Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Badania dostępności szlaków turystycznych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 czarkotka

czarkotka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 styczeń 2014 - 12:04

Witam wszystkich rozmówców na forum!

 

Jestem w trakcie badań dostępności Poznania, a dokładnie Traktu Królewsko - Cesarskiego dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim. Chciałabym przyczynić się do stworzenia mapy, która będzie obrazować miejsca dostępne i miejsca problemowe tego szlaku, aby turyści z tym typem niepełnosprawności mieli dostęp do informacji turystycznej tego obszaru. Ponadto mam w planach stworzyć projekt, który będzie propozycją likwidacji jakiejś bariery na trasie szlaku. Badania przeprowadzam z racji mojej pracy magisterskiej. A ponieważ sama nie posiadam wystarczającej wiedzy praktycznej, zwracam się do Was o pomoc. Idea projektowania z uwzględnieniem ON nie opiera się jedynie na słowie "DLA", niemniej ważne jest "Z", zatem nie można projektować bez pomocy i eksperckiej opinii ON. Dlatego apeluję do Was o chęć uczestnictwa w takim badaniu. Polegałoby ono na przebyciu ze mną trasy Traktu w linii prostej, zwróceniu uwagi na bariery, a następnie wypełnieniu ankiety, dotyczącej wrażeń z przebytego szlaku. O pomoc proszę poznaniaków lub tymczasowo mieszkających w Poznaniu ze względu na mniejszy kłopot z dojazdem. 

 

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: monika.szermer@wp.pl     

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)

 

Monika - studentka II roku SUM na kierunku turystyka i rekreacja na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych