Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kochać nie znaczy być szczęśliwym!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 28 styczeń 2004 - 13:19

Stoimy w dalekiej odchłani, marząc o pięknej miłości. Ty kochasz i jesteś kochany. Ja stoję sama i płaczę... Nauczyłam się kochać, przestałam się bać tego uczucia... Jest mi cięzko,bo mam Cię na odległośc ręki a nawet listami nie możemy rozmawiać...Zwierzam się fałszywym przyjaciołom... z nadzieją że oni zrozumieją mój ból...Nie zrozumieją, są fałszywi.To wszystko stało się dla mnie takie nowe, nieznane... Dajesz mi każdego dnia swoje słowa, obietnice o spotkaniu.Ja w to wierze i czekam. Tęsknię i kocham. Martwię się o Ciebie.Twoje problemy stały się cząsktą mnie.Boję się że ciebie strace... Nie odchodz mój Aniele... Powiedz mi o co Ci wogóle chodzi? Powiedz mi co stało się tego dnia?Powiedz mi....Łzy spływają z mego policzka, tracąc juz wszystko... Daję sobie jeszcze jedno słow... że przestanę kochać... Serce bije jednak w ciąż przepraszam za to co złe co złe zrobiłam... za złe myśli Cię przepraszam... Życzę Tobie szcześcia z Nią... Wiem ze do mnie nalezysz tylko w marzeniach... postanowiłam odeśc... Umarłam!

Pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#2 niewidzialny

niewidzialny

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 23 luty 2004 - 18:38

czasem nawet przyjaciel popelni jaki błąd wobec nas, ale czy od razu nalezy go nazywac falszywym przyjacielem? przeciez nikt nie jest idealny... kto sie doszukuje wad w przyjacielu, tak naprawde nie uwaza go za przyjaciela..
co do stwierdzenia "kochac nie znaczy byc szczesliwym" - prawda, bo szczesliwym jest sie wtedy, kiedy czuje sie kochanym..
  • 0

#3 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 24 luty 2004 - 09:45

Dzieki za odpisanie na post :lol: Pytanko czy masz na imie Adrian ;) Jesli chodzi o przyjaciół to chodziło mi o to ze zwierzam sie przyjaciołą a oni to przekazują dalej... nie lubie tego :cry:

Pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#4 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 24 luty 2004 - 09:50

Kasiaczq strasznie sobie komplikujesz zycie :?
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#5 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 24 luty 2004 - 11:07

Kasiaczq strasznie sobie komplikujesz zycie :?

Jak to komplkuje :?: Być może, ale ja już nie wiem co w nim jest złe a co dobre.... mam już dość swego istnienia....

Pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#6 niewidzialny

niewidzialny

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 24 luty 2004 - 12:36

zwierzam sie przyjaciołą a oni to przekazują dalej...

czasem przyjaciel nie potrafi zniesc ciezaru tych wszystkich zwierzen, o ktorych mu opowiadasz. on tez musi sie komus wreszcie wygadac!
oczywiscie nie powinien mowic ze to chodzi o daną osobe.
na pewno wielu z was nieraz spotkalo sie z takim zdaniem: "moj przyjaciel ma poblem... czy moglbys mi cos poradzic?"
to nie jest nic zlego.
z drugiej strony, ten przyjaciel to zdanie powinien mowic tylko komus, kto nie zna ciebie, bo ta 3. osoba moze sie domyslic :?
a co jesli Twoj przyjaciel ma bardzo skromną ilosc zaufanych osób...?
  • 0

#7 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 24 luty 2004 - 15:11

Tak tak masz rację, i się zgadzam z nia w 100% przeciez sama nie raz tak probowałam pomóc.... ale nie mowiłam kto i jak, a napewno nie zwierząłam sie ludzią ktorzy znają tą daną osobę....

Pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#8 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 25 luty 2004 - 22:51

Hmmm Kasiaczku - uproszcze wszystko do stwierdzenia - Dana sytuacja (wydarzenie) jest dla Ciebie dobre jezeli sie dobrze z tym czujesz I odwrotnie jesli chodzi o zło :) Wybitnie egoistyczne - ale nie czarujmy sie - wszyscy jestesmy egoistami w mniejszym lub wiekszym stopniu I dobrze :) bo inaczej swiat byłby pełen cierpietników :twisted:
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#9 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 26 luty 2004 - 14:24

hmmmmmm....wszyscy jestesmy egoistami....z tym sie zgodze...ale egoizmu w milosci nie popieram...milosc to jest dzilenie sie z kims uczuciem.,cieplemi nie mozna tylko brac -bo wtedy pasorzytujemy na czyims uczuciu do nas... (E) :evil:
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych