Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

dostęp do biblioteki naukowej/uniwersyteckiej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 04 wrzesień 2004 - 16:47

Kochani, czy ktoś ma dostęp do biblioteki naukowej/uniwersyteckiej, albo do EBSCO? Promotor uszczęśliwił mnie właśnie informację, że w magisterce mam wykorzystać jakiś artykuł z ostatniego numeru American Psychologist. Numer dostępny jest w EBSCO (a ja już od 3 lat dostępu do EBSCO nie mam), albo w bibliotekach naukocywh/uniwersyteckich, które mają dostęp do EBSCO na miejscu. Do mojej biblioteki uczelnianej (SWPS) nie dam rady dojechać. :(

Czy ktoś się może nie wybiera do jakiejś biblioteki? A może są tu studenci, którzy mogliby dla mnie zajrzeć do EBSCO?
Bardzo, bardzo proszę. Desperacko, bo pracę mam złożyć w ciągu tygodnia. :(

Strasznie proszę o kontakt na priv - zirael@poczta.onet.pl
  • 0
Daga

#2 Andrea

Andrea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 06 wrzesień 2004 - 10:02

Myślę, że mogę Ci pomóc... Napisz o co ci chodzi (jaki artykuł) a spróbuje wysłac potrzebny artykuł!
  • 0
W każdym geniuszu jest odrobina szaleństwa

#3 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 06 wrzesień 2004 - 10:08

Myślę, że mogę Ci pomóc... Napisz o co ci chodzi (jaki artykuł) a spróbuje wysłac potrzebny artykuł!


Byłabym Ci BARDZO wdzięczna... Rozpuściłam na razie wici, ale to początek poniedziałku, więc jeszcze nic nie wiem. :(
To są 2 artykuły:

Should We Trust Web-Based Studies? A Comparative Analysis of Six Preconceptions About Internet Questionnaires.
By Gosling, Samuel D.; Vazire, Simine; Srivastava, Sanjay; John, Oliver P.
American Psychologist. 59(2), Feb-Mar 2004, 93-104.

Psychological Research Online: Report of Board of Scientific Affairs' Advisory Group on the Conduct of Research on the Internet.
By Kraut, Robert; Olson, Judith; Banaji, Mahzarin; Bruckman, Amy; Cohen, Jeffrey; Couper, Mick
American Psychologist. 59(2), Feb-Mar 2004, 105-117.

I już się boję, co znowu mój promotor wymyśli. :(

BTW, czy ktoś się orientuje, w ilu kopiach trzeba mieć pracę mgr i ile kosztuje oprawienie?
  • 0
Daga

#4 smutasek

smutasek

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 wrzesień 2004 - 11:48

W TYM ROKU MOJA WSPÓŁLOKATORKA ROBIŁA 3 KOPIE(2 DO SZKOŁY,1 DLA SIEBIE)W CZESTOCHOWIE OPRAWIENIE KOSZTUJE 10-12 ZŁ.
  • 0
Nigdy sięnie zniechęcam,ponieważ każde odrzucenie niewlaściwej próby stanowi kolejny krok naprzód

#5 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 06 wrzesień 2004 - 16:53

Podziękowałam już wszystkim na priva (swoim zwyczajem), ale żeby poprawić statystyki mardera jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy się rzucili na biblioteki pomagając mi zobyć artykuły. ;-)
Kochani, jestem Wam wdzięczna.
  • 0
Daga


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych