Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Joystick VR2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maddie

Maddie

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 28 styczeń 2021 - 20:26

Cześć 😉
Czy są tu posiadacze elektryka z  joystickiem VR2?
 
Mam od jakiegoś czasu taki pojazd, i to co mi zabiera sen z powiek, to fakt, że kiedyś mi gałka (gumowa nakładka) sterująca zostanie w ręce 🤣🤣🤣
 
Ktoś się orientuje może jak ten gumiak jest nakładany? Niby to nie schodzi tak łatwo, ale jak sie zaczną upały, to kto wie.
 
Mam spore napięcie w ręce i często mi się włącza odruch wyrywający 😉
 
D50677__08850.1388102635.1280.1280.jpg?c

  • 1

#2 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 29 styczeń 2021 - 09:57

Mam inny model joystica i nie mam tak silnego napięcia w ręce ale znam problem spadającej gumki.

Przykleiła bym to lekko, tak żeby w razie czego dostać się do kabelków.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#3 Maddie

Maddie

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 29 styczeń 2021 - 21:54

Mam inny model joystica i nie mam tak silnego napięcia w ręce ale znam problem spadającej gumki.

Przykleiła bym to lekko, tak żeby w razie czego dostać się do kabelków.

 

No właśnie na youtubie często widziałam gumkę, która w ogóle sie nie trzymała ;) Mogliby to wszystko zrobić na gwint, nie byłoby wtedy stracha ;)


  • 0

#4 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 30 styczeń 2021 - 11:14

Maddie Wiem,że łatwo powiedzieć,ale może się tak nie stresuj,a jeśli to niemożliwe to gwint to niby dobry pomysł chociaż nie wiem czy w takim tworzywie jak guma może być śrubka.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#5 Maddie

Maddie

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 09 luty 2021 - 14:16

Kaśka, przy porażeniu mózgowym napięcia czasami są nie do opanowania ;) I im bardziej się chce, tym są silniejsze ;)

Co do gumy - myślę, że można by ją było przystosować do śrubek ;) Gałki dodatkowe są z plastiku. Ale... to już wola producenta ;)


  • 0

#6 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 10 luty 2021 - 11:08

Skoro piszesz na klawiaturze to ze spastyką nie jest tak źle :) Może ja z tą gumą nie mam racji, ale uważam,że to tylko miękka osłona kabelków.Zadzwoń do producenta i dowiedz się czy tak się da.

Wyczerpałam już temat ze swojej strony.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych