt mnie nie poinformowal i wogole czuje tu przekret, chyba zloze wniosek o komisje sledcza :D NATALIO jak nic dzialasz na szkode firmy :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych