Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

do kloi --pozwol mi wejsc na czata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 02 luty 2004 - 12:37

:-P
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#2 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 02 luty 2004 - 12:44

Mlekusiu nie wierze ze Ci ktokolwiek za cokolwiek bana dał i przez kloi nie mozesz wejsc na czata (cmok) nie denerwuj sie tak (cmok)
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#3 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 02 luty 2004 - 14:34

8)
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#4 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 12 luty 2004 - 00:15

1) Jeżeli wchodzisz na czat przez IPON, to nad okienkiem czata, jest link: "Admini i Operatorzy" - po kliknięciu na niego, możesz zobaczyć, kto posiada możliwość usuwania użytkowników z czata.

2) Spotkałem się nieraz z przypadkiem, że użytkownik zgłaszał mi przez gg, iż przy próbie wejścia na czat, wyświetla mu komunikat że wejście z danego adresu IP jest niemożliwe (taki właśnie jest przy banie), natomiast przy sprawdzeniu ban-listy, ta okazuje się pusta (he2)
Jedyny nasuwający się wówczas wniosek, to że ban nie jest założony na poziomie naszego czata, a na serwerze polchatu, na którym jest iponkowy czat, i na który to serwer nie mamy wpływu. Jedynym wyjściem jest wówczas odczekanie 15 minut, bo tyle właśnie wynosi standartowa długość bana na polchacie (zreszta jest to kolejny dowód na to, że żaden z opów Cię nie zbanował, gdyż rozrabiaczy banujemy na znacznie dłuższy czas :twisted: :twisted: ).
Zauważyłem też, że (choć samo takie zdarzenie jest na szczęście nieczęste) coś takiego spotyka osoby które mają tzw. lagi, i ponieważ nie widzą tekstu który wysłały, piszą to samo po kilka razy w bardzo krótkim odstępie czasowym. Możliwe że serwer traktuje to jako flood, i automatycznie wyrzuca. To jednak tylko moje przypuszczenie.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#5 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 12 luty 2004 - 11:25

dziekuje z profesjonalne wytlumaczenie mi tej sprawy...wiesz ze ja w tej dziedzinie to ....blondynka jestem. :D :D :D :D ale juz sie duzo nauczylam...o ciebie i od innych iponkow... :oops: :oops: apropo mardi ja juz nie jestem rozrabiacz.... :P jak budu dudu ze nieeeeeee.... 8) :D :D :D ale i tak ...cie lubie :-D :-D :-D od ciebie przyjmuje nawet uwagi...nie obrazajac sie (E) (E) masz u mnie autorytet mądrego faceta :!: papa
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych