Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

swiat bez facetow?????????????????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pinky

Pinky

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 31 maj 2004 - 12:48

Skoro mamy wyginac to ja sie poddaje hibernacji. Jak sie obudze bedzie wspaniale :-D Tyle kobiet :!: Bede rzadzil :!: Juz widze oczami wyobrazni jak poslubiam tysiace kobiet. Hihi bedziemy sie z Waltem Disneyem odwiedzac :D :D
  • 0
Nie nauczono mnie paciorka, nigdy nie byłem u spowiedzi.
Więc od czupryny do rozporka, niejeden diabeł we mnie siedzi.

#22 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 31 maj 2004 - 15:42

Skoro mamy wyginac to ja sie poddaje hibernacji. Jak sie obudze bedzie wspaniale :-D Tyle kobiet :!: Bede rzadzil :!: Juz widze oczami wyobrazni jak poslubiam tysiace kobiet. Hihi bedziemy sie z Waltem Disneyem odwiedzac :D :D


również ciekawa wizja . Ciekawe jak by to było jak byśmy byli nażędziem kopulacijnym . My pokolenie facetów żyjących w 2004 roku Egzamplaże niedozdarcia :D :D :D :D :D :D :D :D
  • 0

#23 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 31 maj 2004 - 15:47

Pinky naprawde bardzo mi przykro, że musze Cie rozczarować, ale gdzieś ze dwa tygodnie temu był taki program na Discovery i tam pokazywali już 40 kapsuł z zahibernowanymi milionerami. Niestety za te ileśtam lat będzie Was czterdziestu chłopa :-D :-D :-D :-D
A tak swoją drogą, ciekawe czemu na takie "genialne" pomysły nie wpadają panie? W kapsułach śpią sami faceci :-P
Pominę milczeniem fakt, że oni prawdopodobnie nie dadzą sie odmrozić :-P
Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#24 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 31 maj 2004 - 20:56

A tak swoją drogą, ciekawe czemu na takie "genialne" pomysły nie wpadają panie? W kapsułach śpią sami faceci :-P
Pominę milczeniem fakt, że oni prawdopodobnie nie dadzą sie odmrozić :-P

Liwiuś kochana może Panowie chcą być zaś kiedyś za parę lat sami na świecie skoro się sami grupowo zamrażają ;) :P Czemu nie wpadają Panie hmm nie wiem ja bynajmniej nie zamierzam się zahibernować -ja nie Max ani Albercik :D
Co do "prawdopodobnie nie dzadzą się odmrozić" Liwiuś słonko -oni czegoś nie dopracowali czy chcą mieć "żywy grób"??

Pozdrawiam pociętam dziś chlip na żywca przez profesora :evil:
  • 0

#25 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 01 czerwiec 2004 - 17:22

Hmmmmm ja bym się dał odmrozić jakby mnie zamrozili . Na szczęście nie prowadzi się takich Chorych eksperymentów Trzeba żyć A nie gdybać co by było gdyby pozdrawiam :D
  • 0

#26 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 01 czerwiec 2004 - 17:54

Oczywiscie nikt nie nazwalbym tego chorym pomyslem gdyby hibernacja byla bezpieczna , skuteczna i refundowana przez NFZ :P Jesli sie jakichkolwiek eksperymentow zaniecha nigdy niestety taka nie bedzie ... hm czy nie dadza sie odmrozic ... no coz kiedys wierzono w to ze ziemia jest płaska oraz pare innych dziwnych rzeczy :P A jesli rzeczywiscie nie dadza sie odmrozic ... no coz gdzie drwa rabia tam wióry leca :) bardzo mozliwe ze nie zaistniałby program Apollo bez II wojny swiatowej - a przynajmiej nie tak szybko :P
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#27 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 01 czerwiec 2004 - 19:39

Raczej za kilkaset lat Mfz nie będzie Istniał hehehe :D Mam taką nadzieję
  • 0

#28 marcia

marcia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 07 czerwiec 2004 - 11:54

świat bez facetów byłby nudny i bez sensu.
  • 0
Pozdrawiam
Marta

#29 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 07 czerwiec 2004 - 13:35

Nilfheim napisał:

gdyby hibernacja byla bezpieczna , skuteczna i refundowana przez NFZ

Gdyby hibernacja była refundowana przez NFZ, to każdy kandydat do hibernacji otrzymałby wiaderko z lodem (po roku refundację obcięto by do pół wiaderka) i musiałby radzić sobie sam. :twisted:
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#30 blue

blue

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 09 czerwiec 2004 - 21:35

A potem dopłacaliby mu do zakupu lodówki. Jakieś 20%. :twisted:
  • 0
Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto.

#31 taya

taya

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 12 lipiec 2004 - 17:50

..
  • 0

#32 taya

taya

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 12 lipiec 2004 - 22:00

...
  • 0

#33 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 12 lipiec 2004 - 22:41

uuuuu zmień nicka na taya frustratka he he he he
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#34 taya

taya

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 13 lipiec 2004 - 07:21

...
  • 0

#35 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 13 lipiec 2004 - 08:34

Powiem tak.Istnieją faceci w porządku ale są w znacznej mniej jest tych prawdziwych opiekuńczych i odpowiedzialnych niż tych powiedzmy delikatnie okrutnych :D .Chociaż drogie panie też nie jesteśmy takie wspaniałe ale tych bardzo dobrych jest znacznie znacznie więcej.Gdyby było mniej więcej po równo to świat byłby piękny.Nilu jesteś bardzo pewny siebie bo po twoich postach to widać.Ale to twoje prawo. :-D Nie jesteśmy bez wad i o tym pamiętajmy. :Niemniej jednak serdecznie również i Ciebie pozdrawiam jak i wszystkie iponki i iponków zwłaszcza tych samotnych ;) :D :D :D :D (ok) Mała
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#36 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 13 lipiec 2004 - 12:08

Mała :) wole byc pewny siebie , niż mówić - żyje bo musze ... życie jest bez sensu ... świat jest okropny a kobiety wredne i patrzą tylko na kase faceta ... buuuuu jakie to wszystko do dupy ... chyba sie powiesze :) i wywalac takie żałośliwe posty w oczekiwaniu na pocieszenie :))))
Jak czasem widze tego typu posty mam ochote zasponsorować ludziom sznurek i niech sie powieszą - i tak 99,99 % z jeczących by tego nie zrobiło :P :P :P
Nic dziwnego , ze osoby które odstawiaja koncert jęków i narzekań są samotne - ile można wytrzymać z kobietą (albo facetem) która cały czas biadoli i użala sie nad sobą ? Czyżby ci sfrustrowani potencjalni kandydaci na samobójców chcieli poderwać drugą osobe na litość ? Heh ! powinni dostać porzadnego kopa w dupe a nie głaskanie po główce :P :P :P
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#37 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 13 lipiec 2004 - 12:13

Pijesz do mnie kochaniutki? :D :D :D :D
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#38 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 13 lipiec 2004 - 12:25

Nie Słonko :-D nie do Ciebie - powiedziałem ogólnie :twisted: Po prostu zaobserwowałem ,że jękliwi zawsze sa na straconej pozycji Ale sami sobie napędzają ten kołowrotek :P
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#39 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 13 lipiec 2004 - 12:37

Nilku !Masz szczęście że nie do mnie Skarbie :-D Nie wierzę abyś nigdy nie miał złego dnia,doła chyba że Pan Bóg obdarzył Cię niesamowitą urodą,wybitną inteligencją,wielkim szczęściem,zdrowiem i górą kasy,piękną kobietą itd.Więc nie oceniaj innych bo kiedyś się na tym przejedziesz :lol: Każdy ma inny charakter są słabsi i silniejsi psychicznie-nikt nie jest idealny ty też nie.
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#40 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 13 lipiec 2004 - 12:59

hehe kazdy ma zły dzien tylko nie kazdy sie z tym obnosi :P i nie u kazdego zły dzień trwa latami :P:P:P:P:P
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych