Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Basen refundowany?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 chochlik85

chochlik85

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 sierpień 2013 - 21:36

Hej,

 

Mam mały problem potrzebuje pilnie informacji czy w ramach dofinansowania NFZ, PEFRON można uzyskać dofinansowanie na basen? Jeżeli tak to czy to może być każdy basen rehabilitacyjny? Proszę o odpowiedź, powinnam ćwiczyć na basenie jak najczęściej niestety nie mam kasy na karnety.

 

Pozdrawiam

Chochlik :)


  • 0

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 17 sierpień 2013 - 22:33

Witam.

Niestety zamartwię Cię, ale słyszałam tylko o dofinansowaniach zajęć na basenie z Urzędu Gminy lub Miasta dla dzieci uczących się z Wydziału Oświaty i Kultury w ramach propagowania rekreacji i kultury fizycznej. Nic nie było mowy o osobie dorosłej. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi. Niestety z jakąkolwiek aktywnością, czy też rehabilitacją nie jest łatwo ... 


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 17 sierpień 2013 - 22:55

Nie wiem, jak sytuacja wygląda w innych miastach ale u mnie, skierowanie na zabiegi, na basenie można uzyskać od lekarza rodzinnego. U Nas też członkowie stowarzyszenia ON, 2 razy w tygodniu po 2 godz. mogą korzystać z basenu za darmo.  O refundacji także nie słyszałam.


  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#4 sylwiaa_85

sylwiaa_85

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 16:29

Jeśli masz legitymacje rencisty w zaleznosci od stopnia niepelnospranosci(umiarkowany,znaczny) obowiazuja znizki- ulgowe bilety, niektore baseny uznaja tez samo orzeczenie o niepelnosprawnosci jesli nie pobierasz renty ale wszystko reguluja wewnetrzne

przepisy kazdej z plywalni.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych