Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Turnus rehabilitacyjny,zapytanie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 czesiek23

czesiek23

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 07 grudzień 2014 - 21:25

Witam,chciałbym zapytać o 2 tyg turnus rehabilitacyjny dofinansowany ze środków z PFRON.

Chodzi mi dokładnie o to jeżeli złoże wniosek i takie dofinansowanie zostanie mi przydzielone w jaki sposób wybiera się termin.Wiem ze ośrodek rehabilitacyjny musi korzystać z dofinansowania z PFRON,ale najważniejsze kto ustala termin czy ja,czy Mops tam gdzie będę składał podanie o  takie dofinansowanie.Ośrodków jest bardzo dużo i różne są terminy.

Bardzo proszę o odpowiedz jak to jest z tymi terminami,na pewno już ktoś z forum naszego korzystał z takiego dofinansowania. Serdecznie pozdrawiam wszystkich.


  • 0

#2 81angsocu

81angsocu

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 16:24

Witaj, termin i miejsce wybierasz sam jedno co ważne ośrodek który wybierzesz musi mieć ważne certyfikaty i rodzaj dysfunkcji lub schorzenia na które leczą musi być taki sam jak twoje schorzenie. Ale to wszystko piszą na swoich stronach internetowych ośrodki rehabilitacyjno - wypoczynkowe. Jeśli masz pewność , że otrzymasz dofinansowanie to lepiej zarezerwować sobie jakiś ośrodek już wcześniej i oczywiście termin. Wystarczy wpłacić zaliczkę.  

http://www.poltour.k...rehabilitacyjne


  • 0

#3 czesiek23

czesiek23

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 19:48

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz,i za przydatny link.

Ja mam na myśli ośrodek Arka w Jarosławcu,znam ten ośrodek z widzenia,zawsze w wakacje urlopuje kolo tego ośrodka,Na oko jest bardzo ładny,o ile się nie mylę,kawiarnia i gabinety zabiegowe są naprzeciwko ośrodka.

Chciałbym sobie dodatkowo wykupić pokój 1 osobowy bo jest możliwość.

No to będę próbował złożyć podanie,początkiem nowego roku,jeżeli piszesz ze termin wybieram ja ,to jest dla mnie miła wiadomość.

Serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

Aha może znacie opinie o tym ośrodku od z ostatnich 3 lat?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych