Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Gorąca prośba o pomoc - chwila Twojego czasu ma wielkie znaczenie:)

osobowość system wartości młodzi dorośli prośba o pomoc URK

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 uszata88

uszata88

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 kwiecień 2014 - 13:04

Witam,
 
tak jak sugeruje tytuł wątku potrzebuję Państwa pomocy:) jestem obecnie na etpaie pisania pracy magisterskiej (kierunek psychologia) i zajmuję się tematem systemu wartości i osobowości osób z niepełnosprawnością ruchową. Temat zrodził się stąd, że posiadam znajomą po urazie rdzenia i obserwując ją i jej doświadczenia życiowe postanowiłam bliżej przyjrzeć się temu problemowi. Niestety życie szybko zweryfikowało moje plany, co do badań - ośrodki medyczne zasłaniają się niewystarczającą liczbą osób, które mogłyby wypełnić mi testy, w fundacjach na badania pierwszeństwo mają wolontariusze, itp. Dopadła mnie totalna rezygnacja, bo wciąż brakuje mi osób z grupy badawczej - nie przypuszczałam, że biurokracja okaże się aż tak trudna. W efekcie nie mam już za bardzo gdzie szukać chętnych - pozostają mi strony internetowe. Porwałam się nieco z moją pracą (pierwotnie miałam pisać na inny temat, ale moja znajoma zachęciła mnie do zmiany seminarium), ale wierzę, że znajdą się osoby, które poświęcą chwilę na wypełnienie dla mnie 3 niedługich kwestionariuszy. Bardzo proszę - jeśli moga Państwo mi pomóc, proszę się odezwać, będę niezmiernie wdzięczna! Poszukuję osób w wieku 20-35lat, serdecznie proszę o kontakt na priv

Użytkownik marder edytował ten post 27 kwiecień 2014 - 22:44
Poprawiono jeden z tagów.

  • 0

#2 margolciav

margolciav

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 10:20

Chętnie wypełnię  kwestionariusze:) mój mail:margolciav@wp.pl


  • 1

#3 uszata88

uszata88

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 15:10

Chętnie wypełnię  kwestionariusze:) mój mail:margolciav@wp.pl

jeszcze dziś wieczorem prześlę. Bardzo dziękuję! to naprawdę dla mnie wielka pomoc:) mam nadzieję, że ktoś jeszcze się skusi;)


  • 0

#4 uszata88

uszata88

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 22:26

Drodzy! przerzuciłam moją ankietę na wersję online - myślę, że tak jest szybciej i łatwiej. Proszę jeśli ktoś z Was zmaga się z nabytą niepełnosprawnością ruchową i ma chwilę czasu i dobrej woli :angel: - niech wypełni. Ankieta nie jest idealna, ale lepiej nie mogłam jej skonstruować ;) wciąż brakuje mi ok. 20 osób, więc gorąc zachęcam, bo widzę, że sporo wśród Was osób, które wypełniają kwestionariusze:) Link poniżej:

 

http://www.interanki...79a09690d75.xml

 

                                                                    :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


  • 0

#5 uszata88

uszata88

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 maj 2014 - 17:44

To znowu ja:)

wiem, że pewnie jestem męcząca, ale chciałam ponowić swoją prośbę o pomoc. Jeśli jest jeszcze ktokolwiek, kto ma chwilkę i chęci to właśnie się do niego uśmiecham i pokazuję wirtualnie link powyżej:D

 

Jednocześnie bardzo dziękuję za wypełnione parę ankiet! to naprawdę duża pomoc.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: osobowość, system wartości, młodzi dorośli, prośba o pomoc, URK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych