Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

pomocy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 15 październik 2013 - 22:53

Witam jestem synem misshihi otóż po wczorajszej aktualizacji kompa podczas grania komputer mi się restartuje a potem pojawia się komunikat komputer odzyskał sprawność po nieoczekiwanym wyłączeniu czy coś takiego opis błędu to
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:
BCCode: 116
BCP1: 8634B210
BCP2: 91802968
BCP3: C000000D
BCP4: 00000003
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Pliki pomagające opisać problem:
C:\Windows\Minidump\101513-36125-01.dmp
C:\Users\Rabbi\AppData\Local\Temp\WER-67093-0.sysdata.xml

odinstalowałem wszystkie aktualizacje i nadal to samo pomocy może to przez to że czyściłem wiatrak do procesora


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#2 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 16 październik 2013 - 11:33

odinstalowałem wszystkie aktualizacje i nadal to samo pomocy może to przez to że czyściłem wiatrak do procesora

 
Hmm, Jeśli takie problemy wyskakują Ci, to możesz mieć problem z prawidłowym działaniem sprzętu. W przypadku grania, jest to jakaś wskazówka, że możesz mieć problem z odprowadzaniem ciepła. Czy to będzie z karty graficznej, czy to z procesora. Czy czyszcząc ten nieszczęsny wiatrak wyczyściłeś go w miarę dokładnie i czy lekko się obraca? To samo z wiatrakiem na karcie graficznej? Czy ruszałeś radiator od procesora? Jeśli tak, będziesz musiał go jeszcze raz ruszyć, dokładnie wyczyścić miejsce styku z procesorem, w to miejsce nałożyć pasty przewodzącej ciepło i wszystko ładnie poskładać. Po takim ekranie śmierci (blue screenie) wejdź do BIOS i sprawdź temperaturę procesora i ew. innym elementów, jak również napięcia dochodzące do płyty. Temperatura procka nie powinna przekraczać 60 st. C.
A co Ci powiedział informatyk (ten, który składał Ci kompa) po ostatnich problemach?


Użytkownik kuba edytował ten post 16 październik 2013 - 11:34

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych