Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

BUDOWA STRONY I DODAWANIE JEJ DO WYSZUKIWAREK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ***magda***

***magda***

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 30 lipiec 2004 - 21:36

WITAM.
Mam prośbę - czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda źródło strony, która odnajdywałaby się przy pomocy wyszukiwarek(chodzi mi o minimum, które jest konieczne w tym temacie). Interesuje mnie również jak skutecznie dodać stronę do wyszukiwarki.
Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)
  • 0
...a ten amor, to człowiek
widziałam jak płakał.

#2 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 31 lipiec 2004 - 09:15

Aby dodac swoja strone do kilku , nawet kilkuset wyszukiwarek proponuje program TrafficSeeker , do pobrania jest za darmo wersja demo ale ..... :)
kazdy wie co trzeba zrobic .... :D
  • 0

#3 Mysterious

Mysterious

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 04 sierpień 2004 - 21:37

Oczywiście samo dodanie strony do wyszukiwarek to nie wszystko, ważne jest także znajomość choćby podstaw pozycjonowania, podstawową rzeczą jaką musisz zrobić to umieścić w html'u specjalne tagi przeznaczone dla wyszkiwarek:
tytuł - słowo1, słowo2, słowo3 itd.

 

 

Po kolei: title, na ten znacznik dużą uwagę zwraca wyszukiwarka google, wykorzystane tam słowa łatwo stają się słowami kluczowymi po których wyszukiwarki pokażą twą stronę na liście wyników, dalej jest Keywords, tutaj wpisz wszelkie słowa z jakimi jest kojarzona twa strona, i po których najprawdopodobniej twoi goście powinni na nią trafić, w meta Description znajduje się opis strony. Warto także aby słowa kluczowe pojawiły się gdzieś pomiędzy tagami

a

w sekcji body na stronie :) Powodzenia!
  • 0
Gdy zgaśnie słońce, gdy pęknie niebo, nikt się nie dowie, po co i dlaczego... Tutaj o nic nie chodzi, lecz ludzi prawdziwych jakby coraz mniej...

#4 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 09 sierpień 2004 - 10:52

Oczywiście samo dodanie strony do wyszukiwarek to nie wszystko, ważne jest także znajomość choćby podstaw pozycjonowania, podstawową rzeczą jaką musisz zrobić to umieścić w html'u specjalne tagi


Akurat to powinien wiedziec kazdy kto bierze sie za tworzenie strony , ze trzeba w naglowku umiescic slowa - klucze ,dlatego nie pisalem o tym :D
  • 0

#5 ***magda***

***magda***

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 09 sierpień 2004 - 11:56

Dzięki za Wasze wskazówki.
Pozdrawiam :D
  • 0
...a ten amor, to człowiek
widziałam jak płakał.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych