Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Cewniki, baza firm

gdzie można zamówić do testu

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Majka_Cz

Majka_Cz

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 04 styczeń 2015 - 22:25

Hejka

Jestem trochę zielonkawa, ale pewnie jakiś iponek znajdzie się który się cewnikuje na metodę cewnikowania przerywanego. Ja potrzebuję owych cewników do nieco innych celów (wkładanie w przetokę na parę min by nie zarosła) używam cewników tiemanna czy jak to się tam piszę. Firmy Galmed. Chciałabym jednak potestować innych firm, czy ktoś z was zna jakieś firmy w których można zamówić próbkę i prześlą to np.w formie duża koperta zabezpieczona od środka tymi tam bąblami do odbioru na poczcie. Tak generalnie prosiłabym o wypisanie różnych firm tych którzy się cewnikują. Z góry dzięki

Miłego wieczoru dla was wszystkich


Użytkownik kaska_zaborze edytował ten post 05 styczeń 2015 - 11:08

  • 0
Majka_Cz

#2 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 05 styczeń 2015 - 11:13

Przypomnę tylko,że nazwe firmy można owszem podawać ale tylko do celów informacyjnych zgodnie z regulaminem w punkcie 10.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#3 pronobion

pronobion

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 maj 2015 - 21:10

Temat chyba nie cieszy się popularnością. Ja nie wiem czy jakieś firmy wysyłają próbki, ale jest wiele sklepów internetowych rozprowadzających tego typu sprzęt i materiały. Może spróbuj napisać do nich: http://dtsklep.pl/. Zawsze warto popróbować.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych