Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

pomocy!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Monika Frąk

Monika Frąk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 15 maj 2004 - 17:26

jestem tu nowa i chyba nic nie kumam o co chodzi z tymi zyczeniami do zlotej rybki ..... ale mam takie marzenie ktore od dwoch lat nie udaje mi sie spelnic .... chcialabym miec samochod taki dostosowany dla osoby niepelnosprawnej i jeszcze na dodatek duzy zebym mogla zapakowac do niego wozek i moje trzy coreczki i mogla w koncu byc wiecej niezalezna osoba i jechac sobie gdzie tylko dusza zapragnie.... złota rybko czy to az tak duzo czego chce?????
  • 0
smutki i tragedie przychodza i odchodza; są jednak zawsze powodem dla męstwa .

#2 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 16 maj 2004 - 09:46

Witaj Moniczko :-D :D Wierzę, że na IPONie będziesz czuła się wyśmienicie :D :-D

Jeśli chodzi o życzenia to prosta sprawa - nie sądzę byś nie znała Bajki o Rybaku i Złotej Rybce... :-D :D U nas jest jak w bajce :D :-D wypowiadasz, wypisujesz życzenie a rrybka stara się je spełnić :-D :D

Druga sprawa to błędy, które wszystkim nam zdarza się popełnić - a zatem najlepiej jeśli wpisując tekst na forum, zanim go wyślesz (klikając na przycisk wyślij) najlepiej kliknąć na podgląd, wówczas widzisz swój wpis nieco w innej formie i błędy łatwiej poprawić. Jesli dostrzegasz błędy w już wysłanym tekście musisz wejść ponownie na forum i ponownie się zalogować, wówczas po otworzeniu swojego wpisu zobaczysz z prawej strony ramki hasło: zmień - klikając na to hasełko możesz dokonać poprawek i ponownie wysłać. To chyba tyle :-D :D

Pozdrawiam.
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#3 Pinky

Pinky

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 16 maj 2004 - 16:06

Moniko dam ci dobra rade rozsadnie pisz zyczenia bo one czesto sie spelniaja :) Zasada jak z Dzinem trzeba najpierw pomyslec co chce sie zmienic. No i oczywiscie troszke pomoc zyczeniom (cmok) Rrybki.
  • 0
Nie nauczono mnie paciorka, nigdy nie byłem u spowiedzi.
Więc od czupryny do rozporka, niejeden diabeł we mnie siedzi.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych