Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

PRAWO JAZDY dla "ON"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 zuza

zuza

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 marzec 2004 - 13:28

W imieniu :-D Pani Małgorzaty Mandryk zapraszam wszystkich do "BABSKIEJ SZKOLY" na kurs prawa jazdy

Szkoła oferuje kursy:
- weekendowe,
- popoludniowe,
- niedzielne,
- dla osób niepełnosprawnych - z automatyczna skrzynią biegów,
- ferie za kierownicą,
- jazdy doskonalające,
- poślizg kontrolowany - jazda na trolejach.

Szkoła zapewnia kompleksowe szkolenie - wszelkie formalności na miejscu.
Uczysz się jeżdzić samochodem tej samej marki co zdajesz !!
Sala wykładowa jest klimatyzowana, zajęcia zaś komputerowe.

Adres: GLIWICE Chudoby 2 tel.30 09 232

Kierownik Ośrodka: Małgorzata Mandryk
tel. 602 337 687


ZAPRASZAM SERDECZNIE WSZYSTKICH CHĘTNYCH :D !!!
  • 0
zuza

#2 seba.mak1

seba.mak1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 25 lipiec 2004 - 20:27

Jak w tytule polecam ta szkołe dla ludzi niepełnosprawnych:)sam robiłem tam prawko i naprawde polecam :)Wspomne tylko jeszcze ze zostałem bardzo dobrze przygotowany ze udało mi sie za 1 razem zdac:)


Pozdrawiam
  • 0

#3 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 12 październik 2004 - 08:05

:( Jaka szkoda, że nie ma takiej "przyjaznej" szkoły w Warszawie, albo ja jestem niedoinformowana :? Zamierzam na wiosnę zrobić "prawko" i jestem ciekawa, czy znacie więcej takich "przyjaznych" szkół...
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 12 październik 2004 - 08:44

Kiciu ja robiłam prawo jazdy w CKiR w Konstancinie. Co prawda nie było to niedawno, ale z tego co wiem kursy te są tam nadal organizowane. Samochody i osprzęt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, pewnie dużo się zmieniło od czasu kiedy ja zdawałam prawo jazdy, ale sądzę, że również jest OK. Prawo jazdy zdałam również za pierwszym razem, chociaż moje umiejętności były niestety wątpliwe ;) :cry:
  • 0

#5 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 12 październik 2004 - 17:04

w poznaniu OSK Jagielonka ma przystosowany samochod (amputacje, para-tetra-plegie), robi sie kurs "normalnie" - ze wszystkimi innymi - ja tak robilam (wozek) zdalam i jezdze :) jest OK
  • 0

#6 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 12 październik 2004 - 21:30

Dziękuję Pinesko, wiem że w Konstancinie są organizowane kursy prawa jazdy dla ON. Chociaz mieszkam w Warszawie, to do Konstancina mam dosyć daleko. Musiałabym dojeżdżać ok. 1,5 godziny od swojego miejsca zamieszkania. Słyszałam, że są też w Warszawie podobne kursy, ale nie wiem gdzie. Może jak wiosną nabiorę chęci, to będę dojeżdżać do Konstancina, a może ktoś będzie mnie tam woził ;) Do wiosny jeszcze mam czas na podjęcie decyzji. :)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#7 sjw

sjw

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 21 listopad 2004 - 10:40

Kiciu mam nadzieję , że zdasz za pierwszym razem życzę POWODZENIA !!! :) :!: :!: :!:
  • 0
Cieszę się pięknem , choćby jego trwałość miała potrwać tylko jeden dzień...

#8 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 24 listopad 2004 - 09:31

Ja też mam taką nadzieję :D
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#9 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 18 grudzień 2004 - 17:37

Znalazłam w Internecie tę stronę.
Myślę, że pomoże to wielu osobom poszukującym podobnych wiadomości na obecny temat

http://www.naukajazd...i/ON_szkoly.asp

http://www.naukajazd...elnosprawni.asp
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#10 czarny1

czarny1

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 05 luty 2005 - 13:19

Czy ktos robił moze prawo jazdy po amputacji konczyny górnej?czy sa organizowane turnusy rehabilitacyjne połaczone ze zrobieniem prawa jazdy?czarny1 :?:
  • 0
czarny1
NURTÓW MIJANIA NIE ZATRZYMASZ-JEST ICH WIELE.

#11 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 08 luty 2005 - 04:36

Czarny1, w Konstancinie mozesz odbyc turnus i przy okazji zdać prawko. Badania tez robisz na miejscu...Jesli bedziesz chcial wiedziec cos wiecej to pisz do mnie...znam cki jak wlasna kieszen;)
Kiciu do konstancina jest dosc latwe polaczenie, tzn nie trzeba sie przesiadac a autobusy 700 zawsze sa tylko niskopodlogowe.
Pozdro :twisted:
  • 0

#12 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 09 luty 2005 - 14:28

Maskot, a ja muszę się przesiadać, bo do 700 mam daleko... :?
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#13 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 13 luty 2005 - 02:36

http://www.ckir.pl/
  • 0

#14 autopol-serwis

autopol-serwis

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 23 marzec 2005 - 09:29

:!:
są takie szkoły przyjazne dla ON, wykaz takich szkół znajdziecie na http://www.niepelnos...play.php?site=2 (babska szkoła też tam jest!), oprócz tego wiele innych informacji związanych z tym tematem. Jesli ktoś potrzebuje informacji bardziej technicznych na temat adaptacji samochodów do swoich potrzeb, to zapraszam z kolei na strony http://www.on.autocentrum.pl/ . Myślę, że odwiedzenie tych serwisów powinno pomóc.
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych