Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Propozycja zlotu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 02 styczeń 2024 - 18:05

Ponieważ ostatnie zloty cieszyły się wśród Was średnim powodzeniem, zanim zorganizujemy kolejny, chcemy Was zapytać, czy macie się ochotę na weekendowe spotkanie?

Tym razem chcielibyśmy zaprosić Was na przełomie zimy i wiosny do Jeleniej Góry (hotel 4 gwiazdki, basen sauna w cenie). Wiedząc, że wielu z Was może mieć problem z dotarciem na miejsce zlotu, chcemy Wam to nieco ułatwić. Postaramy się, by z Wrocławia, uczestników zabrał autobus do miejsca docelowego (być może, uda nam się go nam załatwić bezpłatnie, ale posiada tylko 29 miejsc, więc kto pierwszy ten lepszy ;) ).

Jeśli chodzi o cenę, to jeszcze negocjujemy z ośrodkiem, by koszt weekendowego pobytu był umiarkowany.

Na adres biuro@ipon.pl wysyłajcie swoje wstępne zgłoszenia chęci udziału w zlocie. Wiedząc, jaki duże jest zainteresowanie, będziemy mogli przedsięwziąć kolejne kroki.

Mamy nadzieję, że do zobaczenia w Jeleniej Górze.


  • 0
Roma locuta, causa finita.

#2 Rufin

Rufin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 02 styczeń 2024 - 20:24

Dla mnie trochę daleko...  Może kiedyś, jak będzie dalej na północ Polski.


  • 0

I'm pickle Rick :devil: :cool:


#3 kuba

kuba

    Narrator

  • Super Moderator
  • 1788 postów

Napisano 03 styczeń 2024 - 10:16

Dla mnie trochę daleko... 

 

Wstąpił do piekieł po drodze było :hehe: Fakt, trochę daleko...


  • 0

Są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się filozofom, a większość z nich jest w Polsce...   Piotr Bałtroczyk.

Dlaczego Państwo ma nas w nosie i vice versa? :dodgy:


#4 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 03 styczeń 2024 - 12:53

Wstąpił do piekieł po drodze było :hehe: Fakt, trochę daleko...

 

Kurczę, nie takie zloty były noo... Pamiętam "Orle Gniazdo", ponad 10 h w podróży... Ciemno, chłodno i do domu daleko, ale się jechało. Droga mi się strasznie dłużyła, ale nigdy nie żałowałam, bo zawsze było fajnie, zabawnie, śmiesznie i co najważniejsze - warto było... :) Albo Mileno i huragan Ksawery. Co to były za wrażenia?..., wiedzą jeżdżący na zloty  :D  :D 

 

Teraz jest trudniej, bo dom, obowiązki, czy praca, ale łatwo się nie poddaje ;) Więc, więcej wiary po prostu....


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#5 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 03 styczeń 2024 - 15:06

Teraz jest trudniej, bo dom, obowiązki, czy praca, ale łatwo się nie poddaje ;) Więc, więcej wiary po prostu....

 

Ale, że tak, czy nie? Bo nie wiem :D


  • 0

#6 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 03 styczeń 2024 - 16:07

Ale, że tak, czy nie? Bo nie wiem :D

 

Na dzień dobry i na dobry początek oczywiście, że na tak ;)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#7 monikawand

monikawand

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 04 styczeń 2024 - 17:22

Na spotkanie mam ochotę, ale jakby nie patrzeć do Jeleniej kawał drogi. To co może znów Wrocław? , Albo w końcu moja Łódź. Czy ewentualnie ten bus byłby w 2 strony? Wrocław -Jelenia, Jelenia -Wroclaw?
  • 0

#8 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 04 styczeń 2024 - 20:30

Moniko, jeżeli będzie autobus, to tylko w obie strony. Tym bardziej że wtedy za kółkiem zasiądzie sam prezes :cool:


  • 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#9 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 04 styczeń 2024 - 22:29

Na spotkanie mam ochotę, ale jakby nie patrzeć do Jeleniej kawał drogi. To co może znów Wrocław? , Albo w końcu moja Łódź. Czy ewentualnie ten bus byłby w 2 strony? Wrocław -Jelenia, Jelenia -Wroclaw?

Oczywiście, będzie w dwie strony Wro-Jelenia-Wro. Wyjazd z Wro około 18:00 powrót w niedzielę do uzgodnienia, ale myślę że około 14:00 -15:00 we Wro :)


  • 0

Jacek "Verselle"


#10 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 04 styczeń 2024 - 22:31

Moniko, jeżeli będzie autobus, to tylko w obie strony. Tym bardziej że wtedy za kółkiem zasiądzie sam prezes :cool:

A miała być tajemnica ;) Autobus już pewny, lecz pamiętajmy że ma tylko 29 miejsc więc kto pierwszy się deklaruje ten ma miejsce ;)


  • 0

Jacek "Verselle"



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych