Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Ja w trochę innej sprawie, ale... może rybka podpłynie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 14 maj 2004 - 16:07

Ja też do Złotej :-P (może trochę w innej kwesti, ale może jak nigdy dotąd w życiu, będę miała w życiu trochę szczęscia i moje odwieczne pragnienie się spełni, otworzy tę stronę ktoś o wielkim sercu, zrozumie i nie będzie się śmiał z prozaiczności tego, o czym marzę)
Choruję na porażenie mózgowe, w skutek , którego nastąpił częsciowy niedowład kończyn górnych i dolnych oraz uszkodzenie centralnego ośrodka równowagi. I to ostatnie nie pozwala mi na realizację marzeń,które mam od dziecka, marzeń i pasji w postaci... Nie śmiejcie się, proszę:JAZDY NA ROWERZE!!!!!!!!!!!!!!Cudownie, tak wiosenką, jak cieplutki wiaterek leciutko smaga twarz :) a przy okazji jest przyjemne z pożytecznym - ćwiczenie i rehabilitacja. Za młodszych lat - możliwość istniała:rowerek trzykołowy, paski na pedały podtrzymujące nogi i jazda :? ale 19 lat temu się skończyło.... Mała dziewczynka stała się dorosłą kobietą, dla której (na tyle ile sie zorientowałam szukając) nie ma możliwości na dalszą realizację hobby gdyż nie ma w Polsce firmy, która produkowałaby trzykołowe rowery dla dorosłych... mam 26 lat i nie mam roweru a tak bym chciała dalej móc śmigać :lol: Banalne, no nie? Ale szczere! W końcu promyk nadziei :znalezienie adresu niemieckiej firmy z przedstawicielstwem w stolicy produkującej takie rowery!Dzwonię w słuchawce pada cena 1120zł!Z przykrością mówię ,,nie" i odkładam słuchawkę...
Rybko, bardzo proszę :o Jak znasz adresy innych, tańszych polskich firm produkujących taki sprzęt daj namiary :-P bo tu tu z renty socjalnej to człowiek nie nabryka :cry:
A może ktoś ma w domu taki sprzęt, który zajmuje mu miejsce w mieszkaniu i chciałby go sprzedać za rosondną cenę?
Prezent?Nawet nie śmię przypuszczać bo wiem, że w dzisiejszych czas nie ma nic za darmo :cry:
  • 0

#2 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 14 maj 2004 - 19:33

Karina nie martw siem Cos sie wymysli:) Wreszcie znalazłem na Iponie kogos kto lubi smigac:)))) Odezwij sie do mnie na PW
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych