Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wasze pasje i zainteresowania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kasiula25

kasiula25

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 27 sierpień 2023 - 21:48

Cześć!

Przez kilka lat mojego życia pasjonowałam się śpiewem. Sprawiał mi wielką przyjemność i dawał poczucie, że robię coś dobrze. Jednak po śmierci Rodziców ochota na śpiewanie osłabła tak bardzo, że dzisiaj robię to sporadycznie. I tu tkwi mój problem, bo nie mam żadnej innej pasji, a wiem, że bez niej życie jest puste i monotonne. 

Pomyślałam, że chętnie poznam Wasze zainteresowania. Może coś mnie zainspiruje.

Pozdrawiam Kasia.


  • 0

#2 Merol

Merol

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 08 październik 2023 - 18:13

Moje pasje to muzyka, jazda na rowerze, spacery, motoryzacja i informatyka Trudny moment sprawił, że przestałaś śpiewać. Nie porzucaj śpiewania całkowicie. Pasja jest bardzo ważna w życiu. Świat nie może kręcić się tylko wokół niepełnosprawności.


Użytkownik Merol edytował ten post 08 październik 2023 - 18:15

  • 2

#3 Selenris

Selenris

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 18 marzec 2024 - 12:30

Mnie z depresji wyciągnęły azjatyckie seriale, te chińskie i koreańskie. Są bardzo specyficzne, pełne różnych emocji i nie można odmówić im poczucia humoru. Nie raz rozbawiły mnie i wzruszyły do łez. Zaczynałam od koreańskiego serialu, który można zobaczyć na Netflixie o tytule "Crash Landing on You", do dzisiaj jest jednym z moich ulubionych. Aktualnie głównie leżę i oglądam, czasami robię sobie przerwę, żeby odpocząć od tych emocji. 

 

Chciałabym zacząć więcej czytać, ale przez te seriale nie mam na to za bardzo ochoty. Warto też o siebie zadbać. Jako że jestem weganką chciałabym się rozwijać kulinarnie oraz zwiększyć swoją aktywność fizyczną, chętnie zapisałabym się na jakieś zajęcia, np. tai chi i ruszyła ze swoim życiem do przodu. Warto spróbować różnych rzeczy i poczynić pierwsze kroki, żeby wyjść z dołka. 


Użytkownik Selenris edytował ten post 18 marzec 2024 - 12:31

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych