Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

narzekanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 26 październik 2013 - 08:21

Obserwuje od dawna dział "zloty iponków" i widzę że notorycznie przy prawie każdym zlocie czy spotkaniu jest osoba lub grupa osób która narzeka że nie może pojechać z różnych powodów. Myślę że trzeba coś z tym zrobić bo to buduje nieprzyjemną atmosferę wokół zlotów i zniechęca do przyjazdu. Nie jestem adminem ani moderatorem ale ja bym usuwał takie posty.
  • -1

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#2 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 26 październik 2013 - 09:39

A ja myślę, że to buduje pozytywne skojarzenia, bo skoro ktoś żałuje, że nie jedzie to znaczy,  że warto jechać, bo zloty są super :)

Przecież nikt nie narzeka, że jedzie...


  • 2

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#3 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 26 październik 2013 - 10:21

Kicuś z tego co pamiętam to ty narzekałeś przy jednym ze zlotów najbardziej że musisz wpłacić kasę i czemu zloty nie są darmowe.

O tutaj : Zlot walentynkowy. a teraz sam przywołujesz innych do optymizmu. Dwulicowe to.


  • 1
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#4 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 26 październik 2013 - 10:40

wiem. Człowiek uczy się na własnych błędach


  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#5 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 26 październik 2013 - 11:45

Co człowiek to inne zdanie i podejście. W końcu różnimy się pod wieloma względami. Powiedz mi, co Ty chciałbyś z tym zrobić?! Jak temu zaradzić wg Ciebie?! Zorganizujesz zlot taki, by każdemu pasował pod względem kilometrów i odległości?! Życzę powodzenia, ale nie wróżę Ci sukcesu. Zwyczajnie nie ma w tym wypadku idealnego rozwiązania. Gdzie byś nie próbował zorganizować zlotu to zawsze się znajdzie ktoś bardziej lub mniej poszkodowany. Zaś ludzie mają już to w naturze, że gadają, narzekają bądź znowu narzekają i gadają. Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. Pozostaje przyjąć to do wiadomości i cieszyć się z tego, że możemy się spotkać i spędzić z sobą kilka chwil. Dobrze, że chociaż tyle możemy ...


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 26 październik 2013 - 15:15

  • 4

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#6 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 26 październik 2013 - 12:08

A moim zdaniem całe to malkontenctwo to zwykłe bicie piany. Jest wiele możliwości dojechania na zlot. Autobus, pociag, a co najważniejsze inni zlotowicze zmotoryzowani dojeźdżający na zloty z całego kraju. Wystarczy zagadać, podpytać i obserwować temat danego zlotu. Można też zorganizować sobie busa, który przewiezie pare osób. Wystarczy sie zgadać i umówić. Odrobina chęci i wysiłu wystarczy. Niestety czasem bywa tak, że nawet jak się bardzo chce to nie wyjdzie, ale czy to znaczy, że trzeba innych wnerwiać? Nie można zwyczajnie napisać kurczę no tym razem nie dam rady ale życzę wszystkim odlotowej imprezy?

Aniołek ma rację nie da się każdemu dogodzić bo albo cena nie ta, albo odległość nie ta, jenak mimo tego na zloty przyjeżdżają dziesiątki ludzi z całego kraju i to moim zdaniem jest najważniejsze i chyba największe osiągnięcie tego portalu. Parę osób potrafi skrzyknąć całą resztę i wszyscy jadą, aby się odstresować, zabawić i zapomnieć o szarośći dnia codziennego.


Użytkownik Lilith edytował ten post 26 październik 2013 - 12:12

  • 5

#7 Singe

Singe

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2113 postów

Napisano 26 październik 2013 - 13:34

Bez sensu ten wątek powstał. Na zloty jadą Ci co chcą i już, a że inni narzekają na coś tam to normalne.


  • 5
Jeśli miłość – to tylko prawdziwa * Jeśli przyjaźń – to tylko szczera.
Jeśli obecność – to tylko niewymuszona * Jeśli być kimś – to tylko sobą.
- Rafał Wicijowski


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych