Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jak szybko pędzicie po pajęczynie internetowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mysterious

Mysterious

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 24 czerwiec 2004 - 10:46

No właśnie... jakie macie łącza? Gdzie macie je wykupione, i jakie osiągacie transfery danych? Ja mam łącze wykupione w Multimedii na papierku 80 kbps, ale na ogół mam 120-300 kbps :twisted:
  • 0
Gdy zgaśnie słońce, gdy pęknie niebo, nikt się nie dowie, po co i dlaczego... Tutaj o nic nie chodzi, lecz ludzi prawdziwych jakby coraz mniej...

#2 Karoll

Karoll

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 24 czerwiec 2004 - 11:56

Ja mam łącze stałe (LAN), na umowie mam 60 kbps, a rzeczywistości mam 60-62 kbps.
  • 0

#3 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 04 lipiec 2004 - 19:16

nominalnie 128 kb/s czyli 15 kB/s
po 24 zdejmowana podzialka i do bolu transfer max jaki mialem to
621 kB/s a to jest ??? chyba 5 Mb ???
  • 0

#4 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2004 - 22:25

Ja tez mam w multimedii stale lacze (pakiet 80) . Transfer mam miedzy 8 kb-12 kb u mnie w Lodzi. Sa stabili i to mnie cieszy. Ostatnio skusilem sie na osiedlowke,ktora weszla na blok ("virtual line") to normalnie koszmar z ulicy wiazow!! Taka czkawka ze emaila nie moglem wyslec, a o sciaganiu czegokolwie to zapomnij...Wiec jestem znow w Multimedii i narazie wystarczy
  • 0

#5 Mysterious

Mysterious

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 04 sierpień 2004 - 21:29

U mnie Multimedia robi ostatnio skoki w bok, tj. gdy włączam niektóre kanały TV (np. TV4 czy Polsat2, lub Club) to na początku zanika status 'Send' a po chwili modem traci komunikacje z serwerem, gdy przełacze na jakiś inny kanał to wszystko jest ok. ehhh
  • 0
Gdy zgaśnie słońce, gdy pęknie niebo, nikt się nie dowie, po co i dlaczego... Tutaj o nic nie chodzi, lecz ludzi prawdziwych jakby coraz mniej...

#6 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 05 sierpień 2004 - 16:52

Ja mam od 3 tygodni łacze radiowe,na razie nie narzekam,ale jak była burza to były klopoty z netem.szybkosc nominalna łacza wynosi 48kb/s
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#7 JuroS

JuroS

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 48 postów

Napisano 23 sierpień 2004 - 22:52

Wiem że są programy do przyśpieszenia neta.
Może ktoś chciałby się takim podzielić :?:
  • 0

#8 Mysterious

Mysterious

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 23 sierpień 2004 - 23:53

Nie ma takich programów, nie przyspieszają one jako tako przepustowości łacza a jedynie zmieniają algorytm sposobu w jaki są pobierane adresy komputerów poszczególnych domen internetowych. Użytkownik uzyskuje wrażenie przyspieszenia, ale w rezltacie może się to przyczynić (czasami) do błędnego interpretowania adresów stron.
  • 0
Gdy zgaśnie słońce, gdy pęknie niebo, nikt się nie dowie, po co i dlaczego... Tutaj o nic nie chodzi, lecz ludzi prawdziwych jakby coraz mniej...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych