Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 STEN

STEN

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 grudzień 2015 - 23:39

Drodzy internauci, chciałbym zapytać - jak dodać moje zdjęcie (które zamieszczone jest przy profilu do

zakładki TERAZ OSÓB ONLINE...... , UKRYTYCH..... .

Chodzi o to że raz chciałbym być widoczny a inną razą ukryty.  Nie wiem może to jest łatwe do ustawienia ,

ale ja próbowałem i nie mogę tego ustawić.

Poprzednia, starsza wersja IPONA była jakby lepsza, bo przynajmniej tego problemu nie bylo.

 

Każdemu dziękuję za ewentualną odpowiedż.

Z poważaniem  STEN


  • 0

#2 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 07 grudzień 2015 - 00:40

Hej,

  1. Logujesz się na randkach
  2. Wchodzisz w swój profil randkowy i wybierasz opcję Zmień foto. Wskazujesz na plik *.jpg ze swoim zdjęciem i naciskasz Wyślij. Ponieważ każda zmiana w profilu wymaga zatwierdzenia przez Administrację, do tego czasu masz ograniczoną funkcjonalnie randkę.
  3. Kiedy masz już w pełni funkcjonalną randkę, w prawym dolnym rogu monitora masz taki mały pasek m.in. z ikonką serduszka, informacją o znajomych, ikonką koła zębatego. Wybierasz ikonkę koła zębatego i w niej masz opcję wyboru Mój status - Online i Ukryty. W zależności od potrzeb zaznaczasz odpowiednią opcję. By efekt był widoczny musisz odświeżyć przeglądarkę. I raz jesteś widoczny na stronie randek a raz nie.

Pozdrawiam


  • 0

#3 STEN

STEN

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 18:05

To znów ja STEN , wykonałem zalecane czynności po kolei, a nawet zmieniłem nowe zdjęcie i nic to
nie pomogło, nadal nie mogę ustawić opcji wyboru MÓJ STATUS-ONLINE/UKRYTY.
Co nadal jest tego przyczyną? Wy, jako informatycy/moderatorzy możecie to zrobić za mnie, daję pozwolenie.Nie mniej,nadal uważam że poprzednia wersja IPONA była znacznie lepsza,przynajmniej nie miałem z nią żadnych problemów.

Pozdrawiam.
Z szacunkiem
STEN
  • 0

#4 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 09 grudzień 2015 - 20:46

nawet zmieniłem nowe zdjęcie i nic to nie pomogło,

Zdjęcie nie ma z tym nic wspólnego.

 

nadal nie mogę ustawić opcji wyboru MÓJ STATUS-ONLINE/UKRYTY.

A co konkretnie się dzieje kiedy próbujesz? Czy masz włączoną obsługę javascript w przeglądarce? Czy korzystasz z rozszerzeń typu NoScript? Czy problem występuje pod inną przeglądarką?


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych