Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Mogę pomóc albo ty mnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Monika Frąk

Monika Frąk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 14 maj 2004 - 13:08

Nazywam sie Monika Frąk mam 30 lat. Jestem niepełnosprawna od trzech lat. Ostatnio był o mnie reportaż w telewizyjnej dwójce. Jesli ktos chce pogadac o coś zapytac albo jakiejś porady chętnie służę pomocą . Podaje moją stronę internetową jeśli ktoś bedzie chciał sobie mnie zobaczyć i moja rodzinkę. www.monia.info . Może też się znajdzie ktoś chetny kto mi pomoże...
  • 0
smutki i tragedie przychodza i odchodza; są jednak zawsze powodem dla męstwa .

#2 Pinky

Pinky

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 14 maj 2004 - 13:30

Moniko witaj ! :D zapraszamy na nasz Czacik http://chat.ipon.pl Moze masz ochote pogadac ?
  • 0
Nie nauczono mnie paciorka, nigdy nie byłem u spowiedzi.
Więc od czupryny do rozporka, niejeden diabeł we mnie siedzi.

#3 Monika Frąk

Monika Frąk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 14 maj 2004 - 13:39

bardzo chetnie bym sobie z wami porozmawiała ale nie moge wejsc na strone czat poniewaz nic mi sie nie wyswietla a jak wchodze na okienko pomoc to niestety pokazuje mi sie jest jakis blad i ze na tym serweze nie odnaleziono okienka pomoc wiec nie mam pojecia co dalej zrobic... jestem poczatkujaca w internecie i nie mam zielonego pojecia jak sobie radzic w takich przypadkach
  • 0
smutki i tragedie przychodza i odchodza; są jednak zawsze powodem dla męstwa .

#4 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 14 maj 2004 - 14:16

Witaj Moniko.

Podejrzewam że masz zainstalowany na swoim komputerze system Windows XP, a on domyślnie nie instaluje Wirtualnej Maszyny Java, która jest niezbędna do działania chatów itp. Możesz ją ściągnąć stąd

Pwodzenia 8)
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#5 sjw

sjw

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 21 listopad 2004 - 10:46

Bardzo się cieszę , że mogłam Cię poznać jesteś naprawdę świetną , miłą i przesympatyczną dziewczyną !! Gdy będziesz potrzebowała pomocy mozesz na mnie liczyć !! :) :!: :!: Pozdrawiam ! Usciski dla rodzinki :!:
  • 0
Cieszę się pięknem , choćby jego trwałość miała potrwać tylko jeden dzień...

#6 Monika Frąk

Monika Frąk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 21 listopad 2004 - 11:25

Dziekuje Sylawia za bardzo miles slowa i za oferowanie pomocy ..... Ja rowniez sie bardzo ciesze ze moglam cie poznac .... Jakos wczesniej nie zdawalam sobie sprawy z tego ze przez net mozna zdobyc takie fantastyczne przyjaznie i poznac tyle wspanialych ludzi ..... i tu sie naleza uklony Rafalkowi (dziekuje bardzo :D ) Sylwus pozdrawiam i gorace buziaczki odemnie....
  • 0
smutki i tragedie przychodza i odchodza; są jednak zawsze powodem dla męstwa .


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych