Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Opinia po zlocie...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 DJONE

DJONE

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 30 sierpień 2004 - 12:16

Mimo iz nie przez wszystkich byłem traktowany poważnie i nie wszystkim podobało się najwidoczniej że tam byłem, mogę stwierdzić, że to po prostu najlepsza impreza na jakiej byłem-zdecydowana wiekszość ludzi to po prostu złoto :) I nigdy nie chciałbym by ominęła mnie jakakolwiek impreza...
Jednym zdaniem:
SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I choc byłem tylko cały piątek i poł soboty to nie mogę tego porownać z niczym...
To zrobiło się niebezpieczne...
;)
Pozdro dla wszystkich :D

Jestescie super:)))
  • 0
Gdy zabraknie światła, ty podasz mi swoją dłoń, odejdziemy razem, odejdziemy stąd...

#2 Macin

Macin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 30 sierpień 2004 - 19:03

Zlocik byl bardzo fajny atmosfera byla bardzo dobra. :D Bylem tam debiutantem ale czulem się jak bym byl już pio rax x!!!! :D
  • 0
Radio GOLD - Tylko złote przeboje!!

#3 Dolny oligocen

Dolny oligocen

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 31 sierpień 2004 - 00:26

otrzymalem konska dawke wrazen.oby tak dalej...ciesze sie ze znowu was spotkalem i swietnie sie bawilem.
  • 0

#4 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 10 wrzesień 2004 - 10:11

Oglądałam zdjęcia z Grotnik - świetna zabawa :!: Mogłam chociaż poznać Was ze zdjęć. Oglądając zdjęcia stwierdziłam, że nie wszystkich widzę po raz pierwszy :-D Znalazłam osobę (koleżankę), z którą znamy się z Sadyby :!: Widziałyśmy się parę lat temu, głupio mi, bo nie pamiętam jej imienia :? :D
Jednak kilkoro z Was poznam osobiście w sobotę na zlociku :-D
Więc, do zobaczenia (cmok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych