Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wspomnienia z........


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 29 kwiecień 2004 - 19:33

Kochani moi, niedługo mija, rok od kiedy pierwszy raz pojawiłam się na iponkowym zlocie :lol: :lol: . Pamiętam jak jechałam na majowke do Ciechocinka pełna obaw :? i niepokoju, jak to będzie wygladało. Moje przypuszczenia po częsci się sprawdziły. Przyjechałam a w Sajgonie (miejscu naszego pobytu) ani żywej duszy :cry: . Pomyslałam sobie ooooorrrrrrraaaaaaanyyyyyyy :!: :!: :!: :!: :!: . Jednak nie przerazenie moje nie trwało długo po chwili poznałam Rafałka i Miss Sare oraz jej kolezankę Anię, za to że byli wtedy i nie uciekłam zawsze milo i cieplo o nich pamiętam ;) Po dłuższej chwili przyszła nasza Daria, zjawili sie a potem Ela vel Liwia :lol: Gosia i totto :-D Artus :D :D Asia81 Jarulek :-P , chyba wszystkich wymieniłam, kogo przeoczyłam serdecznie przepraszam. Hiiiiiiiiiii i zaczeła się imprezka. A działo się duzo oj duzo :twisted: :twisted: . Pierwszy wieczorek spedzilismy po czesci w taxi odwiedzajac dyskoteki, których niestety niewiele było w Ciechcu :( . Nam jednak to nie przeszkadzało i przenieslismy sie do Sajgonu i bawilismy sie do 3 nad ranem 8) 8) i było suuuuuuuuuuper :twisted: . Następnego dnia odwiedziła nas jak pamietam nasza Pani Prezydentowa :-P Po poludniu niektórzy z nas pojechali do Torunia piekne miasto :-D polecam odwiedzic. Wieczorkiem jak sobie przypominan przybył nasz szefunio Waldek vel Daffy 8) i znowu zaczeła sie imprezka bylo exstraaaaaaaaaa :-D :-D hiiiiiiii wiecej juz nie pamietam, jedynie to ze musiałam z zalem :evil: , dzien wczesniej opuszczac iponkowe spotkanko. Zlot w Ciechocinnku umozliwił mi poznanie wspanialych cudownych ludzi, (cmok), o których zawsze bedę pamietac. Pomimo że niestety tym razem na majówke nie moge jechac, a bardzo tego zaluje :( :cry: :cry: , bo bardzo chcialam sie spotkac znowu z Wami. Z tymi wszystkimi iponkami, których poznalam w Ciechcu, Grotnikach, Poznaniu i Krakowie nie bedzie mi to dane tym razem, niemniej jednak moim (H) bede z Wami. Bawcie sie wspaniale :twisted: tak jak zawsze. Jezeli macie jakies wspomnienia z waszego pierwszego zlotu to moze sie podzielicie sie tutaj z nami. :-D :-D Pozdrawiam buziaczki kochani jestescie (cmok)
Kati
  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych