Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

POŻEGNANIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 DJONE

DJONE

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 14 lipiec 2004 - 19:57

Żegnam sie z Wami wszystkimi i tymi ktorych nie znam i tymi którzy mnie nie znają, a także tymi którzy mnie znają.Opuszczam ten świat zarówno wirtualny jak i nie wirtualny, i pomyślcie o mnie czasem...Choć przez chwilę...Dziekuję za wszystko...
  • 0
Gdy zabraknie światła, ty podasz mi swoją dłoń, odejdziemy razem, odejdziemy stąd...

#2 DJONE

DJONE

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 14 lipiec 2004 - 20:19

dodam jeszcze dla szanownych adminow prosbe o usuniecie wszystkich moich postow poza tym-ten niech jeszcze chwile tu zostanie i tak ich tresc zniknie, wiec po co maja stac tak bez sensu z trzema kropkami..dziekuje...
  • 0
Gdy zabraknie światła, ty podasz mi swoją dłoń, odejdziemy razem, odejdziemy stąd...

#3 tiny_in_the_bottle

tiny_in_the_bottle

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 15 lipiec 2004 - 12:24

...
  • 0
"Nie popełnię tego samego błędu,co Ewa,która nie potrafiła zadowolić się tym,co miała..."

#4 tiny_in_the_bottle

tiny_in_the_bottle

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 16 lipiec 2004 - 10:09

...
  • 0
"Nie popełnię tego samego błędu,co Ewa,która nie potrafiła zadowolić się tym,co miała..."

#5 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 16 lipiec 2004 - 11:49

nudzi Wam się czy co?? a śmierć to chora ucieczka... coś wiem o tym!!
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#6 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 16 lipiec 2004 - 12:01

JA MAM WRAŻENIE ZE ON DJONE SIĘ ŻEGNA.KASIACZEK MYLĘ SIĘ???? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?:
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#7 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 16 lipiec 2004 - 14:33

nie wiem czy się Malutka mylisz, bo nie znam DJONE, więc nie mogę nic powiedzieć, ale skoro łatwiej mu uciec od życia... to jego sprawa, wiem troche to ironiczne, ale taka prawda... szczerze, ludzie ja tez mam złe i gorsze dni... myślę o śmierci, ale czy to powód by odchodzic?? po tym co przeszłam, już dawno powinnam przestać istnieć!!

Pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#8 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 16 lipiec 2004 - 14:57

TO TAK JAK JA KASIACZKU... :lol:
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#9 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 16 lipiec 2004 - 17:23

JA TEż....I POWIEM JEDNO: UCIECZKA ZE SWIATA TO NAJGłUPSZA RZECZ JAKA MOZEMY ZROBIC. SMIERC NA WLASNE ZYCZENIE TO TOTALNA BZDURA. CZASEM WIDZIMY W NIEJ DLA SIEBIE NAJWIEKSZY RAJ, ALE TO TYLKO POZORY. CZASEM JESTESMY W STANIE ZROZUMIEC TO DOPIERO, GDY STANIEMY NA KRAWEDZI ZYCIA...NAPRAWDE NIE WARTO! COS O TYM WIEM...
  • 0

#10 taya

taya

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 16 lipiec 2004 - 21:46

...
  • 0

#11 Slonko32

Slonko32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 16 lipiec 2004 - 22:18

Hym...Dla mnie samobójstwo to też ucieczka.Ale nie wszyscy są twardzi i silni.Każdy jest inny...A nie pomyślałeś Nilf :evil: że to może być poprostu wołaniem o pomoc???I nie koniecznie musi chodzić o śmierć?Tylko o tak jak to zauważyłeś...Zwrócenie na siebie uwagi?Ale może bardziej w stylu:Jest mi ciężko i nie daje sobie rady.Pomóżcie mi!
  • 0
CzAsEm SłoŃcE,cZaSeM dEsZcZ

#12 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 16 lipiec 2004 - 22:29

To można było tak od razu mówić :P a nie pisać o pozegnaniu :P
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#13 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 17 lipiec 2004 - 09:41

ojejku, ale się zrobiło :lol: DJONE nie znam Ciebie i nie wiem co w Twojej duszy siedzi... wiem jedno, że tu na iponku nie jesteś sam... jeśli masz ochotę odezwij się do mnie, obiecuję , że wysłucham i postaram się pomóc. Swoją drogą chyba Cię rozumiem.


Pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#14 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 17 lipiec 2004 - 11:09

Wiesz w jakimś stopniu ja chyba też .... jeśli chcesz porozmawiać to bardzo chętnie Cię wysłucham, a jeśli będę w stanie, także pomogę. Pamiętaj że nie jesteś sam!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Pozdrawiam :D
  • 0

#15 Calibraa

Calibraa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 23 lipiec 2004 - 10:19

To można było tak od razu mówić :P a nie pisać o pozegnaniu :P


Czy Ty jesteś w stanie w chwilach ogólnego zwątpienia w świat, w życie tak rozsądnie dobierać słowa ???
Masz doła , czujesz że wszystko się zawaliło i wierz mi wtedy się plecie co ślina na język przyniesie... targają wtedy takie emocje ,że się popada ze skrajności w skrajność - nie wszyscy potrafią mieć takie proste , czasem agresywne ( może i zdrowe?- nie wiem) podejście jak Ty, że masz wszytko gdzieś dla Ciebie coś jest czarne albo białe , jest pięknem bądź kiczem....
Ja też słowa DJONE odczytałam jak wołanie o pomoc - o podanie ręki w chwili zwątpienia - czasem nam się wydaje ,że ucieczka od wszystkiego załatwia sprawę - jednak to życie jest odwagą jeśli brak nam odwagi to dlaczego nie ma znaleźć się ktoś , kto nas podbuduje.
DJONE trzymaj się !!!
  • 0
Żeby było ciepło, nie zimno...
Żeby nikt nie zgasił światła...
Żeby dotknąć niedotkniętych chwil...
I żeby widzieć przyszłosć i przeszłość...

#16 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 26 lipiec 2004 - 03:04

Ja nie watpie w świat :) raczej czasem świat może zwątpic we mnie :) :) :) A tak serio to w chwilach jakiegos zdolowania po pierwsze zawsze znajduje szybko jakies wyjscie z sytuacji a po drugie jakos nie odbieram świata poważnie - wiec nie miewam dołów :P aaa jeszzce jedno dla mnie wszystko jest w odcieniach szarości :) która moze byc jeśniejsza albo ciemniejsza ale nie ma wyraznego rozgraniczenia czarne- białe :)
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#17 tagera

tagera

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 26 lipiec 2004 - 13:28

to Nilfheim skoro u ciebie szarości- które poniekąd też bywają piękne i kolorowe- to masz dobrze. Nie targają Tobą wielkie namiętności-typu nienawiść, miłość.. A może tak trochę sĸłaniasz się się czasami w przypływach w jakiś konkretny kolor???? :D
  • 0
każda chwila zła która odchodzi daje radość

#18 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 26 lipiec 2004 - 14:28

Tagera no czasem :) po prostu nie odbieram niczego jako całkowicie złego czy całkowicie dobrego :) absolutne zło i dobro nie istnieja :P
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#19 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 26 lipiec 2004 - 14:39

Oczywiście, że skłania się ku konkretnym kolorom ;) Ostatnio szukał czerwieni w granacie i zieleni z różu... Oczywiście nie znalazł... ;)
Ale przecież w życiu liczy sie przede wszystkim to, czego szukamy i jaką drogą zmierzamy do tego celu. A wtedy ani przeszody na drodze, ani ślepe zaułki, ani nawet chwilowe zboczenia z drogi nawet jeśli czasami wyprowadzą nas nad przepaść, to ... wierzę, że zawsze będą tam również jakieś schodki w dół lub most na druga strone... Ale zawsze trzeba pamiętać, co jest celem tej drogi, bo jak zauważył już Sokrates, jeśli nie wiesz do jakiego portu chcesz dopłynąć pomyślne wiatry nie będą Ci wiały... A jeśli wiesz dokąd iść, sama droga Cie zaprowadzi (to już ks. Twardowski).

Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#20 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 26 lipiec 2004 - 20:12

Ale Elu ja tych kolorków pamietasz gdzie sie doszukiwałem :D :D :D Akurat tam to szarosci nie lubie :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych