Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

muzyka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#1 szalona

szalona

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 01 luty 2004 - 21:45

bardzo lubie zespół ih troje . Michał miał cieżkie życie wychował się bez rodziców . Jego piesenki opowiadają o smutku . jest szszceśliwym ocjcem i me
  • 0

#2 Macin

Macin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 30 kwiecień 2004 - 10:09

Ja lubie każdą muzykę, ale najbardziej podobają mi się Łezki!:D Po za nimi slucham jerszcze muzyki gotyckiej i nie tylko! :-P
  • 0
Radio GOLD - Tylko złote przeboje!!

#3 wlodek

wlodek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 30 kwiecień 2004 - 16:41

bardzo lubie zespół ih troje . Michał miał cieżkie życie wychował się bez rodziców . Jego piesenki opowiadają o smutku . jest szszceśliwym ocjcem i me



Ja lubie każdą muzykę, ale najbardziej podobają mi się Łezki!:D Po za nimi slucham jerszcze muzyki gotyckiej i nie tylko! :-P



taki topic juz jest hehe sam go założyłem admini nie spijcie :)czasami porządek wskazany
  • 0

#4 Korner

Korner

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 11 maj 2004 - 08:10

Zespół Ich troje, no cóż, nie przepadam za nim. Może inaczej, nie przepadam za Michałem. Utwory są fajne. I nie przez to że wychowała się bez rodziców itd. Sam Jego głos powinien Go wyróżniać a nie zachowanie czy wygląd. Jak patrzę na innych wokalistów, którzy zachowują się "normalnie" ubierają się też "normalnie" i porównuję ich z Nim to nie wiem za bardzo co myśleć. W przypadku piosenkarza to głos powinien go określać a nie jego zachowanie, wygląd. I jeszcze te jego "Jestem jaki jestem" w TVN. Lubię ich słuchać nie oglądać i przeszłość członków tej grupy nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Jeśli mają śpiewać to niech to robią.

Pozdrowionka
Korner
  • 0
"Miłość nie zna pór dnia, nadzieja nie ma końca, a wiara nie zna granic. Tylko wiedza i niewiedza skrępowane są czasem granicami."

Gunter Grass

#5 Slaotvean

Slaotvean

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 14 czerwiec 2004 - 12:54

Hmm mnie zespół Ich Troje teraz też jakoś nie odpowiada ;). Słucham zupełnie innej muzyki (metal w każdej odsłonie). Ale parę lat temu to oni byli moimi faworytami a Michał wielkim idolem. Ale chyba wyrosłam z "powiedz"...
Pozdrawiam
  • 0

#6 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 14 czerwiec 2004 - 13:34

hmmm... Myślę, że Michał w śwetle reflektorów już zgasł i jego kariera też, a jego ostatnio chętne zwierzenia odnośnie dzieciństwa i związanego z nim przeżyć, stanowią kolejny chwyt Wiśniewskiego, aby kolejny raz zwrócić na siebie uwagę mediów i zmęczonych jego zachowaniem i monotonią utworów fanów... Spoko, Panie Wiśniewski naprawdę, wszystko przemija... królowanie na scenie też :-P Może pora opuścić estradę i zająć się RZECZYWISTYM porządkowaniem życia rodzinnego, a nie tylko przed kamerami telewizji? A moż by tak głębiej wtopić się w rolę męża i ojca w celu nie powielania tak bolesnego - jak sam Pan mówi - zachowania własnego rodzica? Jako pedagog i wychowawca, a przede wszystkim jako ISTOTA LUDZKA zapewniam Pana, że to się opłaci, no...
może nie w wymiarze finansowym, ale przecież nie wszystko trzeba i da się przeliczyć na pieniążki oraz kupić za nie...
To moje prywatne zdanie :lol:
  • 0

#7 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 21 czerwiec 2004 - 03:15

Wiśniewski to lamer :P ktory za wszelka cene chce byc zauwazony :P :P G... mnie obchodzi ciezkie dziecinstwo z ktorym sie afiszuje a raczej ktore probuje nieudolnie sprzedac :P Muzyka w sam raz dla pogrobowcow disco polo :P Zreszta czego sie spodziewac po kims kto pochodzi z miasta łowców skór i Millera ?
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#8 taya

taya

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 21 czerwiec 2004 - 11:01

...
  • 0

#9 Karoll

Karoll

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 21 czerwiec 2004 - 11:27

Ich Troje, dlamnie to kicz i badziewie
  • 0

#10 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 28 sierpień 2004 - 17:29

;) Czesc
sa ludzie ktorzy nie lubia Michala Wisniewskiego i jego zespol moim zdanem muzyka spoko bardzo lubie ich sluchac chociaz czasem denerwuje mnie zachowanie Michala i sposob bycia no ale kazdy jest inny
pozdrawiam pa :)
  • 0

#11 Andy

Andy

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 26 marzec 2008 - 12:30

Boys ma jedną płytę dobrą Jumpreza, ale niepotrzebnie w Big Brotherze wystąpił Marcin Miller
  • 0
Wydłubałaś sianko z naszego misia
Nie chcę się z tobą więcej spotykać

#12 1uj8szztn

1uj8szztn

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 06 czerwiec 2009 - 17:22

punkrock to ,ktore najbardziej mna "ruszaja" od najmlodszych lat.
Poza tym nie gardze zadną inną muzyką kazdy slucha to co lubi.

Kiedyś też słuchałem punk rocka i do tej pory czasem do niego wracam ale teraz lubię wiele rodzjów muzyki:reegae,ragga itp,starszy i nowszy rock,czasem poezję śpiewaną,coś z hip hopu itd.
Pozdrawiam:)
  • 0
Posłuchaj to dla Ciebie
W Pełnie księżyca na gwieździstym niebie...

#13 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 20 marzec 2006 - 18:58

lubię Michała Wiśniewskiego i jego zespół bo ich piosenki mi się podobają a zachowanie pozostawiam bez komentarza
  • 0

#14 Al

Al

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 20 marzec 2006 - 19:05

Nie przepadam za Michałem Wiśniewskim. Co do opinii, zgadzam się z Kari. :-D
  • 0
Non si apprende niente di quanto ti viene raccontato, devi scoprirlo da solo.

#15 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2006 - 01:59

Co Wy ciągle o tym Wiśniewskim??

Co powiecie na temat Rynkowskiego??
  • 0

#16 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2006 - 12:57

Co powiecie na temat Rynkowskiego??



Na temat p. Ryszarda jako osoby wypowiadać się nie będę bo..go nie znam :D ;), ale bardzo podoba mi się jego głos oraz piosenki, których często, chętnie słucham :-D

W swej prywatnej, domowej płytotece posiadam kilka jego płyt i sięgam po nie z przyjemnością :-D

Uważam, że na każdej z nich znajdują się utwory warte posłuchania; niektóre pobudzają do refleksji nad życiem i sobą, a to (jak myślę) czasami także jest potrzebne :?
  • 0

#17 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 03 czerwiec 2006 - 17:48

Mam płytę Ryrzard Rynkowskiego ,,KONCERT''sto razy przesłuchałam tej płytki jak szłam spać to słuchałam co dziennie znam na pamięć te posenki teraz wciągnięłam piosenki Szymon wydra ale nie czysto wciągniełam i chcę mieć płytkie orginał bo mi się bardzo te piosenki podobają .
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#18 versus

versus

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1351 postów

Napisano 06 czerwiec 2006 - 17:17

Armin van Buuren
Dołączona grafika
trance przede wszystkim,
1. Armin van Buuren
2. Ferry Corsten
3. Above & Beyond
4. Tiesto
5. Gabriel & Dresden

lubię także drum'n'bass
  • 0
There is something behind the throne greater than the King himself.
William Pitt The Elder, Lord Chatham

#19 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 07 czerwiec 2006 - 11:52

Fajnie śpiewa Cerekwicka ,Sistars ,Uniatowski .Może kupię sobię 1 w życiu płytę polskiego wykonawcy.
A co do Wiśni to nie lubię jego głosu,człowiek z niego spoko.;)
  • 0

#20 Santa

Santa

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 10 czerwiec 2006 - 22:50

A ja ostatnio mam fazę na Małgorzatę Walewską... płyta "Mezzo" to arcydzieło - polecam ;)
  • 0
". . . kiedy czegoś gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."

[you] bardzo mi miło Cię poznać :)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych