Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Bariery architektoniczne i ich wpływ na jakość życia

bariery architektoniczne niepełnosprawni jakość życia praca magisterska ankieta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 alicjalis

alicjalis

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 październik 2018 - 19:52

Witam,

Jestem studentką fizjoterapii w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
Zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej wpływu barier architektonicznych na jakość życia osób niepełnosprawnych ruchowo.
Ankieta znajduje się TUTAJ

Z góry dziękuję za pomoc!

pozdrawiam,
Alicja


  • 0

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6285 postów
  • Skąd:home

Napisano 23 październik 2018 - 11:43

Ankieta wypełniona. Powodzenia :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 Boginka

Boginka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 23 październik 2018 - 15:14

Dwie uwagi:

W pyt. 16. przewidziana jest skala 0-4, ale ankieta nie pozwoliła mi udzielić odpowiedzi 0, czyli nie zaznaczyć danej pozycji. Tak samo prawdopodobnie w pytaniu 28 (odruchowo zaznaczyłam 1 zamiast próbować 0).

 

W pytaniach 26 i 27 – wszystko oczywiście wpływa na moją jakość życia, pozytywnie lub negatywnie (np. cieszę się ze standardu swojego mieszkania). Teoretycznie mogłabym więc wszędzie zaznaczyć 4. Ale zgaduję, że chodzi o to, które czynniki wpływają na nią negatywnie, tj. ograniczają. Odpowiedziałam wedle takiej interpretacji.


  • 0

boginka (rzecz. mit.) – duch opiekuńczy lub wiedźma; jakże to ludzkie. :)


#4 alicjalis

alicjalis

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 październik 2018 - 10:06

Dwie uwagi:

W pyt. 16. przewidziana jest skala 0-4, ale ankieta nie pozwoliła mi udzielić odpowiedzi 0, czyli nie zaznaczyć danej pozycji. Tak samo prawdopodobnie w pytaniu 28 (odruchowo zaznaczyłam 1 zamiast próbować 0).

 

W pytaniach 26 i 27 – wszystko oczywiście wpływa na moją jakość życia, pozytywnie lub negatywnie (np. cieszę się ze standardu swojego mieszkania). Teoretycznie mogłabym więc wszędzie zaznaczyć 4. Ale zgaduję, że chodzi o to, które czynniki wpływają na nią negatywnie, tj. ograniczają. Odpowiedziałam wedle takiej interpretacji.

Dziękuję serdecznie za cenne uwagi. Chętnie przedstawie je promotor :D


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bariery architektoniczne, niepełnosprawni, jakość życia, praca magisterska, ankieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych