Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Bardzo, bardzo proszę o pomoc...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 aneczka9140

aneczka9140

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 październik 2013 - 00:24

Cześć,

Mam na imię Anka. Studiuję psychologię, jestem na IV roku. Chciałabym przeprowadzić wywiad z osobą niepełnosprawną fizycznie. Wywiad ten jest mi potrzebny do napisania diagnozy w ramach pracy zaliczeniowej jednego z przedmiotów.

 

Zwracam się do Państwa, gdyż osobiście nie znam osoby niepełnosprawnej, z którą mogłabym przeprowadzić ten wywiad.

 

Wywiad ten może być anonimowy, będzie on przeprowadzony tylko i wyłącznie na potrzeby napisania pracy zaliczeniowej, uzyskane informacje nie będą rozpowszechniane.

 

W wywiadzie chciałabym zadać pytania dotyczące choroby i jej przebiegu (ogólne informacje) oraz pytania dotyczące codziennego życia, radzenia sobie z chorobą, stosunku innych osób do osoby niepełnosprawnej, stosunek rodziny i pomoc takiej osobie, plany na przyszłośc, reacje z innymi, wartości, przekonania  itp.

 

Jeśli znajdzie się ktoś, kto zechciałby mi pomóc, bardzo prosze o wysłanie mejla na adres

e-mail -  aneczka9140@wp.pl

 

Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Anka


  • 0

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 31 październik 2013 - 10:27

W takim razie postaram się pomóc i spróbuje się odezwać po tym weekendzie. Z pozdrowieniami, M.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 31 październik 2013 - 11:29

Hej :)
Ja też chętnie pomogę. Jak coś zostawiam mój numer GG 5682158
Pozdrawiam


  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#4 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 01 listopad 2013 - 12:14

Zgłaszam się!


  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych