Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Dlaczego nawet tutaj na forum nie ma miłości i zgody...

moderator _ANIOLEK_ ipon.pl

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Dobrodziejka_*

Gość_Dobrodziejka_*
  • Gość

Napisano 27 marzec 2016 - 17:31

Pragnę się zapytać dlaczego moderator tego portalu , którego nick można by utażsamiać z Aniołem, tak bardzo utrudnia wolną dyskusję, nawet osobie która nikomu nie ubliża, ma tylko odmienne zdanie. Pytam się, czy wszyscy powinni mieć takie zdanie ? Czym by była zatem dyskusja , jeśli nie wymianą myśli.

Są jednak ludzie, którzy nie potrafią zrozumieć, że inna osoba może myśleć inaczej. Mało tego nadużywają swoją władzę, tylko dlatego, że jest moderatorem ? I nie rozumie tego , że tak nie powinno się postępować ? Jest chyba wolność słowa i poglądów...Obecnie Anioł tego portalu, pozbierał moje wątki ... tworzy jakąś kapustę z grochem i zastanawiam się co chce tym czynem udowodnić ? To że ma władzę tutaj na tym portalu ?  Nie rozumiem dlaczego manipuluje tak moimi postami ???

 

Zasłania się tutaj regulaminem, sam edytuje moje posty, albo blokuje bym nie mogła edytować .

 

Jest to czysta ludzka złośliwość... Ja wiem jak choroba, może  oddziałowywać na człowieka , ale są chyba jakieś granice zachowań u moderatorów  i moderator tego portalu powinien zachowywać się rozsądnie . To co napisałam teraz publicznie, wysyłam również do założyciela tego portalu o analizę postępowania _Aniołka_ . 

 

Napisałam , by usunąć moje konto tylko ze względu na czystą złośliwość moderatora. Bo nie mam zamiaru być represjonowana na tym  portalu !

 

Nawet te Święta Wielkanocne nie natchnęły moderatora _Aniołek_  żadną refleksją, złośliwość wzięła górę na dobrem i zgodą !!! 

Jezusa też ukrzyżowali podli ludzie... za to tylko, że mówił dobrze, nikogo nie krzywdził ! 

A kochamy go po dziś dzień ..

Bóg z pewnością oceni postępowanie złośliwego aniołka tego portalu. 

 

Moje pytanie brzmi, czy na tym portalu można wyrażać swoje poglądy , czy przyklaskiwać innym, nawet jak ma się inne zdanie ? 


  • 0

#2 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 27 marzec 2016 - 17:43

Bóg z pewnością oceni postępowanie złośliwego aniołka tego portalu.

Ty nie jesteś Bóg więc nie oceniaj jej. Jak piszesz bez sensu to prawidłowo robi.

KTA


  • 3

#3 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 27 marzec 2016 - 18:43

Napisałam , by usunąć moje konto tylko ze względu na czystą złośliwość moderatora.

 

Zgodnie z prośbą usunąłem konto.

 

Po raz kolejny powtarza się scena którą w ciągu ostatnich 14 lat mojej bytności na tym portalu widziałem kilkanaście razy.

Zaczyna się od przyjścia użytkownika uważającego że pozjadał wszystkie rozumy. Na początku jest miło. Później ktoś taki zaczyna coraz głośniej żądać od innych aby tańczyli tak jak on zagra.

W końcu ta osoba odchodzi, w mniej lub bardziej melodramatyczny sposób, czasami ze stwierdzeniem typu: "beze mnie ten portal niebawem upadnie", co oczywiście nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistą kondycję IPONu. Jedynym co wtedy troszeczkę ucierpi jest narcyzm takiej osoby.

 

W tym przypadku melodramatyczność odejścia oceniam najwyżej na 4-5 w dziesięciopunktowej skali.

Pozostaje więc tylko wzruszyć ramionami i wrócić do swoich zajęć.


  • 2

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych