Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

SAMI POKIERUJMY SWOJĄ ENERGIĄ


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 malenstwo

malenstwo

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów

Napisano 08 marzec 2004 - 23:26

Znalazłam w gazecie taka ciekawostkę

Według dalekowschodniej filozofii w ciele człowieka ciągle krąży życiodajna energia. Jeżeli jej przepływ zostaje zakłócony, wówczas chorujemy. Skierować tę moc na właściwe tory możemy za pomocą metalowych obrączek noszonych na odpowiednich palcach dłoni. Mały palec dłoni u kobiety wpływa na energię seksualną, a środkowy na nasz mózg. Palec serdeczny na lewej ręce wspomaga pracę wątroby, a wskazujący chroni przed chorobami żołądka. U mężczyzn ośrodki te rozmieszczone są odwrotnie - tam gdzie u kobiet znajduja sie na prawej dłoni, u nich są na lewej, bo energia w organizmie kobiecym przepływa w odwrotnym kierunku niż u mężczyzn.
Niedowiarkom wschodni mędrcy polecają położyć lewą dłoń na grzbiecie prawej ręki. Panie odczuwają wtedy ciepło, a panowie -chłód. Zamiana rąk spowoduje, że kobiety odczują zimno, a panowie - ciepło

Możliwości naszego organizmu nadal nas zadziwiają :)
  • 0

Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni swego życia! Wracaj do nich ilekroć w twym życiu wszystko zaczyna sie walić.


#2 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 30 lipiec 2004 - 03:13

Hi hi a smiejecie sie z postów Trolla :P O ile pamietam nasz były ( na szczeście ) pan PREZYDĘT Wałęsa tez nosił na rece jakies czary-mary obraczki he he he he he
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych