Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Przyjazne rehabilitacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 babelou

babelou

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 20 maj 2016 - 15:17

W związku z tym, że dość często słyszę ile to czasu spędzić można w kolejce do lekarza i ile czasu czeka się na porządną rehabilitację, postanowiłam zrobić listę aktualnych placówek i miejsc w których można skorzystać z profesjonalnych usług za stosunkowo niską cenę. chcę stworzyć taką bazę dla różnych województw.

 

Pierwszy na rzut Śląsk.Osobiście polecam Akademię Rehabilitacji i Relaksu w Zabrzu. Korzystam z gimnastyki, magnetoterapii i masaży dzięki czemu przy mojej skoliozie 50 stopni nie odczuwam bólu i mogę cieszyć się pracą i życiem w ogóle. Dodatkowo mogę zawsze zwrócić się o poradę - kiedy tylko zechcę i nie mam problemów z przesunięciem godziny, czy dnia zabiegów. 

 

Jeśli macie doświadczenie w korzystaniu z usług nie NFZ-owskich to opiszcie je. Z mojego doświadczenia wiem, że NFZ-owskie czekanie na termin i problemy w zmianie godziny przyjęcia, czy też czasem lekceważący stosunek i przepełniona sala ćwiczeń spowodowały, że korzystam z usług Spółdzielni Socjalnej. Blisko-szybko-porządnie.

Zachęcam do wypowiedzi!

 

 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych