Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nasi reprezentanci na paraolimpiadzie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 12 maj 2004 - 21:35

Zastanawiam się, czy ten temacik powinien znaleźć sie tutaj, czy może w dziasle spotrowym. Zdecydowałam jednak, że może tu będzie lepiej. Dziś tak koło południa, jedząc sobie obiadek trafiłam na ciekawy pogram w 2 TVP pod niewiele mówiącym tytułem: Spróbujmy razem – Przed paraolimpiadą. Program prodził między innymi Włodzimierz Szaranowicz. Prezentowano w nim sylwetki reprezentantów Polski na paraolimpiadzie. Dzisiaj prezentowano tam postać 15 latki, która jest mistrzynią europy w tenisie stołowy, która odnosi sukcesy nie tylko w zawodach dla osób niepełnosprawnych oraz chłopaka, który jest mistrzem w narciarstwie. Niestety na tym sie nie znam, więc nie napisżę jakie narciarstwo uprawia. A w przerwach między treningami prowadzi szkółkę dla dzieci niepełnosprawnych.
Później odkryłam, że program jest audycją cykliczną. Poprzedni odcinek zaprezentowano 1 maja a jego bohaterami byli: Marta Wyrzykowska, zdobywczyni 4 medali w szermierce na wózkach I Tomasz Hamerlak, startujący z Maratonie.
Naprawde polecam program wszystkim interesującym sie sportem.
Podaję też link do strony programu Spróbujmy razem, na której można znaleźć zdjęcia z poprzedniego programu: http://ww2.tvp.pl/tv...41691460.strona
Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#2 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 14 październik 2004 - 09:23

Temat już dawno jest skończony,ale chciałabym na jedno zwrócić uwagę.Paraolimijczycy zdobywają o wiele więcej medali,pojechało ich o połowę mniej niż olimpijczyków.Mają ogromnego "ducha walki".Uważam że są inaczej traktowani-chciażby kwestia nagród od sponsorów kwoty za zdobycie medali są kilkakrotnie niższe.Na szczęście w tym razem były tranmisje telewizyjne z paraolimpiady-bodajże pierwszy raz.Może kidyś doczekamy się żeby paraolimpiada i olimpiada odbywały się jednocześnie?I może ktoś zauważy że z poaraolimijczków można być dumnym,natomiast jeśli chodzi o olimpijczyków to poza chlubnymi wyjątkami odnosi się wrażenie że powiedzmy sobie wprost jeżdżą na " wycieczki"... :D :D :oops: :oops: Co na ten temat sądzicie?
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#3 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 14 październik 2004 - 09:27

Adminie mam ogromną prośbę jeśli jest to w złym dziale to proszę o rzeniesienie do odpowiedniego.Za zamieszanie przepraszam. :oops: :oops:
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych