Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wykręcanie się instytucji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 CrazyArtist

CrazyArtist

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 maj 2015 - 12:29

Witam! Uważam że temat jak różne instytucje "pomocy" potrafią kłamać i nie informować, aby tylko unikać udzielania pomocy, jest na tyle ważny, że powinna to być jedna z górnych treści tego portalu. Nikt z nas nawet nie wie co jej/jemu się należy, lecz co trafia do kieszeni pracowniczek publicznych które sobie zmieniły państwowe prawa wg. własnych "racji". Każdy kto się z zgadza że taka informacja jest ważniejszym materiałem, niż tylko dla forum, niech zostawi komentarz dający choć jeden przykład tego problemu.

Zacznę od siebie, że raz mi namąciły w papierach że nie dostawałem dodatku pielęgnacyjnego przez parę miesięcy. Gdy sprawę załatwiłem, usłyszałem od jednej, "Ale pan już nie dostanie tych zaległych pielęgnacyjnych!", na co z oburzeniem odpowiedziałem że ja sprawdzę czy mi się zaległości należą, czy nie. I gdy tylko wznowiono mi pielęgnacyjne, WSZYSTKO przyszło na raz! Wiadomo że gdybym nic wtedy nie powiedział, moje pieniądze trafiły by do czyjejś kieszonki. To tylko jeden z wielu osobistych przykładów. Inny jest choćby jedna z paru osób mi znanych, która w ogóle nie dostaje pielęgnacyjnego, pomimo cierpienia od małego dziecka na bardzo agresywną formę schizofrenii. Kochani, samo to się nie naprawi!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych