Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

problemy z czatem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Monika Frąk

Monika Frąk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 18 lipiec 2004 - 19:11

Kochane iponki mam problemy z czatem .... czy wogole dziala ? ... nie moge go uruchomic... mam sciagnieta java i dalej nie dziala i nie mam pojecia ci dalej mam zrobic ... prosze o jakies wskazowki i ewentualnie podanie jakiegos linku abym mogla sobie cos sciagnac co pomoze mi uruchomic czat... z gory serdecznie dziekuje
  • 0
smutki i tragedie przychodza i odchodza; są jednak zawsze powodem dla męstwa .

#2 marcia

marcia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 19 lipiec 2004 - 15:36

u mnie czat działa bez problemów. :D
  • 0
Pozdrawiam
Marta

#3 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 19 lipiec 2004 - 22:11

Monika może masz zablokowane porty
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#4 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 20 lipiec 2004 - 00:00

Moniko, sprawdź czy nie masz zablokowanych portów od 14000 do 14003.
Ale, problem chyba został rozwiązany, skoro widziałem Cię dziś na czacie :D :D
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#5 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 23 listopad 2004 - 19:25

nie wierzę w rzadne czaty, to chyba jedno z większych oszustw, takie mam podejrzenie, kiedys juz rozmawialem na czacie, niestety aż się ostro pokłóciłem, w dodatku mi naubliżała, jak to tak można, to chyba było albo na iponie, albo na wirtualnej, nie pami.ętam, to było dość dawno, wolę przez ogłoszenia, albo na kontakcie, a w żadne czaty nie wierzę
  • 0

#6 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 23 listopad 2004 - 19:33

Powtarzasz sie andrzej1 i chyba nieco przesadzasz. Myśle ze kazdy padł ofiara dowcipnisiow na czacie i wiekszosc z nas uslyszala jakies obelgi. Mam wrażenie , że na hasło "czat" wpadasz w furię,n albo chowasz sie pod koldre, zakopujesz...Trza miec jaja stary...Daj na luz.
  • 0
kocham walenie

#7 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 24 listopad 2004 - 06:48

ja tylko wyrażam swoją opinię, a wy rubta co chceta
  • 0

#8 Wiktoriabis

Wiktoriabis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 17 maj 2005 - 11:32

Mnie też oblano wiadrem pomyj i wulgaryzmow,ale wchodze tu jak czesto się da bo potrzebuję kontaktów z ON.
Nie rozumiem Cię Andrzeju ???
Mnie się tu bardzo podoba oczywiście są różni ludzie i trzeba wziązć margnes.ale duża grupa ludzi jest ok
Pozdrawiam serdecznie.
  • 0
Nadzieja jest najceniejszą towarzyszką życia.

#9 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 17 maj 2005 - 18:41

Masz rację Makowa Panienko. Tak jak w normalnym życiu są różni ludzie, tak samo i na czacie. Niestety i mnie nie ominęły wulgarne zachowania na czacie. Jednak takie sytuacje zdarzają się także na komunikatorach i w realu.
Pomimo tego rozmawiam na czacie z sympatycznymi osobami i spotykamy się później w realu.
A tych, co wchodzą na czat tylko po to, aby innym naubliżać, umiem potraktować tak (bardzo kulturalnie), że rezygnują z zaczepek ;)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#10 Wiktoriabis

Wiktoriabis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 17 maj 2005 - 20:11

Masz rację Makowa Panienko. Tak jak w normalnym życiu są różni ludzie, tak samo i na czacie. Niestety i mnie nie ominęły wulgarne zachowania na czacie. Jednak takie sytuacje zdarzają się także na komunikatorach i w realu.
Pomimo tego rozmawiam na czacie z sympatycznymi osobami i spotykamy się później w realu.
A tych, co wchodzą na czat tylko po to, aby innym naubliżać, umiem potraktować tak (bardzo kulturalnie), że rezygnują z zaczepek ;)

:-D :-D :-D :-D :-D :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Kiciu ja się dopiero ucze , i raz wychodzi mi to raz nie ale staram się jak mogę. Nabieram większej pewności siebie. Jeśli pozwolisz chciałabym Cię poznać Kiciu (także w realu).
Serdecznie pozdrawiam
  • 0
Nadzieja jest najceniejszą towarzyszką życia.

#11 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 17 maj 2005 - 22:22

Byłoby mi bardzo miło poznać Cię bliżej Makowa Panienko :-D
Wyślę Ci na PW namiary na Tlena i GG.
Chętnie z tobą porozmawiam.
Pozdrawiam Cię :-D
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#12 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 17 maj 2005 - 22:40

Witam. Andrzej, jeśli mogę wtrącić słówko na temat czatu. Rzeczywiście ludzie bywają różni, ale właśnie na czacie znalazła się osoba, która na początku gdy trafiłam na czat i byłam zielona :D wszystko mi cierpliwie tłumaczyła... a co do burzliwych dyskusji, to każdy człowiek jest inny i ma przecież prawo do własnych opini i określonego punktu widzenia. Czasami trzeba wyczuć sytuację i iść na kompromis, lub poprostu odpuścić. Walczyć jak dwa koguty nie warto (wlos) szkoda nerwów. Co tu dużo gadać wiele zależy...od kultury. Mimo że nie mam zbyt wiele wolnego czasu to ja czatować lubię. Pozdrawiam, i mam nadzieję że koleżance się udało :)
  • 1
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych