Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Pragne przywitać sie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 listopad 2002 - 18:10

Witam Was serdecznie! Na Waszą strone trafilam jak większość tu obecnych przez przypadek.Od pierwszego wejrzenia polubilam Was,problemy tu poruszane sa mi bliskie nie tylko zawodowo-jestem pielegniarką ,ale mam znajomych którzy codziennie borykaja sie z okrucieństwem swiata wychowując dzieci miedzy innymi z ZD.Mam kolezanke w pracy ,która ma syna z ZD.Zastanawiałam się jak mam jej powiedzieć o istnieniu tej stronki.Zastanawiałam się tylko chwilę,powiedziałam jej i ona jest bardzo wdzięczna.Znalazła tu sporo fachowych porad,a co najważniejsze zobaczyła ,że inni tez muszą walczyć o miejsce na ziemi dla swoich pociech.Ja na swojej stronie internetowej umiesciłam link z wejściem na IPON,ludzie zaglądają tu i polecaja ją dalszym znajomym.Napisałam rymowanke i zaczęlam cykl opowiadań o Wojtusiu ,cieszyłabym sie gdyby moje teksty na coś sie przydały.Chetnie też pomoge w sprawach medycznych,dietetycznych oraz rehabilitacyjnych.Naprawde jestem pełna podziwu dla ogromnej pracy włozonej w stworzenie tej strony,jest ona naprawde bardzo potrzebna ,a wiecie dla czego? Bo jest ludzka,fachowych porad specjalistów wszyscy mamy aż w nadmiarze,ich oschłego podejścia,bezosobowego traktowania dziecka i matki,a tu o problemach mówi sie z ludzkimi emocjami,ludzkim jezykiem.Pozdrawiam serdecznie Danka
  • 0

#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 listopad 2002 - 18:22

Witaj Danka

Ciesze się bardzo :D że podoba Ci się nasz portal, weź pod uwagę że to nie tylko to Forum ale wiele wiele innych stron jest tu zawarte.

A propo, właśnie trwają prace nad stworzeniem strony o zD, ma to być skarbnica wiedzy dla rodziców, oraz miejsce gdzie mogą sobie porozmawiać po cichu/anonimowo o swoich problemach.

Dzięki takim osobom jak ty nabieram chęci do pracy, pędzę już na stronę popracować nad sprawami technicznymi.

PS. adres strony o zD to http://down.ipon.pl oczywiscie na razie jest tylko wstęp, ale bedą na pewno te działy, które zawarte są w menu.
  • 0

#3 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 22 listopad 2002 - 19:11

Witaj w rodzinie Danko. Czytałem opowiadanko , a teraz czekam na rymowanki. Bo wiesz, to mój konik ;)
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#4 Piotrek J.

Piotrek J.

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 17 lipiec 2003 - 14:33

:D :-D Welcome to the Machine :!: Jak śpiewało PINK FLOYD.
Kiedyś w jednym z wywiadów Tadeusz Nalepa powiedział "Musimy walczyć, każdy z nas musi"
Nalepa był podobno kiedyś poważnie chory wiec chyba wie o czym mówi.

Danka a jak zapatrujesz się na pracę w Norwegii :?: Byłem tam kiedyś, piękny kraj i bardzo bogaty, mógłbym tam mieszkać, jednak norwegowie to nie słowianie mają bardziej zamkniętą naturę są raczej introwertykami. :lol:

Trzymaj się cieplutko i poręczy :lol: :D
  • 0
...I NIECH CI WSZYSTKO JEDNO NIE BĘDZIĘ PSIAKEW! GDY ŚPIEWASZ, CHEJ PŁYNIEMY! Z KIM TEN DZIELISZ ŚPIEW...
W. Młynarski


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych