Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Pierwszy w Polsce oficjalny fan club Paulo Coelho


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 14 czerwiec 2004 - 13:16

Witam :-D Nie wiem jak wy, ale ja baaardzo lubię czytać książki, a szczególnie podoba mi się twórczość Paulo Coelho. Książki tego pisarza są dla mnie czymś więcej niż zwykłą lekturą; pomagają mi w znalezieniu odpowiedzi na pytania dotyczące człowieka i sensu egzystencji, otaczającego świata oraz... samej siebie -> gdy czasem zagubię się na krętych ścieżkach życia ;) Wszystkich, którzy podobnie odbierają i lubią książki Paulo, zachęcam do wstąpienia na stronę internetową 1go w kraju oficjalnego fan clubu pisarza pod adresem www.mycoelho.prv.pl
Powstał on 5 maja br. w Pabianicach i skupia miłośników Coelho oraz jego książek. Na stronie znajdziesz wiele ciekawych informacji dotyczących życia pisarza, jego twórczości i nie tylko. Bedziecie mieli także możliwość wymiany swoich poglądów na odnośnie wyżej wymienionego tematu na prężnie działającym forum :P Niejako dopiero startujemy i zachęcamy wszystkich coelho'owców :P do wspónej pracy i rozwoju swojego zainteresowania, nowe ,,siły robocze" :) mile widziane
ZAPRASZAM :!: WEJDŻ :!: :!:
członkini fan clubu Karina vel Lwica :P
  • 0

#2 Slaotvean

Slaotvean

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 18 czerwiec 2004 - 17:28

Zajrzałam, przejrzałam, ale się nie zapisałam.
Chyba nie nadaję się do internetowego fanclubu.
Wolę jakiś na żywo ;).
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych