Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Letni zlot IPON


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
106 odpowiedzi w tym temacie

#61 pilaxer

pilaxer

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
  • Skąd:Warszawa-Wawer

Napisano 30 sierpień 2015 - 14:33

Hej hej, wróciliśmy właśnie ze zlotu i jest nam smutno że już po nim :( Bardzo wszystkim dziękujemy za towarzystwo i dobrą zabawę :) Milenko i Piotrze jeszcze raz wielkie dzięki za okazaną pomoc i za czas który spędziliśmy w naszym "hermetycznym środowisku" ;) ,Elu i Jacku Wam także dziękujemy i do zobaczenia już niedługo.                                                                                 Bawcie się dobrze i wracajcie szczęśliwie do domu:) 

Pozdrawiamy Wszystkich i Ciebie także Marcinie05954,poznanie Ciebie było niesamowitym przeżyciem .

 

Do zobaczenia na kolejnym Zlocie AA


  • 4

#62 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 30 sierpień 2015 - 15:57

A ja z zupełnie innej beczki napiszę. Dawno nie było nas na zlocie, bo około pięciu lat. Akurat w trakcie tego zlotu mieliśmy z mężem 10- tą rocznicę naszego pierwszego spotkania na Iponie. Z tej okazji spontanicznie i szybko podjeliśmy decyzję o wyjeździe na sentymentalną wycieczkę. Do końca nie byliśmy pewni, czy wyjazd się uda. Wiadomo-jesteśmy normalną rodziną - dzieci, obowiązki, więc różnie może być.:-) Wskoczyliśmy do auta i jedziemy....

Cudownie było zobaczyć znajome twarze i poznać nowe osoby.

Dziękuję Wam wszystkim, ale wymienię kilka osób:-)

Tija- dziękuję za wczorajsze późno-wieczorne rozmowy przy ognisku- znów naładowałam akumulatorki  na długo :-)

MDJBK- wcale się nie starzejesz :-D

Verselle- dziękujemy za pomoc i otwarte ramiona :-D oraz pyszne kiełbaski z grila :-D

Daffy za korepetycje z rodzajów środku transportu- gdy już człekowi przyjdzie czas na cztery koła ;-)

Andrju i jego towarzyszce oraz Evicie i Estelce za dotrzymywanie nam towarzystwa na parkiecie w trakcie łzawych kawałków :-D

Moni i Marderowi za dbanie o nasz dobry humor, sypanie anegdotami jak z rękawa...

Darii, Marianowi i Alojzik za niespodziankę spotkania z Wami :-)

Beacie P za ciekawą i inspirującą  rozmowę z " dinozaurami " o możliwościach współczesnej chirurgii :-D

Aniołkowi i spółce: Eli Ani i innym za perlisty śmiech i rozmowy łatwe i trudne , oraz ekscytujące łapanie os .:-D

 

Organizatorom za to że mogliśmy odpocząć w miłym towarzystwie, oderwać się od dnia codziennego, mieliśmy jedzonko podane pod nos i mimo że nie musieliśmy robić nic,  to absolutnie nie wiało nudą!

 

Wbrew niektórym zamieszczonym tutaj opiniom można wypić , zapalić papierosa , bawić się dobrze i nie być patologią.

 

Wszystko zależy od punktu widzenia. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jesteśmy dorosłymi ludźmi.

 

Pozdrawiamy Wszystkich serdecznie, na pewno jeszcze się spotkamy. Były to dla nas sentymentalne chwile....

 

                                                                                                                    Kurczak i Tygrysek


  • 2
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#63 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 30 sierpień 2015 - 15:58

Właśnie wróciłem ze zlotu. Byłem tam, ale Ciebie Marcin05954 nawet nie kojarzę. Nie ładnie tak przyjechać na pierwszy zlot, i opisywać co tam się robi. Piszesz że to portal AA? To wiele osób teraz obrażasz w tym Moją osobę. Owszem napiję się piwka, drineczka, spokojnie, z klasą, ale żebym się czuł jakiś AA to broń mnie losie.

Z resztą ten temat jest już stary jak zloty nasze. Jadę na zlot spotkać starych przyjaciół pogadać, zapomnieć o problemach a alkohol jest tylko dodatkiem, który może być ale nie musi. Pokaż mi chłopaku chociaż jedną inprezkę na której nie ma żadnego %.

Pamiętacie, kiedyś na Swym blogu napisałem tekst o właśnie tych zlotach, jak mnie jako człowieka zmieniły...

Dzięki wszystkim za kolejny zajebisty zlot. Czuję że na tym zlocie przełamałem jakoś barierę(Ci co gadali ze mną wiedzą o co chodzi)


  • 5

#64 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 16:33

A ja z tych trzeźwych zlotowiczów :-) Dziękuje z przemiły zlot. Fajnie było spotkać starych znajomych oraz poznać nowych iponków. Koledze Marcinowi 05954 pomylił się  ZLOT z WARSZTATAMI TERAPII ZAJĘCIOWEJ. Szkoda chłopie, że tak się nudziłeś u nas w domku były kubki po kawie do zmywania, no mogłeś jeszcze pozamiatać domek. Żyj w zdrowiu i daj żyć innym. Pozdrowienia dla wszystkich i wielkie dzięki za dokarmianie mojego piesa.


  • 4
Nawet siwa może być szczęśliwa

#65 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 17:39

Właśnie wróciłem ze zlotu. Byłem tam, ale Ciebie Marcin05954 nawet nie kojarzę.

To miałeś szczęście ;) był ze min w domku i ja z nim zamieniłem 2-3 zdania, :devil:  Czas przewietrzyć wątek czuć tu"Fetorek" :hehe:

pomylił nasz zlot ze spotkaniem jechowych Przejechałem Polskę wzdłuż i zatoczyłem koło, żeby się z Wami spotkać :P  . Każdy zlot jest inny i w tym jest sukces :P bawiłem się z wariatami cudownie. Dotarłem do domu  dziękuję Wszystkim za Sympozjum   :angel:


  • 1

#66 Gość_kamea_*

Gość_kamea_*
  • Gość

Napisano 30 sierpień 2015 - 18:00

łłłooo matko i córko !!!

czuję, czuję jak nigdy ze muszę jak nic się wypowiedzieć


  • 0

#67 Gość_cuba_*

Gość_cuba_*
  • Gość

Napisano 30 sierpień 2015 - 18:07

Dzięki za kolejny miły zlot , że mogliśmy się spotkać  pozdrawiam wszystkich i do następnego zjazdu !  :)  :hehe:  :)  :hehe:


  • 0

#68 Tijaa

Tijaa

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 18:56

Miałam nie brać udziału w tej dyskusji o zdeprawowanym i zdegenerowanym iponie ale nie mogłam sobie darować sorry, będę złośliwa.

 

Moje pisane słowa "śle" do kierownika tego postowego zamieszania czyli Marcina 05954.

Szanowny kolego pisałeś, że jesteś ambitny chcesz w życiu  daleko zajśc i codziennie do tego dążysz, brawo (chylę czoła).

Z pewnocią róznież chcesz być odbierany jako inteligentny, błyskotliwy  i przenikliwy (no w końcu rozszyfrowałes szybko nasze pijackie towarzystwo <_< ). Lecz ja nie bardzo wiem o co Ci chodzi i zadaję sobie pytanie czemu do cholery używasz pojęć, ktorych znaczenia nie znasz.?!

cyt:"DO TYCH ORGANIZACJI TO BYŁEM NA TAKIM TURNUSIE I TAM PEWNO BEDE SIE TRZYMAC BO TAM SA NIEPEŁNOSPRAWNI A NIE AA". oraz następny  cyt: " MYSLAŁEM ZE TO BEDZIE ZLOT OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH A NIE ZLOT AA".

Zamieszczę specjalnie dla Ciebie definicje Anonimowego Alkoholika czytaj uważnie!!

Anonimowi Alkoholicy (AA, ang. Alcoholics Anonymous) – dobrowolne, samopomocowe grupy osób uzależnionych od alkoholu etylowego, tworzone w celu utrzymania trzeźwości własnej i wspomagania innych alkoholików w jej osiąganiu. Podstawą filozofii AA jest dwanaście kroków AA,  więc jak definicja słowa Anonimowy Alkoholik ma się do twoich pretensji i wielkiego oburzenia do tego co robili ludzie na zlocie. Krzyczysz pili, pili, pili,  i że to nie był zlot osoób niepełnosprawnych a zlot AA i, że już nigdy nie przyjedziesz bo nie lubisz papierosów i alkoholu ale czy właśnie na zlocie AA nie chciałbyś się znaleźć?, oni nie piją żyją w całkowitej abstynencji, czy nie o to Ci chodzi???.

Marcinie05954 pomyliłeś pojecia strasznie mnie rozbawiłeś. Jak można w jednym zdaniu wypisywać, że zloty są suto zakrapiane alkoholem i pisać, że na patologiczny zlot AA nie przyjade jedno przeczy drugiemu. Niestety taki jest finał jak ktoś chce być mądrzejszy od siebie. 

 

Ps. To dobrze, że pili chyba ????, bo jak sam napisałeś na zloty AA nie pojedziesz już nigdy. Więc z pewnością przyjedziesz na następny, :hehe:  bo nasze zloty nie są zlotami AA  :P :facepalm: (ach idzie się pobubić w przenikliwosci Twojej dedukcji Marcinie05954....)

Patologio Iponu, było nam  bardzo miło spotkac się z wami, pozdrawiamy serdecznie.


  • 7

#69 Gość_PPrzemuSS_*

Gość_PPrzemuSS_*
  • Gość

Napisano 30 sierpień 2015 - 19:05

Fajny zlot...tylko ten czas coś za szybko leciał.

Ludzie nie karmcie trolla...


  • 1

#70 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 19:11

Dziękuję wszystkim za fajne spotkanie :) i mam nadzieję do następnego zlotu ;)


  • 1
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#71 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 30 sierpień 2015 - 19:41

Marcin05954 ja zawsze się boję tych nie pijących szczególnie jak są nowi, bo diabli wiedzą czemu nie piją.
Zawsze to  przecież mogą być własnie ci AA, albo jacyś chorzy ale nigdy ich za to nie krytykuję :P 


Jak można być tak fałszywym człowiekiem?
Latałeś jak kot z pęcherzem do tych 3 sióstr jak tylko wyszły z pokoju, strzelałeś sobie z nimi 
sweet foto, śmiałeś, rozmawiałeś.

One pomimo że 
Bradem Pittem to ty nie jesteś przyjeły cię serdecznie, a ty je tak obsmarowałeś ... oj nie ładnie.
Ech może to faktycznie złe kobiety były, no bo jak można na zlocie wypić piwo i zapalić papierosa? MASAKRA.

 

​Myślę że popełniłeś duży błąd jadąc na taki zlot, następnym razem jak się będziesz wybierał na podobny dowiedz się czy on jest dla "chorych" czy dla niepełnosprawnych, te drugie raczej omijaj.

Może znajdziesz zlot organizowany dla chorych i AA, myślę że tam byś się odnalazł, poznasz ludzi, pewnie będą też jakieś zajęcia i mitingi.  

 

Dzięki wszystkim za zlocik, tym pijącym, tym palącym bo do nich zawsze mi bardziej po drodze.
Tym nie pijącym i nie palącym bo ich podziwiam że wytrzymują z takimi jak ja :)
Tym AA jeśli tacy byli, a się nie ujawnili za ich postanowienia i silną wolę :)
Tym niepełnosprawnym i tym chorym i nawet tym zdrowym no i oczywiście wszystkim złym kobietom.
Dobrym też jeżeli takowe były  :hehe:

Pozdrawiam
 


  • 7

#72 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 20:27

Dziękuję wszystkim za miłe towarzystwo, bawiłam się świetnie. Pozdrawiam wszystkich.. no.. może z jednym wyjątkiem ;) Do zobaczyska na kolejnym zlocie :)


  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#73 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 30 sierpień 2015 - 21:26

Marcin05954...skocz po piwko...


Użytkownik Majonez_lodz edytował ten post 30 sierpień 2015 - 21:28

  • 2

#74

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 22:22

Witajcie moi mili. Powiem szczerze że podziwiam Was za te spokojne i grzeczne wypowiedzi do ambitnego inteligenta Marcina05954 Ja do grzecznych nie należe i powiem w prost, chwasty się niszczy i tempi. Marcin-ku 05954 Wiesz co ptaki z takim ptaszkiem, co we własne gniazdo kupkę robi, robią ? Wywalają go z gniazda. Przykro mi z tego powodu że podczas transportu synusia przez tatusia, stłukła Ci się buteleczka z mlekiem. Jawisz się jako inteligentny, ambitny, chcący poznać się i zaprzyjaźnić, człek. Miałem okazję troszkę pobyć w Twoim towarzystwie i siedziałeś jak mruk i nawet raz dzioba nie otworzyłeś na jaki kolwiek temat. Szkoda mi Cię kolego, ale jeśli Ty wśród swoich nie możesz się odnaleźć, to życzę powodzenia wśród pełnosprawnych. Czytam wszystkie komentarze i wszyscy są zadowoleni, tylko ty nie. No cóż ,samo życie. Zawsze jakaś gnida się znajdzie. Pozdrawiam Wszystkich obecnych na Zlocie i powiem tylko tyle FAJNIE BYŁO.


  • 0

#75 elea55

elea55

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 23:44

Kochani czytam Was i oglądam fotki ze zlotu i nie wiem czy mnie pamiętacie Ja również jeżdziłam z Wami na zloty lecz po śmierci Tomcia 58 nie jeżdziłam już Od dwóch lat nie mam mamy i postanowiłam wstąpic ponownie do Was tak bardzo pragnełabym spotkac starych znajomych oraz poznać i tych nowych Wiem że cały

Zarząd Iponu dba o spoich ludzi i zawsze gdy kiedykolwiek jeżdziłam zawsze było zarąbiście za to im wielki ukłon a to sie tyczy przedewszystkim do Jacka , Waldka i madera Na koniec pragnę pozdrowic wszystkich co znam no i myśle że na następny zlot się załape bo bardzo tego pragnę


  • 0

#76 emila32

emila32

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 00:02

Witam wszystkich zlotowiczów AA .Jest środek nocy i jestem bardzoooo zmęczona ale nie mogę powstrzymać się od napisania paru słów. Na początek dziękuję wszystkim za przemiłą atmosferę - tańce, śpiewy i zabawę do rana , było super.

Muszę się wam też do czegoś przyznać , biorąc pod uwagę że był to zlot AA pozwoliłam sobie wypić dwa piwa ( Lech z colą ) wiem zrobiłam bardzo źle i strasznie się tego wstydzę :D Obiecuję że przez kolejne miesiące nie wezmę alkoholu do ust :hehe:

 

To co powiem teraz pewnie parę osób  zaskoczy otóż nasz nowy młody przyjaciel Marcin05954 który bardzo często przesiadywał pod naszym domkiem , jadł z nami wspólne posiłki ( nawet koko kanapeczki chłopczykowi robiła ) też PIŁ PIWO.........

którym go poczęstowałyśmy.  Mało tego poprosił o kupienie dwóch piw, (które oczywiście zostały mu kupione) za które nawet nie pamiętamy czy zapłacił.

Tak więc taki całkiem nie pijący to ON nie był.

 

Pozdrawiam


  • 2

#77 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 07:47

I.. powoli wychodzi szydło z worka  :hehe:


  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#78 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 31 sierpień 2015 - 09:10

Miałem napisać już wczoraj, ale byłem zbyt zmęczony.

Przede wszystkim dziękuję wszystkim za udział. Jak zawsze bawiłem się z Wami wspaniale :)

Poza tym, wrzuciłem już do Galerii pierwsze zdjęcia ze zlotu. Jeżeli ktoś ma zdjęcia, ale nie chce mu się ich wrzucać, proszę o podesłanie ich na biuro@ipon.pl - mam możliwość hurtowego wrzucania więc nie będzie to dla mnie żaden problem.

 

Zarzuty Marcinacośtamcośtam, litościwie pominę milczeniem.

Na pocieszenie, mogę mu napisać że również odniósł z tego z zlotu pewnie korzyści:

 

1. Wyrwał się choćby na krótki czas spod skrzydeł rodziców (to dla mnie najistotniejsze, w końcu chłopak stoi na progu dorosłości).

2. Przekonał się że tzw. realny świat nie do końca odpowiada jego wyobrażeniom i temu co opowiadano mu w domu.

3. Przekonał się że niepełnosprawni tak jak wszyscy inni ludzie od czasu do czasu lubią napić się alkoholu i zapalić papieroska.

 

 

To byłoby na tyle. Pozdrawiam i do zobaczenia na następnym zlocie!


  • 3

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#79 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 16:04

Marderek szybciej ode mnie wytrzeźwiał i wcześniej nastukał kilka zdań .

Na zlot jadę po to, by spotkać się ze znajomymi i poznać nowych ludzi. Tym razem, niestety, nie byłam w dobrej formie i nie dane mi było nacieszyć się Waszym towarzystwem. Mam nadzieję, że podczas następnego zlotu odbiję to sobie dwójnasób.

 Dziękuję wszystkim za towarzystwo, jak zawsze budujące rozmowy i dobry humor.


  • 2

#80 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 31 sierpień 2015 - 19:25

...się wtrącę i skrobnę bezstronnie jako obcy. Na zdjęciach zamieszczonych przez Mardera widać zimnego Lecha więc , Marcin miał rację :D . Widać również , że nikt nie był na tyle zniewolony przez owego Lecha , by to co insynuował wspomniany Marcin było prawdą :P Reasumując , żyjmy i dajmy żyć drugim a zapał do waśni przełóżmy na coś bardziej pożytecznego dla naszej społeczności. Może jakaś manifa w stylu górniczym , pedagogicznym , mundurowym bądź pielęgniarskim  :devil: Wszak wspomniani , kiedy tylko wyjdą na ulicę zawsze coś urwą dla siebie. Niejednokrotnie nam urywając  :gaah: 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych