Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Wielkie dzięki!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 07 listopad 2002 - 19:27

Moi kochani, oczywiście ja nadal będę szukać info o epilepsji (niech ją szlag!:)), ale dziękuję Wam już za te informacje, które mi udzieliliście :)
Szczególnie dzięki Jumperowi, który zrobił to w trochę innym świetle niż dotąd mogłam to zobaczyć. Ale dzięki też Soni oraz Nortonowi :)

Pozdrawiam
poszukiwaczka info o swoich beee 3 chorobach
Majka_Cz (cmok) dla Wszystkich Was słonka!
  • 0

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 18 listopad 2002 - 16:09

Dołączam się do podziękowań Majeczki....
Mogę tylko dodać, iż bardzo się cieszę że ten temat został tu poruszony.
Wokół padaczki narosło wiele mitów, np. że jest to choroba psychiczna (spotykałem się już z takimi stwierdzeniami (MMM) ) . Mam nadzieję że tutejsze forum pomoże w uświadomieniu ludziom, czym jest padaczka.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 10 marzec 2004 - 14:44

kochani ja tez wam bardzo dziekuje ze moge sie od was wiele dowiedziec jestem matka nastolatki z MPD iepilepja kocham lecze iumzliwiam rechabilitacje ale nigdy nie pomyslalam o lekturze na ten temat dzieki wam duzo sie dowiedzialam teraz moge sie chociaz domyslic z kad wziela sie ta chroba u mojej corki nie jestem biologiczna matka i nie znalam przebiegu porodu ani ciazy przypuszczam ze to bylo powodem moze sie myle to prosze sprostujcie moje mysli pozdrawiam sedeczni
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#4 bees

bees

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 27 listopad 2004 - 02:31

polecam forum dsi czyli dzieci sprawne inaczej, jjest tam kilka watkow "padaczkowych" i sporo mozna poczytac. Pozdrawiam.
  • 0
tu i teraz


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych