Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Lekki wózek krzyżakowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Incoguto

Incoguto

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2013 - 08:53

Witam

Jako, że SM zweryfikowało zasięg moich pieszych wypraw, stanąłem przed potrzeba "czterech kółek" na większe niz 100m dystanse. W kwestii wózków moje doswiadczenie nie istnieje stad pytanie do znających temat. Czy zakup takiego o konstrukcji aluminiowej http://images33.foto...4b7cdf58gen.jpg wózka jest sensowny. Z racji latwosci skladania i mozliwosci postawienia płaskiego przy ścianie na klatce schodowej (mieszkam w bloku) potrzebuje krzyżakowego, wiem ze aktywny byłby lepszy do jazdy ale do "parkowania" potrzeba wiecej miejsca. Co do wymiarów wózka zasadniczo niby wiem czego potrzebuje ;) tylko pytanie czy takim da się pokonywac niewielkie odległosci po osiedlowych chodnikach samodzielnie i czy pelne opony na tylnych kołach są OK czy lepiej by to były pompowane?

 

Pozdrawiam

Piotr


  • 0

#2 dawk

dawk

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 25 czerwiec 2013 - 12:18

Witaj

Sam poruszam się na wózku krzyżakowym Meyra X3, co prawda producent podaje, że jest aktywny ale ja tak nie uważam najwyżej półaktywny. Mimo to chwale go sobie, bo jeżdżę już nim ok 8 lat bez żadnych awarii. Co do wózka z foto myślę, że Ci starczy, o ile te osiedlowe chodniki są w dobrym stanie i najlepiej asfaltowe :), bo z tymi pełnymi oponami będziesz odczuwał każdy kamyk i nierówność ale za to będzie lekko szedł. Piszesz, że wózek będzie stał na klatce, to lepiej nie brać czegoś drogiego.


  • 0

#3 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 25 czerwiec 2013 - 16:54

Cześć Ja mam do sprzedania wózek inwalidzki marki Meyra model X1 w stanie nowym nie używanym.Jakbyś był zainteresowany to po więcej informacji pisz na PW.


  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych