Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zlot Walentynkowy nad morzem :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
81 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_beskider_*

Gość_beskider_*
  • Gość

Napisano 24 luty 2016 - 07:04

Może.. a może.. pozory mylą ;)

się okaże, do zobaczenia w Mielnie kimkolwiek jesteś pozdrawiam z ośnieżonych Bieszczad :)


  • 0

#62 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 24 luty 2016 - 08:52

Do zobaczyska :)


  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#63 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 24 luty 2016 - 17:28

Bardzo żałuje, że nie będzie mnie na zlocie ale na bank latem pojawimy się z Monią :)


  • 1

#64 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 24 luty 2016 - 18:23

Bardzo żałuje, że nie będzie mnie na zlocie ale na bank latem pojawimy się z Monią
 

Do lata jeszcze daleko.


  • 0

#65 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 25 luty 2016 - 09:12

Wczoraj miałem dość duże spięcie z szefem z pracy. I niestety evil admin nie prybędę, bo nie dostanę na piątek urlopu. Dzięki wielkie za dobre chęci. I przepraszam najmocniej, że dopiero dziś odpisuję. Na następnym zlocie będę na bank. Tu mi za póżno powiedziano niestety :( Jeszcze raz dzięki evil admin.


  • -1
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#66 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 25 luty 2016 - 17:38

Wszystkim życzę szerokiej drogi, szczęśliwej podróży oraz bezpiecznego dotarcia na miejsce! Pozytywnych wrażeń w drodze Kochani!..Nie zapomnijcie "zapakować" dobrego nastroju na cały weekend!.. :) 

Do miłego zobaczenia i...uściskania..już jutro!  :D 


  • 4
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#67 smerfusia

smerfusia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • Skąd:Wielkopolska Jarocin

Napisano 25 luty 2016 - 19:49

Witam z Mielna bo ja z Wojtkiem robię wam już miejsce na plaży, pozdrowienia pa do jutra
  • 4

#68 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 25 luty 2016 - 20:26

Bawcie się dobrze. Ależ Wam zazdroszczę, ale może innym razem też będzie mi dane. Tym razem nie udało się. Szerokości, długości i sprzyjających wiatrów. Z pozdrowieniami i pamięcią, M. :)


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#69 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 25 luty 2016 - 20:39

Bawcie się dobrze. Ależ Wam zazdroszczę, ale może innym razem też będzie mi dane. Tym razem nie udało się. Szerokości, długości i sprzyjających wiatrów. Z pozdrowieniami i pamięcią, M. :)

Siła wyższa,ale nie martw się wypijemy za zdrówko :P . Do zobaczenia na zlocie :)  


  • 2

#70 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 25 luty 2016 - 20:57

Witam z Mielna bo ja z Wojtkiem robię wam już miejsce na plaży, pozdrowienia pa do jutra


To rano musicie pierwsi na plaży parawany rozstawić ;-)

Do zobaczenia jutro! ;-)
  • 4
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#71 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 26 luty 2016 - 19:31

Ja również żałuje że mnie z Wami nie ma i bardzo zazdroszczę tym co są. Wspaniałej zabawy życzę :)


  • 4

#72 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 28 luty 2016 - 19:35

Jako pierwsi z Monią meldujemy się po powrocie :) Bardzo dziękuję wszystkim za udział w zlocie, jak zawsze było wspaniale, mam nadzieję że spotkamy się na następnym :cool:


  • 5

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#73 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 28 luty 2016 - 21:06

Właśnie dotarliśmy do domku :) Wszystkim serdecznie dziękujemy za miłą atosferę, Organiście specjalne dzięki że umilał nam czas i grał aż nogi same niosły do tańca. Reszcie za spacery, rozmowy. Jak zwykle było miło i dziś wiem że warto bylo przejechać całą Polskę by być z wami. Pozdrowionka dla wszyskich i.. idę spać.. padam na ryjek ;)


  • 3
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#74 elagra

elagra

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 119 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 29 luty 2016 - 19:19

Dzięki wielkie wszystkim zlotowiczom za wspaniałą atmosferę. Ewelince za wspólną podróż w obie strony, chłopakom za wspólny powrót. Tańczącym za towarzystwo na 'parkiecie' ;) Spacerującym za wspólne przechadzanie się w pięknych okolicznościach przyrody ;) Damianowi za przygrywanie, Justynie za wspólne śpiewanie. Za rozmowy wszystkim tym, z którymi udało mi się zamienić choć parę słów. Buziaki i do zobaczenia!


  • 7

"Kiedy przeskoczysz, to i wtedy nie mów hop. Zobacz najpierw w co wskoczyłeś." ~ Julian Tuwim


#75 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 01 marzec 2016 - 13:38

I ja dziękuję za zlocik, na który w końcu się wybrałam ;). Cieszę się, że spotkałam stare twarzyczki ale i była możliwość poznać nowe :).

Wielkie Dzięki Damianowi, za przygrywanie i możliwość pobawienia się na parkiecie ;)

 

Dziewczynki pięknie śpiewały, nóżki tańcowały, a rozmowy trwały do późna. 

 

Dziewczynkom i Chłopczykom za spacerki i mnóstwa dotlenienia się - za wszystkie czasy ;).

 

Jackowi za to, że mu się jeszcze chce... oczywiście organizować zloty :P.  

 

Wielkie Dzięki! :)


  • 6
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#76 smerfusia

smerfusia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • Skąd:Wielkopolska Jarocin

Napisano 01 marzec 2016 - 14:33

Ja też dziękuję za miło spędzony czas z wami w Mielnie, i że pogoda nam dopisała na spacery.
  • 3

#77 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 20:19

Powróciłam i ja.. do szarej rzeczywistości!..

Było tak cudownie, że już teraz odczuwam smutek i jakąś taką pustkę..bez Was!

Każdy wniósł w ten czas cząstkę siebie i spowodował, że te trzy dni minęły wyjątkowo, radośnie i zdecydowanie....za szybko! 

 

I tak oto z całego serca DZIĘKUJĘ...

Jackowi - Naszemu Prezesowi, za organizację i dopilnowanie wszystkiego i Wszystkich  :D Za troskę, opiekę i no właśnie za to, że jeszcze się Jemu chce..(Wielkie uściski dla Ciebie!) 

Bolkowi za świetny humor, kawały z "rękawa", za zdjęcia i ...Monię.. ;)

Moniu - Tobie Kochana za rozmowy, Twój uśmiech, tańce i przytulańce..Za to, że wciąż dajesz radę! (Pamiętaj, że jak nie my to kto?!)

Damianowi i Jego rodzicom za przybycie, sprzęt do grania..jednym słowem za świetną zabawę!

Andrzejowi za możliwość poznania Marysi.. :) Jesteście oboje super!  

Justynie za śpiewy..

Za przybycie, bycie i wspólne picie - CubieDżonemuPiotrkowiCzesiowi i Jackowi   :)

Anetko - Tobie dziękuję za rozmowy te poważne i zupełnie niepoważne..Za spacery długie i te krótkie..te po piasku i betonie..za wędrowanie i pływanie..A przede wszystkim dziękuję, że chciało Ci się być jeszcze bliżej...Nas przez cały czas! . :)

Trzem muszkieterom (MarkowiTomaszowi i Sławkowi), Damianowi z Bieszczad i Tomaszkowi dziękuję za niesamowitą i niezapomnianą podróż powrotną, za fotki, bieg rzeźnika, edukację czwartoklasisty, śmiesznie tanie bilety i za oddanie się..pod moją opiekę.. :D To dopiero ryzyko! 

Arturku Tobie wielkie dzięki za to, że wciąż jesteś..a w zasadzie to wszędzie Cię pełno..Za Twoją pomoc w każdej sytuacji i chwili..

Aguś współlokatorko Ty moja dziękuję Ci za cierpliwość, za wytrzymałość i za przeżycie ze mną w jednym pokoju..Polecam się na przyszłość.. :)

Marysi i Jej towarzyszowiGrażynce i WojtkowiBasi i StaszkowiBartkowi i Moni za bycie nie tylko ze sobą..ale i z nami wszystkimi  :D

I na sam koniec (ostatni będą pierwszymi  :D) - ogromne i serdeczne podziękowania dla Ciebie Elu - moja kochana bliźniaczko genetyczna i dzięki Tobie Jacku za Wasze wspaniałe jak zawsze towarzystwo od początku do końca, od rana do nocy, za śmiechy, uśmiechy, nawet za łzy..Za troskę, opiekę i pomoc..Za chwile spędzone razem..za Waszą obecność i cudowny czas! Uwielbiam Was! :*

 

Dziękuję Wszystkim za wspomnienia!

Do następnego razu Kochani i do miłego zobaczenia!..Uściski!

 


  • 6
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#78 Gość_beskider_*

Gość_beskider_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2016 - 07:17

Cześć powróciłem na Antypody, dziękuję Zlot był zacny, bardzo mi się podobało,  wszystkich uczestników, a w szczególności Was Ewelinko, Elu, Jacku i trójcę z Krakowa pozdrawiam serdecznie z "końca świata" :) 


  • 4

#79 elagra

elagra

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 119 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 02 marzec 2016 - 21:23

I na sam koniec (ostatni będą pierwszymi :D) - ogromne i serdeczne podziękowania dla Ciebie Elu - moja kochana bliźniaczko genetyczna i dzięki Tobie Jacku za Wasze wspaniałe jak zawsze towarzystwo od początku do końca, od rana do nocy, za śmiechy, uśmiechy, nawet za łzy..Za troskę, opiekę i pomoc..Za chwile spędzone razem..za Waszą obecność i cudowny czas! Uwielbiam Was! :*

 

Aż się wzruszyłam. Cała przyjemność po naszej stronie! Też Cię uwielbiamy, ale Ty to wiesz... :D


  • 3

"Kiedy przeskoczysz, to i wtedy nie mów hop. Zobacz najpierw w co wskoczyłeś." ~ Julian Tuwim


#80 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 03 marzec 2016 - 20:43

Pogoda zamówiona, zabawa dobrze zorganizowana -  w miłym towarzystwie z miłymi wspomnieniami.Pozostaje podziękować Wszystkim za wspólnie spędzony czas  :P 


  • 3


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych