Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

SYLWESTER 2004/2005


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 Aneta_74

Aneta_74

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 14 grudzień 2004 - 15:24

Fakt bolus nie dziwie sie ze po takim poscie andrzeja usmiales sie,bo ja rowniez :D ,brak mi slow.....andrzej bylam w zeszlym roku tam i gwarantuje ci ze to żadne oszustwo,to impreza na calego mozna sie wybawic,pogadac itd,jesli jestes taki sceptyczny to niestey nikt cie nie przekona i prosze nie pisz ze to moze "oszustwo" bo obrazasz wszystkich
  • 0

#22 Monika Lisiecka

Monika Lisiecka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 14 grudzień 2004 - 22:45

A ja mam pytanie z nieco innej beczki.... kto wie, kiedy przyjeżdża (30 czy 31 grudnia) bo ja jakoś nie mogę się zdecydować, a to już czas najwyższy... lada dzień trzeba się udać po bileciki :lol:
  • 0
Micki

#23 Enja

Enja

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 15 grudzień 2004 - 12:09

Kiedy będzie pełna lista uczestników ??? Buziaki. :-D
  • 0
Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?-Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek to :nie omijać żadnej sposobności,bo nie zdarzają się na co dzień...

#24 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 15 grudzień 2004 - 12:48

Moniko, Micki, ja będę, choćby się waliło i paliło 30 grudnia :!: Czeka mnie, jak i Ciebie, dość długa podróż, więc lepiej być wcześniej, by zregenerować siły i móc na pełnych obrotach przywitać Nowy Rok.
Do zobaczenia wkrótce (cmok)
  • 0

#25 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 15 grudzień 2004 - 13:07

Edyś no właśnie,też chciałabym wiedzieć bo od tego zależy czy przyjadę czy nie.... (E) A jeśli nie dojdzie zaliczka za mój skarb o czasie to chowam go do plecaka - zmieści się... ;)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#26 iwa372

iwa372

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Środek Polski

Napisano 15 grudzień 2004 - 14:05

Ja już odliczam dni do 30 i nie mogę się doczekać kiedy Was wszystkich zobaczę.Pozdrawiam,Iwa :-D
  • 0
Iwa 372
Tylko dla miłości nie ma przeszkód.(M.Gogol)

#27 AisA

AisA

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 15 grudzień 2004 - 14:27

Kiedy będzie pełna lista uczestników ??? Buziaki. :-D


Do 24.12.04 mam czas ;-) A tak poważnie ostatnia wizyta w banku , potem wirtualna" symulacja " przydzielenia pokoików i podam ostatecznie co i jak.Poinnam się wyrobić do Wtorku.
  • 0
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie. George G. Vest

#28 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 15 grudzień 2004 - 14:30

Dziękuję Asiu.(cmok)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#29 Macin

Macin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 15 grudzień 2004 - 20:09

Ja też będe 30 :D
  • 0
Radio GOLD - Tylko złote przeboje!!

#30 Slonko32

Slonko32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 17 grudzień 2004 - 09:40

Chcecie czy nie,ja również przyjeżdzam 30-go. (ble) (hihi) ;) :P :D (cmok)
  • 0
CzAsEm SłoŃcE,cZaSeM dEsZcZ

#31 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 17 grudzień 2004 - 09:58

Ja chcę Was wszystkich znów zobaczyć i nie mogę się doczekać....(cmok)(cmok)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#32 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 17 grudzień 2004 - 11:13

Muszę przyznać, że im bliżej Sylwestra tym większe targają mną sprzeczności. Chcę jechać (wiem że wszyscy są bardzo mili i nic mnie przykrego nie spotka) ale mimo to mam wiele obaw i nie wiem czy w ostatniej chwili nie zrezygnuję :( :?

Mam jednak nadzieję, że jakoś sobie poradzę z tymi problemami i przyjadę bo bardzo chciałabym poznać tych których do tej pory mi się nie udało :-P W końcu nie jestem aż taka nieśmiała na jaką wyglądam. Ci co zdążyli mnie poznać doskonale o tym wiedzą :D :D :D

Tak więc do zobaczenia 30 o ile nie będzie problemu z biletami na PKS bo jescze nie kupiłam.

P.S. Już mi lepiej po tym poście. Jednak IPON potrfi uzdrowić człowieka hihi :lol:
  • 0

#33 Slonko32

Slonko32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 17 grudzień 2004 - 12:00

Rozumiem Twoje rozterki Claire...Ale uwierz mi,że będzie dobrze.
Ja też je mam więc nie jesteś w tym odosobniona.Świadomość nowego miejsca i ludzi zawsze budzi moje obawy.Jednak chęć spotkania się i Z Iponkami i przeżycia niezapomianych chwil( mój pierwszy Sylwester poza domem)jest o wiele silniejsza.I chyba tylko koniec świata byłby w stanie wpłynąć na zmiane moich planów. ;) A zatem...Głowa do góry (ok) :-D
Do zobaczenia w Ciechu... :D
Pozdrawiam (cmok)
  • 0
CzAsEm SłoŃcE,cZaSeM dEsZcZ

#34 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 17 grudzień 2004 - 12:57

Dziewczyny :!: Skąd te wątpliwości i stany lękowe :?:
Słonko to już prawie tramp i wyjadacz Iponkowy hihi. Claire, z tego, co wiem , już ma chrzest bojowy za sobą i chyba nie było tak źle, prawda :?: Chyba za dużo myślicie dziewczynki :D . Proszę nie myśleć tylko kupować bilety, szykować dobre nastroje i szampańskie humory żeby się nam zabawa udała :D . Będę 30-ego grudnia w Ciechocinku i służę wsparciem na wypadek, jakiś stanów lękowych :D . Jednak znając ludzi, klimat, który tworzą na każdym zlocie, nie sądzę, abyście miały jakiekolwiek kłopoty z aklimatyzacją :-D .
Do zobaczenia za niecałe dwa tygodnie :!: :!: I proszę nie zapomnieć o uśmiechu :D
  • 0

#35 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 17 grudzień 2004 - 13:31

Kochana Różyczko!Jak najbardziej popieram :D Choć z drugiej strony wcale się dziewczynom nie dziwię ponieważ będzie sporo Nowych Iponków,których też nie znam ale z przyjemnością poznam (cmok).Chrzest bojowy to ja miałam w Grotnikach :D :D :D i bawiłam się naprawdę wspaniale toteż sądzę że w Chiechu też nie będzie gorzej...Czyli Moje Drogie nie pozostało Wam nic innego tylko pakować walizki i... przyjeżdzać!!!!Poza tym Claire,zawsze możemy pogadać szalona kobieto ;) Wytargam za uszy normalnie... :D :D :D :D :D Dlaczego to jeszcze 13 dni!!!!! :((( Pozdrawiam wszystkich - Duża ;) ;)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#36 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 17 grudzień 2004 - 14:03

A mnie tam z Wami nie będzie :((( :((( :((( :(((
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#37 iwa372

iwa372

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Środek Polski

Napisano 26 grudzień 2004 - 19:01

Rozumiem Twoje rozterki Claire...Ale uwierz mi,że będzie dobrze.
Ja też je mam więc nie jesteś w tym odosobniona.Świadomość nowego miejsca i ludzi zawsze budzi moje obawy.Jednak chęć spotkania się i Z Iponkami i przeżycia niezapomianych chwil( mój pierwszy Sylwester poza domem)jest o wiele silniejsza.I chyba tylko koniec świata byłby w stanie wpłynąć na zmiane moich planów. ;) A zatem...Głowa do góry (ok) :-D
Do zobaczenia w Ciechu... :D
Pozdrawiam (cmok)

Ja też mialam obawy,ale im dłużej jestem wsród wirtualnych iponków mam ich mniej.Wyglądacie na milą ekipę.Mam nadzieje że nie jestescie hermetyczni.Wkrótce sie otym przekonam na realu.Będe w czwartek.Do zobaczenia.
A może odezwą sie do mnie moje współlokatorki z pokoju.Czekam.
Buziaki :oops:
  • 0
Iwa 372
Tylko dla miłości nie ma przeszkód.(M.Gogol)

#38 iwa372

iwa372

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Środek Polski

Napisano 26 grudzień 2004 - 19:08

A mnie tam z Wami nie będzie :((( :((( :((( :(((


A ja cie nie znam ,ale bardzo mi CIE żal. :(
Też żaluje że nie możesz być w Ciechocinku, ale to chyba nie ostatnia impreza organizowana w tym gronie? :?:
Jestem pewna że kolejnej już nie odpuscisz, a tymczasem na pewno myslami będziesz z nami. Trzymaj sie ;)
  • 0
Iwa 372
Tylko dla miłości nie ma przeszkód.(M.Gogol)

#39 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3588 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 26 grudzień 2004 - 22:17

Iwa napisała:

Mam nadzieje że nie jestescie hermetyczni.


Hermetyczne to tam będą tylko butelki z szampanem, a i to tylko do czasu... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#40 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 27 grudzień 2004 - 08:40

Nie wiem czy to powinno być w tym miejscu ale myślę że IPONKI z Warszawy które nie jadą samochodem lub PKP oraz nie kupiły biletu wcześniej powinny o tym widzieć.Byłyśmy w czwartek z Claire na Dworcu Zachodnim i Centralnym(Polski Ekpress) kupiłyśmy bilety do Ciechocinka ale powiadomino nas że: NIE MA ŻADNYCH POŁĄCZEŃ POWROTNYCH PKS ORAZ POLSKI EKSPRESS NA TRASIE WARSZAWA CIECHOCINEK w dniach 01.01.2005 - 02.01.2005(brak biletów lub przewoźnika).Informacja z czwartku 23.12.2004.Pozdrawiam.
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych