Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Emigracja Europejskie i Światowe Szambo!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#1 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 13 wrzesień 2015 - 15:20

Tak mnie gryzie ten ostatni temat odnośnie uchodźców,że postanowiłem założyć wątek na moim Rodzimym Forum.
I zapytać Was użytkowników,osób światłych.

Nie koniecznie "kulawych"każda opinia jest dla mnie  ważna.

 

Jakie macie spostrzeżenia odnośnie wyżej wymienionego tematu.

 

Ja osobiście uważam,że Polska nie powinna przyjmować uchodźców.
Tylko zdaje sobie sprawę,że tak na prawdę nie wiele mam do powiedzenia jako obywatel/naród.

Żałosne są te wszystkie cytaty "znanych osób",wypowiedzi,memy. Tak na prawdę to Polak,Obywatel ma najmniej do powiedzenia. Jesteśmy tylko ziarenkiem piasku w "Klepsydrze" zwanej Unia Europejska. I każdy Emigrant może Mi przysłowiowo "nasrać na wycieraczkę".A Ja jako poszkodowany nie mogę nic z tym zrobić tak na prawdę...

 

Roboty Wam dodam hehe
Ale jednak prosił bym Modertora aby kasował wszelakie zdjęcia które są memami i tym podobne rzeczy oraz posty miałkie nie w temacie .
 

Liczę na konkretne wypowiedzi oraz opinie w danym temacie.


Użytkownik sucherro edytował ten post 13 wrzesień 2015 - 15:49

  • 2

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 13 wrzesień 2015 - 15:33

W końcu ktoś zaczął ciekawy temat, co mnie bardzo cieszy :) Przemku podobnie do Ciebie, jestem na NIE. Powodów może być wiele, ale skupmy się na tych najważniejszych. Jak jako kraj możemy przyjmować i ofiarować pomoc uchodźcom, skoro sami nie umiemy poradzimy sobie z pomocą dla własnych obywateli. Ile to rzeczy w naszym kraju kuleje - od służy zdrowia, po pomoc społeczną. Dają nam marne zasiłki, a jak ktokolwiek ośmieli się poprosić o więcej, to od razu słyszy, że skarbiec świeci pustkami. Mając burdel na własnym podwórku, nie pomożemy innym na pewno, co najwyżej, jak zwykle się ośmieszymy. Ci ludzie rzeczywiście potrzebują pomocy, ale chyba najbardziej pragną zaprzestania działań wojennych w swoim kraju i pozostanie u siebie, a nie na obczyźnie.


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 15:38

Rowniez jestem na nie. Uwazam, ze to wielki blad. Roznimy sie od tych ludzi pod wzgledem kulturowym tak bardzo, ze to przepasc nie do przeskoczenia. Nasz kaj jest biedny, nie ma pieniedzy dla obywateli, nie ma pracy dla obywateli, nie ma mieszkan dla obywateli. Przyjmowanie dodatkowych ludzi, potencjalnych poborcow socjalu to jakas paranoja. 


  • 1

#4 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 13 wrzesień 2015 - 15:39

Przemek, popatrz na ulicę koło Siebie, nawet jak jezdzisz po kraju czasami widzisz, że w Polsce nie jest tak różowo, żeby przyjmować uchodźców. Mamy biedę, bezrobocie, taki przeciętny Kowalski żyje (czytaj wegetuje) od 15 do 15, i jeszcze masa problemów. Ale masz rząd nie widzi ich, woli słuchać co UE karzę. Przecież żeby ich przyjąć też trzeba im zapewnić warunki do życia. A kto za to zapłaci? My z naszych podatków.


  • 1

#5 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 13 wrzesień 2015 - 15:57

Roboty Wam dodam hehe Ale jednak prosił bym Modertora aby kasował wszelakie zdjęcia które są memami i tym podobne rzeczy oraz posty miałkie nie w temacie . Liczę na konkretne wypowiedzi oraz opinie w danym temacie.

 

Mhm... Jak to ująć , by miału nie wnieść a bardziej bryłowe kształty? Rządowa Spółka z o.o. ma w dupie obywatela i jego słowo w przeciwieństwie do wytycznych narzucanych przez ewropejskich bogów - to jest dla niej jak pacierz !!! Niemniej , by imigranci zechcieli tu pobyć , stopa życia musi pójść w górę. Co nie nastąpi szybko , nawet po październikowych ugorach wyborczych.Prorokuje zatem , że unija "A" wchłonie tych bardziej zdolnych i wykształconych , by PKB ich szło w górę. Do uniji "B" przemieszczą tych , którzy nie będą spełniać ich oczekiwań i tym samym pozbędą się problemów. Nasze rodzime świńskie karki z izby mniejszej bądź większej przyklepią , bo koryto droższe od rozumu. Nie wiem czy warto tu się wznosić , kiedy i tak czapa nad nami.


  • 1

#6 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 13 wrzesień 2015 - 16:18

najbardziej pragną zaprzestania działań wojennych w swoim kraju

Nie. Oni najbardziej pragną znaleźć się w kraju gdzie socjal jest najlepszy. Kto chce, niech poczyta: http://wiadomosci.wp...l?ticaid=115941 syryjskie rodziny które sprowadziła do Polski fundacja "Estera" zwiały już do Niemiec.

Z artykułu:

 

Zdaniem fundacji Estera, która sprowadziła do Polski Syryjczyków, to skutek traumy, która sprawia, że nie zachowują się racjonalnie.

 

Wbrew temu co sądzą przedstawiciele fundacji, to jest racjonalne. To nie żadna trauma, tylko zwykłe wyrachowanie, przecież w Niemczech jest lepszy socjal. Podejrzewam, że ludziom z tej fundacji, po prostu wstyd przyznać że dali się zrobić w konia, więc robią dobre miny do złej gry i składają to na karb "traumy" :hehe:


  • 4

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#7 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 13 wrzesień 2015 - 16:54

Nie. Oni najbardziej pragną znaleźć się w kraju gdzie socjal jest najlepszy.

 

Być może, ale nie wszyscy i nie zawsze tak myślą. Zazwyczaj, jak Ci śwista coś nad głową i słyszysz wieczne wystrzały, to marzysz tylko o przetrwaniu i spierniczeniu stamtąd, jak najdalej się da:

http://www.polskiera...oja-sie-o-zycie

 

Nie chciałabym być na ich miejscu. W obliczu kasa, czy życie - w pierwszej kolejności zawsze myśli się o przeżyciu.

 

P.S. Niemcy powoli zaczynają mieć dość, więc ich socjal też za wiele nie pomoże:

Niemiecki minister: możliwości przyjmowania uchodźców wyczerpane. 

Źródło: http://www.polskiera...anicy-z-Austria


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#8 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 13 wrzesień 2015 - 17:05

W obliczu kasa, czy życie - w pierwszej kolejności zawsze myśli się o przeżyciu.

Gdyby tak było, to zwiewaliby do pobliskich krajów arabskich, a nie do Europy. Poza tym, uciekaliby wtedy całymi rodzinami. Zwróć uwagę że około 75% imigrantów, to zdrowi i silni mężczyźni. Dlatego też łzawe historie o świstaniu nad głową nie robią na mnie wrażenia.

 

 

Jeśli ktoś chce, może sobie poczytać, co spotkało kobietę która kierowała placówką opiekującą się imigrantami w Fiugii, we Włoszech: http://www.polishexp...imigracyjnej/ 

 

 

 

P.S. Jeszcze jeden link dotyczący sprawy którą opisałem post wyżej:

http://www.portalsre..._wyjechali.html


  • 2

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#9 DanutaK

DanutaK

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 43 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 17:45

Również jestem na NIE...Przecież w większości nie chodzi o zwykłych uchodźców. Dzisiaj jest ich 12-tysięcy za rok się rozmnożą i tak dalej. Czyż państwo Polski nie widzi zagrożenia? Dlaczego nie myśli o naszych dzieciach co im szykuje.


  • 0

#10 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 13 wrzesień 2015 - 17:48

Gdyby tak było, to zwiewaliby do pobliskich krajów arabskich, a nie do Europy.

 

Bo ich tam po prostu nie chcą i wcale się z tym nie kryją. A nawet lepiej, bo zwyczajnie pilnują tego, co ich i jak widać wychodzi im to z dobrym skutkiem:

Kraje typu Katar czy Arabia Saudyjska goszczą u siebie miliony imigrantów z południowo-wschodniej Azji (np. Nepalczyków). Rodzimych obywateli jest tam garstka – większość mieszkańców stanowią ci, którzy służą tam jako tania siła robocza. Nietrudno więc wyciągnąć wniosek, że kraje Zatoki mają imigrantów po dziurki w nosie. 

http://natemat.pl/15...zalewaja-europe
 
http://wyborcza.pl/1...hodzcow-to.html

A Europa taka chrześcijańska, czy nawet, jak taka dobra "ciotka", po prostu nie umie zamknąć swoich granic:

Krótko mówiąc – mamy te same problemy. Tyle że dla Europy nie stanowią one pretekstu, by zamknąć swe granice dla potrzebujących. A dla krajów Zatoki – owszem.

 

Więc wszyscy zmierzają tam, gdzie dano im na to przyzwolenie. Cóż, ta właśnie głupota będzie nas kosztować i to dużo!!!


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#11 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 13 wrzesień 2015 - 18:27

Cóż, ta właśnie głupota będzie nas kosztować i to dużo!!!

Nie tyle głupota ile "poprawność polityczna", myślę  jednak że ten zwrot można uznać za synonim głupoty.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#12 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 13 wrzesień 2015 - 22:09

Wiecie co nie chcę szerzyć kolejnych teorii spiskowych .Ale pasowało by się szerzej przyjrzeć problemowi emigracji i zadać pytanie kto zyska na destabilizacji całej Europy. Bo nic nie dzieje się samo bez przyczyny. Przydał by się taki Mojżesz XXI wieku. Który by rozstąpił wielką wodę i wyprowadził barachło wprost do "Wuja Sama".  Marder masz racje o ile nasz państwowy socjalem nie kusi.To już pojawiają się różne instytucje,fundacje które będą chciały pod płaszczykiem pomocy dla emigrantów ugrać coś dla siebie.
Tylko czekać jak padnie "wspaniały" pomysł przeprowadzenia referendum w temacie przyjęcia uchodźców :)


Użytkownik sucherro edytował ten post 13 wrzesień 2015 - 22:13

  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#13 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2015 - 09:47

Wiecie co nie chcę szerzyć kolejnych teorii spiskowych .Ale pasowało by się szerzej przyjrzeć problemowi emigracji i zadać pytanie kto zyska na destabilizacji całej Europy.

 

Sucherro ,

 

Zadajesz pytania na pograniczu wolności słowa i styropianowej wolności. Niemniej mając na uwadze fakt, że stawka dzienna więźnia jest o trzy nieba większa jak szpitalna , ryzykuję. Szerzej spojrzeć na temat widać tylko , że zwycięzcami tej batalii zostanie trojka siewców światowej demokracji i wolności w poszanowaniu praw człowieka - Izrael , USA ,  Rosja. Więcej nie powiem  z uwagi , że nie chcę , by trafiło się mi wypuścić mydełko z rąk podczas kąpieli w ośrodku odosobnienia...

 

Bodajże w czwartek w Krynicy rodzima Margaret czytała z kartki wytyczne Rudego Orlika bądź Junckera. Nie powiało jakimkolwiek optymizmem dla naszego Państwa , ale stwierdzenie , że ów problem jest testem na przyzwoitość trzepnęło mną o ścianę !!! Bo co i kiedy będzie testem na przyzwoitość Szanowna Pani względem Polaków? Październik?


  • 0

#14 moro

moro

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 06:20

Zamiast przyjmowania arabów, powinniśmy jako kraj zająć się raczej repatriacją Polaków ze wschodu. Mam na myśli potomków tych którzy zostali wywiezieni przez sowietów, a teraz wegetują w Tadżykistanie, Turkmenii, Kazachstanie itd. Kolejna fala przyjęć imigrantów, czeka nas zapewne za jakieś 30-40 lat. Wtedy Niemcy, Francuzi, Szwedzi, po wprowadzeniu szariatu w ich krajach, będą uciekali przed prześladowaniami ze strony muzułmanów. Bo to że islam jest religią pokoju, to tylko taka gadka-szmatka, nie mająca nawet wartości papieru na którym ją spisano.
  • 2

#15 Tic_tac

Tic_tac

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 30 wrzesień 2015 - 18:05

Rownież jestem na kategoryczne NIEE i aby temu zapobiec to może wszędzie krzyże postawić na granicach i to ich powstrzyma przed napływem do nas ;)

Użytkownik Tic_tac edytował ten post 30 wrzesień 2015 - 18:10

  • 0
"Przyjacielem nie jest ten kto się z Tobą śmieje lecz ten, kto śmieje się, gdy płaczesz - oddaje Ci wtedy swój optymizm."

#16 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 30 wrzesień 2015 - 19:14

może wszędzie krzyże postawić na granicach


Krzyże nie pomogą. Skuteczne środki zastosowali Węgrzy: ogrodzenie i gaz łzawiący.


  • 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#17 zdzisek

zdzisek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 13:43



był komunizm bedzie islam wedle wytycznych tych tam na górze



  • 1

#18 moro

moro

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 17:46

Ostatnio Francuzi i Niemcy są regularnie "wzbogacani kulturowo" przez przybyszów z Bliskiego Wschodu. Ciekaw jestem czy kanclerz Merkel i prezydent Hollande są dumni ze skutków swoich decyzji.
  • 0

#19 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 11:54

Ostatnio Francuzi i Niemcy są regularnie "wzbogacani kulturowo" przez przybyszów z Bliskiego Wschodu. Ciekaw jestem czy kanclerz Merkel i prezydent Hollande są dumni ze skutków swoich decyzji.

Sądzisz, że do nich to dociera co się dzieje ? Tak jak i pozostałym lewakom i liberałom ? Również tym naszym krajowym ?
Napluj świni w oczy, a ona powie, że deszcz pada ...
 

Zbierane są podpisy pod referendum, by to Polacy się wypowiedzieli na temat narzuconych Nam pseudouchodźców

http://dzienreferendalny.pl  - wydrukować i podpisać, zbierać wśród znajomych trzeźwomyślących ...


  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#20 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 27 lipiec 2016 - 12:37

Zgadzam się z @Trybikiem, że do rządzących tym światem, do "światowych i światłych" (celowo w cudzysłowie) mało, co dociera. Niestety i to jest bardzo smutne - za mało krwi zostało już przelanej w imię tej chorej ideologii. Jeszcze wiele osób musi zginąć, aby coś w ogóle dotarło do ich głów. Nawet wątpię, czy i to coś da. W końcu oni są daleko od tego wszystkiego, dobrze chronieni i bezpieczni, a skoro im jest dobrze to po, co cokolwiek coś zmieniać?!! Nie teraz, a możne nawet i nigdy!!!

Nie jestem też za kolejnym referendum, bo i bez tego nie chcemy uchodźców!!! (http://wyborcza.pl/7...-uchodzcow.html, http://www.tokfm.pl/...puszczenia.html).Oni nie kojarzą nam się z biednymi i uciśnionymi ludźmi, którzy uciekają przed wojną tylko z "ekonomicznymi pijawkami", którzy szukają lepszej przyszłości, ale na własnych zasadach i kulturowych tradycjach nie szanując już od dawna panujących w danym kraju. Nie chcą integracji, a całkowitej dominacji i to w dodatku "nie u siebie".

Ostatnie referendum w Polsce miało marniutką frekwencję, z kolejnym może zadziać się podobnie. Ludziom nie chce się oddawać głosów, bo nie wierzą, że coś to w ogóle da. Przywrócić wiarę w to, mogą tylko konkretne i stanowcze działania. Pierwszym z nich powinno być NIE dla Uchodźców, nie w momencie tak wielkiego niepokoju, strachu o własną przeszłość, a nawet i życie ...


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych