Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nie tak....?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 dadi:)

dadi:)

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 26 maj 2004 - 20:40

Mam do was kochane iponki pytanie.
Czy ze mna jest cos nie tak, czy ja mam napisane na czole klopoty lub pech? Gdzie nie pojde to spotyka mnie cos zlego lub ktos z kim mam pozniej problemy czy zle wspomnienia.Na poczatku zawsze jest super a pozniej spotykaja mnie same przykrosci.
DLACZEGO?......czy to fatum nademna krazy?
DLACZEGO?......czy ze mna jest cos nie tak?
Znaci emnie juz kawalek czasu powiedzcie cos, dajcie dobre rady poprostu
POMOZCIE MI !!! :(
  • 0
Kazdy bezsens ma swój sens bo bez sensu nie ma sensu...

#2 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 26 maj 2004 - 21:27

Dadi bo zapominasz o podstawowych prawach Murphy'ego


Zawsze, kiedy wydaje ci się, że będzie dobrze - kompletnie się mylisz.

Zawsze, kiedy wydaje ci się, że będzie źle też się mylisz - będzie jeszcze gorzej.
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#3 robo

robo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 26 maj 2004 - 22:16

Hmmmm jeśli chodzi o spotkania z kimś. To wiesz nasuwa mi się jedna rzecz. Poprostu spotykasz nie odpowiednie osoby dla Siebie. A jeśli chodzi o inne przyczyny może poprostu masz złe dni wtedy mimo iż może wydaje Ci się że wszystko się dzieje na raz. Nie wiem. ?
Ale NAPEWNO będzie lepiej więc główka do góry Dadauniu będzie dobrze:)
  • 0
Prawdziwym schronieniem dla człowieka jest drugi człowiek

#4 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 26 maj 2004 - 22:25

Widocznie Dadusiu masz dar przyciągania nieodpowiednich ludzi. Ale nie martw się z tego się wyrasta jak z pieluch. Za jakieś 10 lat będzie dobrze, chyba że wcześniej zrezygnujesz i poddasz się. Trzymaj się i nie daj się zwariować. (ble) (cmok)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#5 Iwcia

Iwcia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 26 maj 2004 - 22:32

Dadi!!!
To nie jest żadne fatum bądź pech. To jest po prostu życie!!!
Jest bardzo mało osób, którym zawsze wszystko się udaje, układa, którzy spotykają zawsze wspaniałych i godnych zaufania ludzi, którzy osiągają zawsze to, co chcą i sobie zaplanują, którym spełniają się marzenia.
Ciągle musimy o coś walczyć, starać się, zabiegać. Nic nie przychodzi tak po prostu - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Najważniejsze to nie poddawać się. Po każdym upadku, zawodzie, niepowodzeniu, po każdej porażce musimy się podnieść! W przeciwnym razie na prawdę przegramy i poniesiemy klęskę.
Jeżeli spotykasz ludzi, którzy sprawili Ci przykrość, którzy Cię zawiedli lub skrzywdzili to oznacza, że nie są warci tego, by zawracać sobie nimi głowę. Pamiętaj, że są ludzie i ludziska.
No ale chyba na nas Iponkach możesz polegać i liczyć. Zawsze możesz się do kogoś zwrócić i jestem pewna, że nikt nie odmówi Ci pomocy i wesprze Cię dobrą radą i słowem.
Więc głowa do góry.
Całe życie przed Tobą.
A kiedy wydaje Ci się, że sytuacja jest beznadziejna, to pomyśl sobie, że są tacy, którzy mają jeszcze gorzej i też muszą z tym żyć.
I pamiętaj, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Po nocy przychodzi dzień jak po burzy słońce.
Pozdrawiam i życzę powodzenia i optymizmu.
Iwcia
  • 0
Miłość jest jak polny kwiat. Często znajduje się ją w zupełnie nieoczekiwanym miejscu.

#6 Pinky

Pinky

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 26 maj 2004 - 22:52

Dadi pozytwne myslenie to podstawa. Badz optymistka z natury pesymistka z zalozenie. Nie rozczarujesz sie a podbijesz serca ludzi :)
  • 0
Nie nauczono mnie paciorka, nigdy nie byłem u spowiedzi.
Więc od czupryny do rozporka, niejeden diabeł we mnie siedzi.

#7 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 26 maj 2004 - 22:57

Daduska kochana !!!

Poznałam Ciebie jako jedna z pierwszych iponek :D :D :D , od razu Ciebie bardzo polubiłam (cmok). Kochana nie możesz mysleć o jakims złym fatum :cry: . Jak wiesz Ludzie sa bardzo różni, nie wszyscy musza siebie nawzajem lubić i kochać. Najważniejsze jest, że jestes kims wyjatkowym dla kilku osób :-P :-P :-P . Zawsze możesz liczyć na ich pomoc w trudnych chwilach ;) ;) . Super by było gdyby każdy kogo poznalismy nas lubił, ale tak nigdy nie bedzie wiesz o tym tak samo dobrze jak ja. Myslę, że masz tutaj i nie tylko tutaj wielu przyjaciół, którzy naprawdę Ciebie lubia 8) 8) . Jednoczesnie jestes w takim wieku, że napewno poznasz jeszcze wielu wartosciowych ludzi, którzy docenia Twoja osobę i Twoje dobre (H) (H) :-D :-D :-D . Nie martw się z Toba jest wszystko oki 8) 8) dadunia :-D :-D.
Pozdrawiam Kati (cmok)

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#8 Slonko32

Slonko32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 27 maj 2004 - 12:48

Dario...

Nie lubię udzielać "dobrych rad",ale nie potrafię też być obojętna.Nie traktuj tego z czym się zmierzasz jak fatum lub pecha.To po prostu kolejne etapy przez,które każdy człowiek musi przejść.To czasami jest trudne i wymaga siły.Wiem...Ja wierzę że są w Tobie pokłady takiej"siły".Dasz rade Dadunia,więc głowa do góry. :)
A co do ludzi...Zgadzam się ze zdaniem że;Fajnie by było aby Nas akceptowali i kochali wszyscy.Jednak to jest raczej nierealne...A wokół Ciebie jest napewno wiele przyjaznych osób. ;)

Pozdrawiam Dario... (cmok)
  • 0
CzAsEm SłoŃcE,cZaSeM dEsZcZ

#9 malenstwo

malenstwo

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów

Napisano 27 maj 2004 - 12:58

Dadi pozytwne myslenie to podstawa. Badz optymistka z natury pesymistka z zalozenie. Nie rozczarujesz sie a podbijesz serca ludzi :)


Kiedys usłyszalam piosenke z refrenem:
"Optymizmu odrobina, to najlepsza witamina
Nic tak nie leczy, nic tak nie cieszy,
jak to co Cie może rozsmieszyc"

A wiec Dadi, uśmiechnij się i głowa do góry, bedzie dobrze, musi być! :)
Bądź pogodna, a świat uśmiechnie się do Ciebie :-P
  • 0

Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni swego życia! Wracaj do nich ilekroć w twym życiu wszystko zaczyna sie walić.


#10 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 27 maj 2004 - 15:58

Dadi

Niestety tak z ludźmi jest, że spotyka się ich sporo. Jedni są lepsiejsi druchy nie. I to nie jest fatum, czy przycąganie złych ludzi. Po prosty ci gorsi bardziej rzucają się w oczy i w pamięć :-(. Jesteś jeszcze bardzo modziutka i kupa życia przed tobą. Po prostu najlepiej złych rzeczy i ludzi nie pamiętać, wiem że nie jest to łatwe do zrealizowania, ale jest to jeden z lepszych sposobów na życie.

Głowa do góry :-)
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#11 jola40

jola40

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 28 maj 2004 - 20:14

witajcie :D
hej dadi

sory ze tak pozmo ale nie moglam sie zaloggowac
widze ze masz podobny problem do mojego
ale od poczatku
poznalam cie na moim 1 zlocie w krakowie :D :D :D :D :-P :-P :-P
patrze mila mlodsa fajna dziewczyna swietnie sie bawi i widze ze jest lubiana bo przuy kim stanie to ja przytuli poglaszcze (cmok) (cmok) (cmok) moze nie rozmawialysmy jakos twa mlodosc[wiwelka roznica wieku] mnie tremowala ale teraz jest ok ale wracajac do tematu niektorzyu z nas maja na twarzy wypisana naiwnosc i za duze zaufanie do innych co powoduje zer kreca sie wokol nas sepy by zniszczyc swa ofgiare ja mimo sweego wieku nadal za bardzo ufam ludziom i potem w swej naiwnosci cierpie z taba widac jest tak samo ale glowa do gory
dobrzy i uczciowi przyjaciele cie docenia i twe dobre (H) trzymaj sie i nie daj sie pa dadi (cmok) :D (ok)
  • 0
chce wejsc na szczyt drabiny po szczeblach mijajac innych ludzi nie robiac im krzywdy bo nie wiem co mnie od nich spotka gdy bede chodzic w dol?????????

#12 dadi:)

dadi:)

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 28 maj 2004 - 21:09

Dziekuje wam wszystkiem wiedzialam ze na WAS zawsze mozna liczyc
-kiedy jest komus smutno zawsze moze sie zwrocic z tym problemem do IPONKOW (kazdy IPONEK mu/jej pomoze)
-kiedy jest ktos wesoly zawsze moze cieszyc sie tym szczesciem z IPONKAMI (oni beda sie cieszyc z nia/nim)
Jestescie poprostu KOCHANI
Dziekuje ze jestescie i badzcie ze mna zawsze kiedy was potrzebuje kiedy jest mi wesolo i kiedy poprostu chce mi sie z kims rozmawiac.
KOCHAM WAS
  • 0
Kazdy bezsens ma swój sens bo bez sensu nie ma sensu...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych