Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

kila pytan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 13 wrzesień 2004 - 16:22

poradzcie przy zakupie wozka bede sie przymierzal na wiosne , chyba mozna bedzie cos odpisac na konec roku ktos wie ile , 2 sprawa jak to jest z tymi activami wszystkie siedziska maja 45 lub do 45 .Zaraz po wypadku mialem dobry wozek ale jeszce wtedy palilem :) kiedy rzucilem wiecie co niektorzy jak to jest teraz probuje ostro zbic zeby pare kilo . ale jak to jest dopasuja do mnie czy musze zbijac do az zostana kosci :). Nastepna sprawa wypadek mialem 10 lat temu blisko rok bylem tetra ale rehabilitacja rece wrocily prawie w calosci z tym ze dlonie zrobie wiekszosc nimi zjem umyje ogole podniose napije ale sily brak :( nie bylem jak do tad na zadnym tunrnusie zeby nauczono mnie podstaw. wsiasc zsiasc daje jakos rade ale chce cos wiecej .jestem z wypadku C7 mimo ze wysoko siedze twardo oparcie mam ponizej opatek dla wygody te niskie oparcia na poczatek odpadaja . No napisalem wyszla mala papka ale moze ktos cos jakies info

sa wozkowicze napiscie o sobie jaki wozek jaka szkola zycia gd zie kiedy czy w zime warto

dodam mam 32 lata teraz jezdze wokiem co sie nalezy co 5 lat chyba duzego wyboru nie bylo wybralem w miare przypominajacy sport cos ala swidnik :)


Malcolm (ok)
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#2 marcia

marcia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 13 wrzesień 2004 - 16:31

Ja tez jestem tetra (c5-c6). Bardzo dobrze cię rozumiem. Polecam wózek typu "panthera" U2. Ja taki ma i jestem zadowolona. Mozna taki dostać na wniosek o dofinansowanie. W tym roku w Łodzi dawali na niego max. 4500 zł. Cały wózek kosztuje jednak 6500zł wiec reszte musisz sam dolożyć.
Dobrą szkołę życia dają obozy aktywnej rehabilitacji organizowane przez FAR. (www.far.org.pl).
  • 0
Pozdrawiam
Marta

#3 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 13 wrzesień 2004 - 16:41

moge prosic o jakis link do pantery u2 bo google znajduja mi same czolgi :)



Malcolm (ok)
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#4 kkax

kkax

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 13 wrzesień 2004 - 19:13

może tutaj? co prawda się nie znam, więc mogłam coś pokręcić ;)
  • 0
"Gdybym nie pragnął rzeczy niemożliwych, nigdy bym ich nie osiągnął"

#5 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 14 wrzesień 2004 - 06:40

no to wozek mniej wiecej 2 do wyboru
ten panthera lub ktos poleca Soldier 2000

ten 2 tauzena tanszy

teraz zostaje gdzie pojechac poelcono mi Ciechocinek i osrodek o slodkiej nazwie "Sajgon" przy okazji mozna tam nabyc Soldier 2000 przymiarka nauka ,ale daleko .Ja jestem ze zgorzelca w ostatecznosci na wiosne jakos sie tam dostane .Moze ktos z dolnego slaska zna cos podobnego blizej ja wiem jakis " Wietnam " :) dla zainteresowanych link do Sajgonu

http://ciechocinek.i...gon/index1.html

Malcolm (ok)
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#6 marcia

marcia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 14 wrzesień 2004 - 08:18

pantherę sprzedaje firma Apco z Warszawy. oto ich strona:

www.apco.com.pl
  • 0
Pozdrawiam
Marta

#7 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 14 wrzesień 2004 - 09:46

Malcolm napisał:

sa wozkowicze napiscie o sobie jaki wozek jaka szkola zycia gdzie kiedy czy w zime warto

Podaję Ci namiary na dobrą szkołę życia: turnus rehabilitacyjno-społeczny.
www.idn.org.pl/korczynska/index.htm
Byłam tam trzy razy i tylko latem nie :!: W zimę też warto :!:
Spróbuj się tam dostać, a nie pożałujesz, to dobra szkoła życia :!: Jak tam przyjechałam pierwszy raz na wózku, myślałam, że sobie nie poradzę, ale teraz nie żałuję tego, bo jestem w pełni samodzielna.
Jeśli uda Ci sie tam dostać i jeśli będziesz chciał tam jechać, to daj znać - może Cię odwiedzę na miejscu i pokażę jak sobie poradzić w takim ośrodku (jako doświadczony bywalec).
Może ktoś ma lepsze propozycje, bo ja nie.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości (ok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#8 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 14 wrzesień 2004 - 09:58

super jedna wada daleko ale jak nie bedzie blizej to musze i chce :)


czekam dalej


Malcolm
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#9 Bob

Bob

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 09 październik 2005 - 10:53

Ale Malcolm wozeczki robia na miare , siedzisko takze , wiec nie przejmuj sie , pomierza Ciebie i bedziesz mial wozeczek jak buciki - dopasowany i wygodny . Pozdrawiam .
  • 0
Bob


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych