Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

A może radio IPON????Chyba że już jest takowe?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 DJONE

DJONE

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 19 czerwiec 2004 - 21:13

A możeby tak zrzobić internetowe radio iponkowe, ja nie wiem może znow wyskoczyłem jak filip z konopii i już taki temat został poruszony jeśli tak ponownie proszę o informację...
  • 0
Gdy zabraknie światła, ty podasz mi swoją dłoń, odejdziemy razem, odejdziemy stąd...

#2 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 20 czerwiec 2004 - 16:28

A możeby tak zrzobić internetowe radio iponkowe, ja nie wiem może znow wyskoczyłem jak filip z konopii i już taki temat został poruszony jeśli tak ponownie proszę o informację...


A jaka muzyka by leciała ??
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 czerwiec 2004 - 16:37

Hmm a co z finansami na to?? Sorry że może też wyleciałam jak ten Filip ale jeśli mnie pamięć nie myli ipon ma kłopoty z finansami :oops: więc nie wiem czy to radio... druga sprawa to obsługa radia gdzie jak itd. itp. Adminku kochany co Ty na to??
Proszę mnie nie ganić tylko za przyziemne myślenie o finansach ale wydaje mi się że od tego się zaczyna jeśli chce się coś dużego stoworzyć a takie radio-iponu to już chyba duża rzecz......... (E) Jak co to jestem gotowa stąd spadać...jeśli źle coś powiedziałam, ale powiem Wam że dobrze mi z wami jest/było też/ choć teraz trochę mi się kontakt na iponie ograniczył :evil: :(((

Pozdrawiam
  • 0

#4 DJONE

DJONE

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 20 czerwiec 2004 - 23:45

Finanse są niewielkie znaczy kwestia jest sponsora jakiegoś z serwerem(czyli albo firmy jakiejs komputerowej czy internetowej, czy jakiejkolwiek innej-czyli serwer sponsorowany można by za to reklamy na stronach uieszczać i takie tam przecież to dobre miejsce ta strona musi mieć niezłe wyniki przecież odwiedza ją dziennie mnóstwo ludzi to znaczy że jest dobrym miejscem na reklamy ewentualnych sponsorów) i tyle a skąd to radio hmm kazdy z domu by mógł nadawać własne audycje na serwer to nie takie trudne i praktycznie bez nakładów a czemu ipon ma kłopoty finansowe?Znaczy jakie?Z czym po co dlaczego?

A co do muzyki to można by zrobić ankietę i okazałoby się w praniu kiedy i w jakich godzinach jaka:)))

P.S. Przecież jeszcze możnaby było reklamę na tzw antenie dawać...To chyba na tyle w kwestii finansów:)
  • 0
Gdy zabraknie światła, ty podasz mi swoją dłoń, odejdziemy razem, odejdziemy stąd...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych