Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Rrybko spraw ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 03 marzec 2004 - 14:44

... aby pogłoski o rozwiazaniu "Ich Troje" były prawdziwe ... nie wierzyłem , ze dozyje tej chwili - gdy burak Wisniewski zniknie ze sceny ...
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#2 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 03 marzec 2004 - 16:05

Nilf a kto bedzie spiewał "a wszystko to..." hahahahaha?????? Jak sobie wyobrazasz zycie bez Ich Troje?? czego bedzie słuchała moja mama :D heheh pozdrawiam


Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#3 bardotka

bardotka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 marzec 2004 - 17:54

Temat raczej zuzyty,nawet prasa brukowa nie zajmuje sie juz wyczynami Ich Troje tak czesto jak kiedys...chociaz pan Wisniewski sili sie na ciągle wyskoki bo jak glosi stara prawda" nie wazne czy dobrze czy zle wazne aby mowili"hm mysle ze autor tego postu ,poszedl na latwizne-wybierajac temat ktory kiedys budzil kontrowersje...tak budzil panie"N" ale dzis ludziom juz sie nie chce wypowiadac na temat zespolu,poprostu wsiąkł on w nasza kulture jak disko polo... ja osobiscie nie lubie jak ktos pisze pod publike bo nie wierze ze gyby zlowil pan zlota rybke prosil by pan ja o ...rozpad Ich Troje? A moze trudno jest zniesc czyjs sukces ,nasze polskie " mi zdechla swinia to i tobie niech zdechnie"?W kazdym bądz razie ja zycze autorowi postu spelnienia zyczenia...moze to spedza sen z jego powiek :D :D :D
  • 0
kochamy tych ktorzy nie potrzebuja naszej milosci i jestesmy kochani przez tych ktorych milosci my nie potrzebujemy

#4 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 13 marzec 2004 - 01:46

Pani B to było akurat tylko i wyłacznie moje życzenie a nie jakikolwiek temat - gdyby tematem miało byc Ich Troje raczej zamiesciłbym post zupełnie gdzie indziej ;) - jesli chodzi o wsiakanie w kulture hmmmm zalezy co wsiąka i gdzie wsiąka I oczywiscie w jaka kulture - oczywiscie jesli chodzi o Ich Troje czy Disco Polo mowimy o kulturze (???) kiczu ( o ile moge uzyc takiego wyrazenia) Oczywiście kicz moze osiagnąć takie natężenie antyestetyki ,ze przekracza granice złego smaku i staje sie sztuka ;) ale raczej nie mozna tego powiedziec w odniesieniu do Disco Polo A co do złowienia złotej rybki - pierwszym zyczeniem byłoby podniesienie liczby życzeń mozliwych to wykorzystania do kwadratu ... drugie podobnie i tak samo i trzecie co daje łaczną sume zyczeń na 6561 o ile sie nie myle - a wtedy i owszem jednym z zyczen byłby rozpad Ich Troje... No tak - trudno mi jest znieść sukces Wiśniwskiego - podobnie jak Leppera czy niejakiej Beger to bardzo madrzy ludzie a wszystkie słowa krytyki pod ich adresem to po prostu zazdrość ;)
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych