Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Kraków - refleksje


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 październik 2003 - 08:55

Kochane Iponki, w imieniu tzw. "oficjalnych" organizatorów spotkania w Krakowie (Kraków Open 18-19 X) czyli mnie i Amelii chciałabym Wam serdecznie podziękować :!: :!: :!: za tak liczne przybycie (41 osób w Molierze i 33 osoby w Klubie Wodnym) :lol: a przede wszystkim za to, że tak super potraficie się bawić :D :D :D Tego żadne słowa nie są w stanie wyrazić, choć niektórzy "grozili", że porwą się na tę rzecz -moim zdaniem - niemożliwą i spróbują opisać nasze spotkanie. Oddaję zatem innym pole do popisu :-P
Sorry za ewentualne niedociągnięcia (uczymy się dopiero na błędach :? ), dzięki za wyrozumiałość, cierpliwość i pomoc przy organizacji zlociku :)
A tak przy okazji nieśmiało chciałabym rzucić "wezwanie" do pomyślunku o jakimś kolejnym spotkaniu... może Andrzejkowym... może ktoś na nie odpowie ...

Opętańczo serdecznie Was pozdrawiam
Marzena

PS. A tak po cichu to się przyznam, że nasze spotkanko przeciągnęło się w Klubie Wodnym jeszcze ...o jedną noc dłużej ;) choć już w znacznie okrojonym składzie. Rozpoczęliśmy od maratonu po krakowskich kawiarniach i w rezultacie wylądowaliśmy w przytulnych wnętrzach Restauracji u Szkota, gdzie uprzejmi panowie w czerwonych spódniczkach w kratę i zaj..... białych podkolanówkach podali nam do posmakowania wino z dalekiej Afryki ;) A następnie cała rzecz była kontynuowana już w Klubie Wodnym do późnych godzin nocnych.... Ja niestety wymiękłam i złożyłam broń dość wcześnie :( , ale byli tacy co długo jeszcze nie mogli zasnąć.... :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych